Dovednostní

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

The Sound WalkHra s oceněním

13.5.2012
71%
Hra - The Sound Walk
Video se načítá
The Sound Walk je neobyčejná hra, ve které za pomoci chůze v rytmu hudby budete zdolávat nejrůznější překážky. S hlavním hrdinou se ocitnete v temném lese a vaší jedinou nadějí jak se odtud dostat a vypořádat se se všemi překážkami je mačkat šipky v pravý čas.

Tower Bloxx Deluxe 3D

30.5.2011
71%
Hra - Tower Bloxx Deluxe 3D
Video se načítá
Ve hře Tower Bloxx máte jediný cíl. Váš úkol je prostý, musíte na sebe skládat patra domu tak, aby se tam mohlo ubytovat co nejvíce lidí. Nebude to ale snadná, patra na sebe musíte skládat opatrně, aby se váš mrakodrap nepřevážil.

Pop the Blox

24.8.2015
70%
Hra - Pop the Blox
Video se načítá
Trocha postřehu u této hry neuškodí. Potřeba bude také rychlost. Musíte zničit celou číselnou řadu ve správném pořadí. Stačí přeskočit pouze jediné číslo a ihned budete vráceni na počátek.

Railroad Journey

24.5.2014
70%
Hra - Railroad Journey
Video se načítá
Zábava jistě nechybí ve hře Railroad Journey. Musíte se pouze správně rozhodnout, kterou cestou se vydat a poté již sbírat zlato a drahé kamení. Čím více jich nasbíráte tím šťastnější bude Váš skřítek.

Stuck Birds

15.12.2013
70%
Hra - Stuck Birds
Video se načítá
Cílem hry Stuck Birds je dostat bílého ptáčka v co nejkratším čase k železné bráně a tím postoupit do další úrovně. Po cestě navíc můžete sbírat hvězdy, za které získáte body navíc. Mějte na paměti, že během letu se nesmíte ani jen křídlem dotknout žádné stěny.

Run

21.11.2013
70%
Hra - Run
Video se načítá
Rozběhni se v této skvělé a jednoduché hře a nech starosti daleko za sebou! Run má jednoduchou grafiku, ale díky tomu skvělou hratelnost, která tě určitě potěší. Přeskakuj díry a zkus projít velké množství levelů!

Pixel Bomb

13.11.2012
70%
Hra - Pixel Bomb
Video se načítá
V této postřehové hře budete mít jediný úkol - odstranit co nejrychleji všechny hvězdičky z herního pole. Dosáhnete toho tak, že se jich dotknete kurzorem myši. Jak rychle dokážete projít všechny levely? Hra může mít problém s ukládáním výsledku a je pravděpodobné, že se vůbec neuloží.

Run Chicken Run

10.3.2013
70%
Hra - Run Chicken Run
Video se načítá
V této hře budete mít za úkol s kuřetem uběhnout co největší vzdálenost, než Vás chytne čarodějnice. V cestě Vám budou stát překážky jako včelí roj nebo kámen.

Maus Trap

11.3.2013
70%
Hra - Maus Trap
Video se načítá
Chyťte sýr a nalákejte myšku do díry! Postřehová hra, ve které musíte pomocí sýru lákat myš, která jde za Vámi. Po cestě se snažte posbírat co nejvíce jídla a dávejte si přitom pozor na překážky.
Hra - Bugs Bunnys Hopping Carrot Hunt
Video se načítá
V této povedené skákačce dostanete na starost oblíbeného králíka Bugse Bunnyho, se kterým bude Vaším úkolem sebrat co nejvíce mrkviček. Bugs se ale nezastavuje a Vy s ním musíte vždycky včas skočit přes příkop. Když spadnete, začínáte zase od začátku a máte jen tři životy.

Invention Suspension

19.8.2012
70%
Hra - Invention Suspension
Video se načítá
Invention Suspension je logická hra, ve které si zalétáte s vrtulníkem. Vaším úkolem v každém kole bude přenést určitý náklad na požadované místo. Za pomoci magnetu připoutaného k vrtulníku stačí předměty zvednout a letět ke svému cíli. Předtím se však musíte ještě dostat přes sérii zamčených vrat.

High Dive

23.10.0013
70%
Hra - High Dive
Video se načítá
Ve hře High-Dive si splní sny každý fanoušek parašutismu, protože zde budete plnit základní přemety ve vzduchu. Poté se naučíte také pohyb ve vzduchu tak, abyste se vyhnuli se všemi dalšími parašutisty. Dokážete splnit všechny úkoly a úspěšně projít všechna kola?

Doggy Chef

30.3.2013
69%
Hra - Doggy Chef
Video se načítá
Jak rychlé dokážete být v kuchyni? Tato hra Vám to určitě ukáže. Pro roztomilého pejska, který Vás hrou bude provázet, budete muset připravit chutné rolky. Na každý úkon ale máte jen velice omezený časový limit a za svou rychlost navíc dostáváte body. Jak rychlé a přesné nakonec budete?

Paddle Ball

28.11.2013
68%
Hra - Paddle Ball
Video se načítá
Paddle Ball je na první pohled jednoduchá hra, avšak po pár minutách zjistíte, že až tak jednoduchá není. Jaký je váš úkol v této hře? Nejen, že musíte míček udržet na raketě, ale také musíte získat, co nejvíce úderů. Budeš právě ty ta nejlepší?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)