Dovednostní

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Keep Rolling Islands

21.2.2015
80%
Hra - Keep Rolling Islands
Video se načítá
V této hře musíte pohybovat koulí a cílem je dostat ji do konce. Dejte si pozor na pasti a mnoho překážek, které jsou na trati. Jde například o střílející děla nebo miny.

Gifts Pusher 2

28.11.2014
80%
Hra - Gifts Pusher 2
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol dostat vánoční dárek v každém kole na vyznačené místo. Aby se vám to podařilo, musíte odstranit z cesty všechny překážky a dárek za pomoci malého čtverečku dostat tam, kam potřebujete.

Truck Loader

2.9.2013
80%
Hra - Truck Loader
Video se načítá
Zahraj si povedenou hru za nakládacího robota. Ten má za úkol co nejrychleji převézt krabice na místo určení. Nakládání krabic do auta ale může být velmi zapeklité a to je právě ten úkol, který bys měla zkusit vyřešit. Někdy může být těžké i se ke krabicím jen dostat.

Star Struck

16.11.2012
80%
Hra - Star Struck
Video se načítá
Star Struck je povedená postřehová hra, ve které se dostanete do vesmíru a se svou malou lodí budete přerušovat vlákna mezi jednotlivými hvězdami. Když se Vám podaří některou hvězdu úplně osamostatnit, tak se zmenší. Pokud ale na některou zapomenete, bude se naopak zvětšovat. Pozor abyste do hvězd v…

Assembler

3.3.2013
80%
Hra - Assembler
Video se načítá
Posouvejte zelené objekty po hrací ploše a pokuste se je co nejrychleji dostat do vyznačeného pole. Hra Assembler je založena fyzikálních zákonech, takže správné vyřešení každého levelu bude vyžadovat nemalou dávku zručnosti.

Mirrored Maze 3

28.3.2013
80%
Hra - Mirrored Maze 3
Video se načítá
V této hře budete mít za úkol dorazit se šipkami až do finiše. Vtip je v tom, že ovládáte dva ukazatele zároveň a to zrcadlově. Bludiště navíc nejsou vždy stejná a pozor si musíte dávat i ohraničení, abyste se nedotkli modré plochy.

Passage of Time

28.9.2012
80%
Hra - Passage of Time
Video se načítá
V skákačce Passage of Time bude vaším úkolem pomoci hlavnímu hrdinovi projít celým jeho životem. Na začátku budete jako dítě přeskakovat přes kostky lega a sbírat při tom bonbóny. Postupně však budete stárnout a pokud budete úspěšní můžete se dostat až k věku sto let.

The Worlds Hardest Game 2

10.12.2015
79%
Hra - The Worlds Hardest Game 2
Video se načítá
Ověřte si, zda byste dokázali zvítězit iv této části a dokažte, že jste nejlepší. Úkol je jednoduchá, stačí dostat červený čtvereček do cíle, ovšem s tím, že se vyhnete nástrah a posbíráte všechny kuličky. Zvládnete to?
Hra - Rescuer Of SoulsRescuer Of Souls
Video se načítá
Dokážete se proplést mezi všemi překážkami, které jsou na trati? Cílem je posbírat všechny bílá kolečka a poté se dostat k portálu, který je teleportem do dalšího kola. Někdy to chce i trochu trpělivosti.

Tilt

30.5.2011
79%
Hra - Tilt
Video se načítá
Hra Tilt patří mezi 3D oddechovky, ve kterých musíte mít trochu postřeh a trochu logického myšlení. Vaším úkolem je dostat kuličku, která je umístěna na pohyblivé dřevěné desce do portálu, který ji přenese do dalšího levelu. Pohyb kuličky udáváte nakloněním desky.

Hanna in a Choppa

3.3.2014
78%
Hra - Hanna in a Choppa
Video se načítá
V této hře budete plnit různě složité úkoly a snažit se přitom nepoškodit vrtulník. Ten sice něco vydrží, ale když s ním praštíte o zem, tak se rozbije. Mezi úkoly, které budete plnit, pak patří přenášení objektů, otevírání dveří, úhybné manévry a spousty dalších.

Cheese Hunt 2

20.11.2013
78%
Hra - Cheese Hunt 2
Video se načítá
Cheese Hunt 2 je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat kousek sýra k myšce ukryté ve zdi. V cestě vám však budou stát různé překážky, jako například knihy, které musíte pomocí kurzoru posouvat a tím si uvolnit cestu. Ve hře však najdete i množství dalších originálních herních prvků.

CrazeMaze

14.11.2012
78%
Hra - CrazeMaze
Video se načítá
Vyzkoušejte svůj postřeh, rychlost i práci s myší. Abyste postoupili do dalšího levelu v této docela náročné postřehové hře, budete muset projít s malou tečnou od startu do cíle, aniž byste do něčeho vrazili. První levely jsou snadné ale později čekají pohyblivé záludné překážky.

Gibbets

16.2.2013
78%
Hra - Gibbets
Video se načítá
V této hře budete muset trefit šípem provaz a zachránit tak panáčka před oběšením. Ti se houpou na provazech a pomalu jim utíká život. Vy máte omezený počet šípů a tak musíte velice přesně mířit.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)