Dobývání území

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Ultimate Army

6.3.2013
68%
Hra - Ultimate Army
Video se načítá
Ultimate Army je velmi zábavná strategie, ve které musíte obsadit neutrální a nepřátelská stanoviště. Nepřítel se snaží udělat totéž, takže musíte být rychlejší než on. Na konci každého levelu si budete moci koupit vylepšení nebo jednotky.

SpaceCraft

1.8.2012
68%
Hra - SpaceCraft
Video se načítá
SpaceCraft je vesmírná strategie, v níž se v každé misi utkáte s jedním protivníkem. Vaším úkolem bude zničit nepříteli základnu a bránit svou před jeho útokem. K obraně i útoku můžete využít více než 20 různých jednotek, z nichž každá je vhodná pro jiný typ útoku.

Balloonium

19.4.2013
67%
Hra - Balloonium
Video se načítá
Zákeřný nepřítel napadl vaše království a právě teď je čas na odvetu. Zaútočte na něj ve hře Balloonium a dobýjte ho jednou provždy za pomoci jednotek pohybujících se v balónech. Navíc můžete dobývat i mlýny a nakrmit tak hladové vojáky či opuštěné chaty, abyste zvýšili množství vyráběných jednotek.

Mothership Warfare

23.8.2012
66%
Hra - Mothership Warfare
Video se načítá
Mothership Warfare je strategická hra, která vás přenese do vesmíru, kde budete svádět boj o nadvládu nad různými planetami. Se svou armádou budete začínat na nejslabší planetě. Postupně jak se budete vylepšovat, budou silnější i vaši soupeři.

Warfare 1917

23.5.2011
66%
Hra - Warfare 1917
Video se načítá
Vyzkoušejte si, jak probíhal první světová válka v zákopech. Dostali jste se do vedení armády a vašim úkolem je dobýt nepřátelské zákopy. Využívejte správně taktiky, sledujte morálku vojáků a vymýšlejte nejvhodnější strategie. Warfare 1917 je prostě velmi povedená strategická onlinovka.

War Elephant

19.9.2013
65%
Hra - War Elephant
Video se načítá
Strategické bitvy jsou jedním z předpokladů, jak se vyhrává válka. Je nutné vše do detailu naplánovat. Jak a kdy vyslat jednotky, aby byla mise úspěšná. Můžete si najmout také lučištníky a vikingy, kteří jsou vítanou pomocí. Speciální útoky má i Vaše hlavní jednotka, kterou je obrněný slon.

Colony

26.7.2012
65%
Hra - Colony
Video se načítá
Colony je perfektně zpracovaná vojenská strategie, ve které budete mít za úkol vybudovat mocnou základnu schopnou produkovat mnoho vojenských jednotek a tak zničit nepřítele. Hra má tři módy - kampaň, rychlá hra a multiplayer.

Awesome Tanks 2

12.10.2012
65%
Hra - Awesome Tanks 2
Video se načítá
Awesome Tanks 2 je skvělá střílečka, ve které se vydáte s bojovým tankem na nepřátelské území, abyste zničili všechny nebezpečné protivníky. K dispozici budete mít hned několik zbraní, přičemž nové si můžete postupně dokupovat.

Dice wars

19.9.2011
65%
Hra - Dice wars
Video se načítá
Výborná logická a určitým způsobem strategická hra, ve které je vaším úkolem ovládnout všechna území. Máte vždy k dispozici určitý počet kostek, kterým v souboji se sousední zemí hodíte a komu padne větší součet, vyhraje. Takže se napadena země ubrání, nebo je obsazena. Útočník ale vždy do konce…

Shadez

23.5.2011
65%
Hra - Shadez
Video se načítá
Veďte své vojsko k vítězství. V této hře se dostanete na pozici velitele armády a vaším úkolem je starat se o to, abyste se svými vojáky dobili co nejvíce nepřátelského území a nepřišli o žádné svoje. Zpočátku můžete používat pouze jeden typ jednotek, na vyšších úrovních ovšem dostanete k dispozici…

Shadez 2

7.2.2013
61%
Hra - Shadez 2
Video se načítá
Shadez 2 je druhý díl vojenské strategické hry, ve které je potřeba vyprodukovat silnou armádu a zničit tak nepřítele nacházejícího se na druhé straně mapy. Abyste měli vše potřebné na výrobu své armády, je potřeba postavit nejrůznější budovy, díky kterým budete moci následně vybudovat silnou…

Star Dominion

30.5.2011
61%
Hra - Star Dominion
Video se načítá
Velmi povedená a originální hra Star Dominion vás zavede na válečné území mezi roboty a droidy. Vaším úkolem je získávat co nejvíce zdrojů, které poté využijete k budování armády. Pokud se vám podaří splnit první misy, můžete se posunout do dalších levelů.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)