Dovednostní

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Run Run Hamster

11.3.2012
78%
Hra - Run Run Hamster
Video se načítá
Vydejte se jako zamilovaný křeček na strastiplnou cestu za svou vyvolenou. Cestou budete sbírat semínka a skákat na různé živočichy, za které dostanete body. Pozor ale abyste se nezřítili do propasti, kterých je cestou opravdu hodně. Hra není zase tak jednoduchá, protože křeček se nezastavuje a vy…

Sprocket Rocket

16.8.2012
77%
Hra - Sprocket Rocket
Video se načítá
Zahrajte si perfektní logickou hru Sprocket Rocker, posbírejte v každém levelu červená ozubená kolečka, překonejte všechny překážky a dostaňte se až do cíle. K posunu nedostupných předmětů můžete využít speciální hák, kteří si sami sestrojíte v dílně.

Multitask 2

29.4.2014
76%
Hra - Multitask 2
Video se načítá
Máme tu další pokračování pařby, ve které se pokusíte o více věcí najednou. V druhém pokračování na vás čeká mnohem více složitých úkolů, které budou mnohem náročnější. Dokážete provádět více věcí najednou?

Constructore!

8.4.2015
75%
Hra - Constructore!
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol dostat dřevěnou krabici do vyznačeného čtverečku. Aby se vám to podařilo, musíte ostatní prvky vhodně rozmístit a vytvořit tak pro krabici podklad. Při přesouvání prvků buďte opatrní, abyste si neposunuly z už rozmístěnými předměty.

Chief

15.7.2013
75%
Hra - Chief
Video se načítá
Staňte se indiánským náčelníkem v super logické hře Chief a pokuste se dostat všechny lidi zpět do jejich táborů. Aby se vám to podařilo, je potřeba nejprve odstranit z cesty všechny překážky, které vám blokují cestu. Hra kromě logického myšlení vyžaduje i značnou dávku šikovnosti, protože dostat…

Leaf Blower Madness

2.11.2013
74%
Hra - Leaf Blower Madness
Video se načítá
Leaf Blower Madness je zajímavá hra, ve které budete mít za úkol odstranit všechno listí z chodníku a dostat ho na trávu. V cestě vám však bude stát mnoho překážek, takže budete muset zapojit logiku, abyste listí dostali tam, kam potřebujete.

Cave Boy Running

16.11.2013
74%
Hra - Cave Boy Running
Video se načítá
Dokážete s panáčkem přeskákat všechny nástrahy, které se Vám postaví do cesty ve hře Cave Boy Running? Patří mezi ně pukliny v zemi, malé vulkány a také kaluže.

Lost Space

10.2.2013
74%
Hra - Lost Space
Video se načítá
Hra Lost Space dokonale prověří vaši zručnost, ale i rychlost reakcí. Ve hře budete ovládat raketu, se kterou je potřeba posbírat zlaté hvězdy a bezpečně se dostat k přistávací plošině. Přitom dbejte především nato, abyste měli dostatek paliva a životů, které vám ubývají jakmile narazíte do…

Waterfun

13.3.2013
74%
Hra - Waterfun
Video se načítá
V této zábavné hře budete muset se snažit na vodních lyžích dojet co nejdále. V cestě Vám však bude plavat mnoho překážek, které je potřeba přeskočit.

Highway Traveling

1.3.2013
74%
Hra - Highway Traveling
Video se načítá
V této hře se musíte snažit dojet po dálnici co nejdále. V rychlosti 300 Km/h to nebude tak jednoduché, protože v cestě Vám stojí kolony aut. Do žádného však nesmíte narazit, jinak hra končí. Bohužel hra občas zlobí a může se stát, že v důsledku získáte až neskutečně vysoké skóre.

Christmas Snake

7.1.2014
73%
Hra - Christmas Snake
Video se načítá
Ve hře Christmas Snake si skvěle procvičíte postřeh. Musíte navádět hada tak, aby posbíral všechny dárky. Každý dárek jej udělá delším. Pozor si dejte zejména na náraz do zdi a také vlastního ocasu.

Pixel Bomb 2

15.11.2012
73%
Hra - Pixel Bomb 2
Video se načítá
Užijte si výborně graficky zpracované pokračování rychlé postřehové hry Pixel Bomb. Cílem hry je opět projít co nejrychleji všemi levely. Abyste se dostali dál, musíte se kurzorem dotknout všech barevných hvězdiček a tak je zničit. Hru tentokrát komplikují červené body, které Vás znatelně zpomalí,…

Shape Fold

10.12.2012
72%
Hra - Shape Fold
Video se načítá
Shape Fold je logická hra připomínající puzzle, ve které bude vaším úkolem složit různé geometrické tvary a obrazce. Jednotlivé části skládačky jsou však navzájem pospojovány, takže je potřeba vše promyslet a části složit ve správném pořadí.

Cheese Hunt

7.5.2013
72%
Hra - Cheese Hunt
Video se načítá
Cílem logické hře Cheese Hunt je za pomoci interakce s různými předměty dostat kousek sýra do myší díry. Kromě toho se ve hře nachází zóny, ve kterých je nemožné pohybovat předměty nebo kurzorem a vy tak musíte najít správný způsob, jak daný level vyřešit.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)