Dobývání území

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Little Wars

22.2.2013
80%
Hra - Little Wars
Video se načítá
Zábavná strategie, ve které musíte obsazovat nepřátelské základny. Stačí natáhnout šipku k nepřátelské základně a vojáčci si to už ženou po skupinkách. Časem pak můžete získat i spojence a různé bonusy.

Neo Circuit

22.1.2012
80%
Hra - Neo Circuit
Video se načítá
Zahrajte si originální strategickou hru Neo Circuit, která Vás určitě chytne. Abyste vyhráli, budete muset ovládnout všechny části počítače (CPU, RAM, GPU,...). Aby se Vám to podařilo, budete do jednotlivých součástek posílat svou energii. Pokud svého protivníka "přetlačíte", bude součástka Vaše.…

Cloud Wars

3.11.2012
79%
Hra - Cloud Wars
Video se načítá
Ve strategické hře Cloud Wars bude vaším úkolem v každém kole porazit a ovládnout všechny obláčky na obloze. Postupně můžete k nepřátelským obláčkům vysílat své jednotky, dokud je úplně neovládnete. Váš úspěch bude záviset zejména na vhodně zvolené taktice.

Solarmax

1.3.2012
79%
Hra - Solarmax
Video se načítá
Ponořte se do nekonečného vesmíru ve výborné strategické hře Solarmax. Vaším úkolem bude obsadit co nejvíce planet tak, že k nim ze svých domovských planet budete vysílat sílu a části populace. Když Vaše populace převýší tu původní na cizí planetě, tak ji získáte. Ale dejte si pozor, abyste nepřišli…

Age of War 2

11.12.2014
78%
Hra - Age of War 2
Video se načítá
Strategická pařba, ve které budete muset bránit svoji pevnost. Hlavně však musíte zničit nepřátelskou pevnost tím, že na ni budete vysílat jednotky. Své jednotky můžete neustále zlepšovat.

Ninja Dogs

27.10.2012
76%
Hra - Ninja Dogs
Video se načítá
Ninja Dogs je skvělá logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol dobýt jednu pevnost. V pevnostech se totiž ukrývají vaši úhlavní nepřátelé - kočky, které je potřeba zničit co nejrychleji. Jako munice vám poslouží psi, z nichž každý je vhodný na jiný typ útoku.

Ants Warriors Defense

6.4.2014
74%
Hra - Ants Warriors Defense
Video se načítá
Ve hře Ants Warriors Defense se jistě pobavíte. Cílem je pomoci mravencům v dobytí nepřátelských základen. Jakmile obsadíte všechny budovy na mapě, pak se dostanete do dalšího kola. jiná cesta dál nevede.

Civilization Wars

13.7.2012
74%
Hra - Civilization Wars
Video se načítá
Ve strategické hře Civilization Wars se vydáte dobývat nová území pro váš početný národ. Nepřítele můžete porazit jen tak, že se zmocníte všech budov dřív, než on. K tomu je potřeba strategicky přemisťovat své jednotky a nenechat se od soupeře zastrašit.

Monster Legions

4.3.2013
73%
Hra - Monster Legions
Video se načítá
Rozdrťte všechny nepřátele na padrť! Vyberte si postavu hrdiny, zvolte si jednotky a hurá do boje! V boji si pak můžete vybírat různé bonusy pro uzdravení nebo pro silnější útok. Co se týče boje, tak o to se postará samotná hra.

Age of Defense 3

28.7.2012
72%
Hra - Age of Defense 3
Video se načítá
Age of Defense 3 je skvělá strategická hra, ve které se se svou armádou vydáte do boje proti znepřáteleným národům. Zajímavý ve hře je zejména upgrade jednotek, který se odehrává skrze evoluci. Na začátku tedy vaši armádu budou tvořit lidé s kyjem a prakem v ruce, postupně se dopracujete až k…

Capture the Castle

1.5.2012
71%
Hra - Capture the Castle
Video se načítá
Bojujte, taktizujte, vydělávejte zlato a vylepšujte své budovy ve strategické hře Capture the Castle. Vaším nejdůležitějším úkolem však bude dobíjet nepřátelské pevnosti za pomoci vybudované armády. Pokud se vám nějaký level náhodou nepodaří, nezoufejte a vyzkoušejte ho znovu s použitím jiné…

Stake Your Claim

25.1.2016
70%
Hra - Stake Your Claim
Video se načítá
Myslíte si, že máte logické myšlení? Ověřte si to s touto hrou, kde budete vystupovat jako král. Samotný vtip spočítá v tom, že jednotlivé území si musíte získat tím, že ho ukončíte posledními hradbami, lesem nebo kameny. Myslíte si, že vyhrajete nad cizím králem nebo ne?

Phage Wars 2

8.8.2012
70%
Hra - Phage Wars 2
Video se načítá
Ve strategické hře Phage Wars 2 se pustíte do zajímavého experimetu. Vaším úkolem bude zkoumat nový virus a obranu proti němu. Se svou armádou buněk musíte zabránit rozšíření tohoto nebezpečného viru a obsadit všechny buňky, které by mohl chtít napadnout.

The Battle

4.9.2012
70%
Hra - The Battle
Video se načítá
The Battle je strategická hra, ve které budete mít za úkol porazit v každém kole svého soupeře, který se nachází na druhém konci mapy. Do boje můžete vysílat všechny jednotky, které máte momentálně k dispozici a na které máte dostatek finančních prostředků.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)