Dovednostní

Seřadit od nejlepších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

My Dolphin Show 8NÁŠ TIP

7.2.2016
90%
Hra - My Dolphin Show 8
Video se načítá
Zvládnete získat co nejvíce bodů za triky, které budete dělat s delfínem? Musíte být přesní, abyste ohromili porotu. Za tyto body můžete získat body, za které můžete koupit převleky nebo jiná zvířata.

The Worlds Hardest Game 2

10.12.2015
79%
Hra - The Worlds Hardest Game 2
Video se načítá
Ověřte si, zda byste dokázali zvítězit iv této části a dokažte, že jste nejlepší. Úkol je jednoduchá, stačí dostat červený čtvereček do cíle, ovšem s tím, že se vyhnete nástrah a posbíráte všechny kuličky. Zvládnete to?

My Dolphin Show 7NÁŠ TIP

30.10.2015
89%
Hra - My Dolphin Show 7
Video se načítá
Máme tu pro vás už 7. díl této super hry, kde se budete předvádět s delfínem. Proveďte všechny triky na výbornou a získejte co nejvíce bodů!

Balloon Hero

10.10.2015
80%
Hra - Balloon Hero
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické hře bude projít s hlavním hrdinou letícím na balónu přes levely plné nástrah. Vyhýbat se musíte ostnům a spalujícím laserovým paprskům. Přitom se pokuste vysbírat co nejvíce hvězdiček, které se v každém kole nacházejí.

Elsa Dolphin Show

4.9.2015
65%
Hra - Elsa Dolphin Show
Video se načítá
Elsa se musí postarat o delfína, který je zraněn a aby se v akváriu zabavil musí ho naučit pár kouskem pro diváky. Pomozte jí se samotným tréninkem.

Pop the Blox

24.8.2015
70%
Hra - Pop the Blox
Video se načítá
Trocha postřehu u této hry neuškodí. Potřeba bude také rychlost. Musíte zničit celou číselnou řadu ve správném pořadí. Stačí přeskočit pouze jediné číslo a ihned budete vráceni na počátek.

My Dolphin Show 6

14.6.2015
86%
Hra - My Dolphin Show 6
Video se načítá
V této hře budete předvádět obrovskou vodní show pro diváky. Budete ovládat vycvičeného delfína, který umí parádní kousky a triky. Na vás bude se pokaždé trefit do správných míst.

Shape Fold Animals

1.6.2015
84%
Hra - Shape Fold Animals
Video se načítá
Složte si z několika dílů tuto skládanku, ze které vám vyjde zvíře. Dokážete je pokaždé složit?

Constructore!

8.4.2015
75%
Hra - Constructore!
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol dostat dřevěnou krabici do vyznačeného čtverečku. Aby se vám to podařilo, musíte ostatní prvky vhodně rozmístit a vytvořit tak pro krabici podklad. Při přesouvání prvků buďte opatrní, abyste si neposunuly z už rozmístěnými předměty.

Keep Rolling Islands

21.2.2015
80%
Hra - Keep Rolling Islands
Video se načítá
V této hře musíte pohybovat koulí a cílem je dostat ji do konce. Dejte si pozor na pasti a mnoho překážek, které jsou na trati. Jde například o střílející děla nebo miny.
Hra - Rescuer Of SoulsRescuer Of Souls
Video se načítá
Dokážete se proplést mezi všemi překážkami, které jsou na trati? Cílem je posbírat všechny bílá kolečka a poté se dostat k portálu, který je teleportem do dalšího kola. Někdy to chce i trochu trpělivosti.

My Dolphin show 5

26.1.2015
94%
Hra - My Dolphin show 5
Video se načítá
Zahrajte si další parádní díl hry, ve které se budete jako delfín předvádět lidem. Vaším úkolem bude ukazovat různé atrakce, balónky, kruhy a podobně. Hlavně se snažte získat co nejvíce publika.

Paper Venture 2

2.12.2014
81%
Hra - Paper Venture 2
Video se načítá
Dostaňte modrého panáčka ke dveřím na konci kola v této postřehové hře. Pohyb panáčka budete řídit za pomoci žlutého obdélníku, kterým můžete libovolně pohybovat. Dávejte si přitom pozor, aby panáček nespadl a abyste ho bezpečně převedli přes všechny překážky.

Gifts Pusher 2

28.11.2014
80%
Hra - Gifts Pusher 2
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol dostat vánoční dárek v každém kole na vyznačené místo. Aby se vám to podařilo, musíte odstranit z cesty všechny překážky a dárek za pomoci malého čtverečku dostat tam, kam potřebujete.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)