Dovednostní

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

My Dolphin Show 6

14.6.2015
86%
Hra - My Dolphin Show 6
Video se načítá
V této hře budete předvádět obrovskou vodní show pro diváky. Budete ovládat vycvičeného delfína, který umí parádní kousky a triky. Na vás bude se pokaždé trefit do správných míst.

Truck Loader 3

4.9.2013
86%
Hra - Truck Loader 3
Video se načítá
Zahraj si již třetí díl výborné hry Truck Loader. Opět tě čeká nakládání krabic na náklaďák pomocí robota s magnetickou rukou. V tomto pokračování tě čeká třicet záludných levelů, mnohdy zajímavějších a těžších než v předchozích dílech.

Bounce

14.3.2012
86%
Hra - Bounce
Video se načítá
Nápaditost, hratelnost a skvělá grafika, tak by se dala tato hra ve zkratce charakterizovat. Úkol je jednoduchý - udržet všechny barevné míčky ve hře. Míčky však stále přibývají, takže se budete muset skutečně snažit, abyste dosáhli co největší skóre.

Shape Fold Animals

1.6.2015
84%
Hra - Shape Fold Animals
Video se načítá
Složte si z několika dílů tuto skládanku, ze které vám vyjde zvíře. Dokážete je pokaždé složit?

Journey of the Mouse

6.8.2013
84%
Hra - Journey of the Mouse
Video se načítá
V roli laboratorní myšky vás čeká mnoho bludišť plných nástrah. Vyhněte se ozubeným točícím se kolům, nespadněte do díry, nenechte se zabít elektrickým ohradníkem, utečte kočce. Cestou je třeba sbírat jídlo, díky kterému si můžete kupovat vylepšení. Pro ukončení každé úrovně je třeba dostat se k…

Hanna in a Choppa 2

14.8.2013
84%
Hra - Hanna in a Choppa 2
Video se načítá
Druhý díl skvělé postřehové hry je zde! Tentokrát vám přináší mnohem více misí, protože se rozrostl i létající park slečny Hanny. Létat tak budete i s mimozemskou lodí, raketovým pohonem na zádech nebo s raketou.

Sweetland

24.10.2013
84%
Hra - Sweetland
Video se načítá
V logické hře Sweetland musíte v každém kole dostat jednookou příšerku do cílového teleportu. Vyhnout se všem překážkám bude poměrně obtížné, protože pohybovat můžete jen celou hrací plochou a ne samotnou příšerkou. Navíc se snažte v každém kole posbírat všechny hvězdičky.

Happy Builder

21.11.2011
83%
Hra - Happy Builder
Video se načítá
Cílem této hry je v každém levelu postavit věci na své místo, podle předlohy. K dispozici máte jeřáb, kterými můžete jednotlivé části skládat tak, jak je potřeba. Čím dříve se vám to podaří, tím více bodů získáte.

Run 2

3.3.2014
82%
Hra - Run 2
Video se načítá
Skvělá skákačka, ve které se budete snažit překonat všechny plošiny buď běháním, nebo bruslením. Dávat si musíte pozor na mezery mezi bloky, které Vás pošlou opět na začátek kola. Můžete běhat i po bočních zdech nebo po stropech.

Paper Venture 2

2.12.2014
81%
Hra - Paper Venture 2
Video se načítá
Dostaňte modrého panáčka ke dveřím na konci kola v této postřehové hře. Pohyb panáčka budete řídit za pomoci žlutého obdélníku, kterým můžete libovolně pohybovat. Dávejte si přitom pozor, aby panáček nespadl a abyste ho bezpečně převedli přes všechny překážky.

Multitask

30.10.2012
81%
Hra - Multitask
Video se načítá
V postřehové hře Multitask si můžete vyzkoušet, jak dobře zvládnete vykonávat více věcí najednou. Zpočátku budete mít přidělenou jen jednu jednoduchou úlohu, postupně však začnou přibývat další a až tehdy se ukáže, jaký máte postřeh a rychlé reakce.

Sketch Man

24.8.2013
82%
Hra - Sketch Man
Video se načítá
Sketch Man je skvělá skákakačka s jednoduchou grafikou, která tě vtáhne a nepustí. Pomocí jednoho zmáčknutí šipky nahoru skočíš, pomocí druhého zmáčknutí uděláš dvojitý skok. Když šipku nahoru držíš ve vzduchu, plachtíš vzduchem, což ti může pomoci dostat se přes některé překážky. Bojovníky, kteří…

Dolphin Dive

1.12.2013
81%
Hra - Dolphin Dive
Video se načítá
Vyzkoušejte si tuto postřehovku, ve které budete hrát za delfína a vaším úkolem se bude ponořit co nejhlouběji. Nebude nic jednoduchého. Začněte ponorem pomocí levého tlačítka myši a po zbytek hry ovládáte delfína pomocí pohybu myši. Odrážejte se od bublin a ostatních zvířat co nejhlouběji, jakmile…

Balloon Hero

10.10.2015
80%
Hra - Balloon Hero
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické hře bude projít s hlavním hrdinou letícím na balónu přes levely plné nástrah. Vyhýbat se musíte ostnům a spalujícím laserovým paprskům. Přitom se pokuste vysbírat co nejvíce hvězdiček, které se v každém kole nacházejí.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)