Dovednostní

Seřadit od nejlepších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

My Dolphin Show 8NÁŠ TIP

7.2.2016
90%
Hra - My Dolphin Show 8
Video se načítá
Zvládnete získat co nejvíce bodů za triky, které budete dělat s delfínem? Musíte být přesní, abyste ohromili porotu. Za tyto body můžete získat body, za které můžete koupit převleky nebo jiná zvířata.

The Worlds Hardest Game 2

10.12.2015
79%
Hra - The Worlds Hardest Game 2
Video se načítá
Ověřte si, zda byste dokázali zvítězit iv této části a dokažte, že jste nejlepší. Úkol je jednoduchá, stačí dostat červený čtvereček do cíle, ovšem s tím, že se vyhnete nástrah a posbíráte všechny kuličky. Zvládnete to?

My Dolphin Show 7NÁŠ TIP

30.10.2015
89%
Hra - My Dolphin Show 7
Video se načítá
Máme tu pro vás už 7. díl této super hry, kde se budete předvádět s delfínem. Proveďte všechny triky na výbornou a získejte co nejvíce bodů!

Balloon Hero

10.10.2015
80%
Hra - Balloon Hero
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické hře bude projít s hlavním hrdinou letícím na balónu přes levely plné nástrah. Vyhýbat se musíte ostnům a spalujícím laserovým paprskům. Přitom se pokuste vysbírat co nejvíce hvězdiček, které se v každém kole nacházejí.

Elsa Dolphin Show

4.9.2015
65%
Hra - Elsa Dolphin Show
Video se načítá
Elsa se musí postarat o delfína, který je zraněn a aby se v akváriu zabavil musí ho naučit pár kouskem pro diváky. Pomozte jí se samotným tréninkem.

Pop the Blox

24.8.2015
70%
Hra - Pop the Blox
Video se načítá
Trocha postřehu u této hry neuškodí. Potřeba bude také rychlost. Musíte zničit celou číselnou řadu ve správném pořadí. Stačí přeskočit pouze jediné číslo a ihned budete vráceni na počátek.

My Dolphin Show 6

14.6.2015
86%
Hra - My Dolphin Show 6
Video se načítá
V této hře budete předvádět obrovskou vodní show pro diváky. Budete ovládat vycvičeného delfína, který umí parádní kousky a triky. Na vás bude se pokaždé trefit do správných míst.

Shape Fold Animals

1.6.2015
84%
Hra - Shape Fold Animals
Video se načítá
Složte si z několika dílů tuto skládanku, ze které vám vyjde zvíře. Dokážete je pokaždé složit?

Constructore!

8.4.2015
75%
Hra - Constructore!
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol dostat dřevěnou krabici do vyznačeného čtverečku. Aby se vám to podařilo, musíte ostatní prvky vhodně rozmístit a vytvořit tak pro krabici podklad. Při přesouvání prvků buďte opatrní, abyste si neposunuly z už rozmístěnými předměty.

Keep Rolling Islands

21.2.2015
80%
Hra - Keep Rolling Islands
Video se načítá
V této hře musíte pohybovat koulí a cílem je dostat ji do konce. Dejte si pozor na pasti a mnoho překážek, které jsou na trati. Jde například o střílející děla nebo miny.
Hra - Rescuer Of SoulsRescuer Of Souls
Video se načítá
Dokážete se proplést mezi všemi překážkami, které jsou na trati? Cílem je posbírat všechny bílá kolečka a poté se dostat k portálu, který je teleportem do dalšího kola. Někdy to chce i trochu trpělivosti.

My Dolphin show 5

26.1.2015
94%
Hra - My Dolphin show 5
Video se načítá
Zahrajte si další parádní díl hry, ve které se budete jako delfín předvádět lidem. Vaším úkolem bude ukazovat různé atrakce, balónky, kruhy a podobně. Hlavně se snažte získat co nejvíce publika.

Paper Venture 2

2.12.2014
81%
Hra - Paper Venture 2
Video se načítá
Dostaňte modrého panáčka ke dveřím na konci kola v této postřehové hře. Pohyb panáčka budete řídit za pomoci žlutého obdélníku, kterým můžete libovolně pohybovat. Dávejte si přitom pozor, aby panáček nespadl a abyste ho bezpečně převedli přes všechny překážky.

Gifts Pusher 2

28.11.2014
80%
Hra - Gifts Pusher 2
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol dostat vánoční dárek v každém kole na vyznačené místo. Aby se vám to podařilo, musíte odstranit z cesty všechny překážky a dárek za pomoci malého čtverečku dostat tam, kam potřebujete.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)