Dobývání území

Seřadit od nejlepších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Stake Your Claim

25.1.2016
70%
Hra - Stake Your Claim
Video se načítá
Myslíte si, že máte logické myšlení? Ověřte si to s touto hrou, kde budete vystupovat jako král. Samotný vtip spočítá v tom, že jednotlivé území si musíte získat tím, že ho ukončíte posledními hradbami, lesem nebo kameny. Myslíte si, že vyhrajete nad cizím králem nebo ne?
Hra - Goodgame Shadow Kings - Dark Ages
Video se načítá
Další skvělá hra od společnosti Goodgame. Můžete znát již Empire nebo Big Farm. Tentokrát se vydáme do fantasy doby, kde proti sobě bojují lidé, elfové, trpaslíci a zlý skřeti a orkové. Vytvořte si vlastní pevnost a dobývejte rozsáhlá území.

Age of War 2

11.12.2014
78%
Hra - Age of War 2
Video se načítá
Strategická pařba, ve které budete muset bránit svoji pevnost. Hlavně však musíte zničit nepřátelskou pevnost tím, že na ni budete vysílat jednotky. Své jednotky můžete neustále zlepšovat.

Miragine War

11.12.2014
80%
Hra - Miragine War
Video se načítá
Máme tu pro vás strategickou hru pro dva, ve které budete bojovat proti počítači nebo kamarádům. Cílem je zneškodnit protivníka, vysílejte na něj různé bojovníky, od pěší až po jízdu. Peníze na jednotky vám budou chodit automaticky, vždy když časovač dosáhne nuly. Zvládnete dominovat v každém boji?

Solarmax 2

23.6.2014
87%
Hra - Solarmax 2
Video se načítá
Zahrajte si skvělou strategickou hru Solarmax2. V této hře budete mít za úkol obsadit prázdné či nepřátelské planety. Dávejte si pozor, protože nepřítel dělá to samé. Podaří se vám vymyslet lepší taktiku?

Ants Warriors Defense

6.4.2014
74%
Hra - Ants Warriors Defense
Video se načítá
Ve hře Ants Warriors Defense se jistě pobavíte. Cílem je pomoci mravencům v dobytí nepřátelských základen. Jakmile obsadíte všechny budovy na mapě, pak se dostanete do dalšího kola. jiná cesta dál nevede.

Paladog

18.10.2013
90%
Hra - Paladog
Video se načítá
V této strategické hře budeš zachraňovat s odvážným psem celou planetu Zemi. Veď svou armádu do krutých soubojů proti různým příšerám a poraž je všechny! Flashová hra se skvělou grafikou, ale zároveň i hratelností tě určitě potěší.

Age of War

19.9.2013
81%
Hra - Age of War
Video se načítá
Age of War je velmi vydařená hra, ve které si projdeš celou evolucí lidstva. Povolávej bojovníky, v každé době jiné, zabíjej nepřátele a pokus se mu zničit základnu. Za získané zkušenosti se posuneš do další doby. Začínáš v pravěku, končíš v budoucnosti. Pomoci ti také mohou zbraně, které umístíš na…

War Elephant

19.9.2013
65%
Hra - War Elephant
Video se načítá
Strategické bitvy jsou jedním z předpokladů, jak se vyhrává válka. Je nutné vše do detailu naplánovat. Jak a kdy vyslat jednotky, aby byla mise úspěšná. Můžete si najmout také lučištníky a vikingy, kteří jsou vítanou pomocí. Speciální útoky má i Vaše hlavní jednotka, kterou je obrněný slon.

Balloonium

19.4.2013
67%
Hra - Balloonium
Video se načítá
Zákeřný nepřítel napadl vaše království a právě teď je čas na odvetu. Zaútočte na něj ve hře Balloonium a dobýjte ho jednou provždy za pomoci jednotek pohybujících se v balónech. Navíc můžete dobývat i mlýny a nakrmit tak hladové vojáky či opuštěné chaty, abyste zvýšili množství vyráběných jednotek.

Ultimate Army

6.3.2013
68%
Hra - Ultimate Army
Video se načítá
Ultimate Army je velmi zábavná strategie, ve které musíte obsadit neutrální a nepřátelská stanoviště. Nepřítel se snaží udělat totéž, takže musíte být rychlejší než on. Na konci každého levelu si budete moci koupit vylepšení nebo jednotky.

Monster Legions

4.3.2013
73%
Hra - Monster Legions
Video se načítá
Rozdrťte všechny nepřátele na padrť! Vyberte si postavu hrdiny, zvolte si jednotky a hurá do boje! V boji si pak můžete vybírat různé bonusy pro uzdravení nebo pro silnější útok. Co se týče boje, tak o to se postará samotná hra.

Little Wars

22.2.2013
80%
Hra - Little Wars
Video se načítá
Zábavná strategie, ve které musíte obsazovat nepřátelské základny. Stačí natáhnout šipku k nepřátelské základně a vojáčci si to už ženou po skupinkách. Časem pak můžete získat i spojence a různé bonusy.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)