Draci

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)
Hra - Spyro The Dragon Cavern Escape
Video se načítá
Zahrajte si i vy tuto hru, ve které budete ovládat draka, sbírat diamanty a vyhýbat se různým překážkám. Diamanty, které jsou ve hře mají různou sílu, například vám dodají rychlost nebo naopak zpomalí. Podaří se vám projít nejdelší úsek?

Dragoniada

22.2.2013
87%
Hra - Dragoniada
Video se načítá
Velmi zábavná hra, ve které musíte malému dráčkovy pomoci se dostat se na zasněženou horu. Na cestě však můžete narazit na spoustu pastí a nepřátel.
Hra - How To Train Your Dragon Swamp Accident
Video se načítá
Postarejte se o trojici zraněných výletníky a poskytněte každému patřičnou péči, aby se mohli pustit do jiné dračí poutě.

Dragon Maker

4.9.2013
85%
Hra - Dragon Maker
Video se načítá
Draci jsou překrásná, hrdá a mocná stvoření. Teď si můžeš jednoho takového vytvořit. Vyber mu vše, nejen barvu, ale hlavně tvar hlavy, končetin, křídel a dalších částí těla. Až budeš spokojená, můžeš si obrázek uložit do počítače.

Outcast Attack

8.11.2013
81%
Hra - Outcast Attack
Video se načítá
V této postřehovce budete hrát zdraka a vaším úkolem bude doletět co nejdále. Nebude to tak lehké, jak si myslíte. Po cestě sbírejte mince a zachraňujmalé dráčky. Nevěřte na pohádky, draci nejsou nezranitelní, takže si dávejte velký pozor pří letu.

Drake and the Wizards 2

14.5.2014
80%
Hra - Drake and the Wizards 2
Video se načítá
Hrajte za mocného draka! Chrlete oheň, překonávejte překážky a nástrahy. Bojujte s mocnými příšerkami, najděte záhadný krystal, který se dostal do rukou zlého čaroděje. Dokážete najít poklad a zničit temného čaroděje?

Drake And The Wizards

17.11.2013
80%
Hra - Drake And The Wizards
Video se načítá
Skvělá skákačka, ve které hraješ za draka. Zlý čaroděj nechal zkamenět všechny tvé kamarády. Naštěstí se objeví hodný čaroděj, který z tebe udělá velkého draka a ty tak máš šanci kamarády zachránit. Budeš moct chrlit oheň a snáze tak překonávat překážky. Cestou nezapomeň sbírat mince!

Hopy Go Go

21.4.2013
80%
Hra - Hopy Go Go
Video se načítá
Hopy Go Go je skvěle zpracována skákačka, ve které se s malým dráčkem vydáte na dobrodružnou cestu. Překonejte všechny nástrahy, za pomoci plamene zničte všechny nepřátele a hlavně posbírejte všechny drahokamy, které vám umožní kupovat různé užitečné vylepšení.

A Dralien Day

20.12.2014
77%
Hra - A Dralien Day
Video se načítá
Zahrajte si parádní logickou hru s dráčkem v hlavní roli. Když byl dráček ještě ve vajíčku, tak byla jeho matka unesena. Vaším úkolem je se vylíhnout a zachránit svoji matku. Podaří se vám překonat plno překážek?
Hra - Editor's Pick: Posing In The Dessert
Video se načítá
Připravte mladou modelku na focení v poušti a vyberte jí na to vhodné oblečení.

Run Hopy Run

8.11.2013
77%
Hra - Run Hopy Run
Video se načítá
V skákačce Run Hopy Run se s dráčkem vydáte na dobrodružnou cestu, abyste od zlověstného monstra získali ukradené pamlsky. Aby se vám to podařilo, musíte po cestě zničit desítky různých protivníků. Využít k tomu můžete svůj ohnivý dech.

Toothless Flu Doctor

22.9.2014
76%
Hra - Toothless Flu Doctor
Video se načítá
Ve hře Toothless Flu Doctor si musíte poradit s nemocným drakem. Dokážete jej vyléčit? Nejprve však musíte zjistit, jaké má příznaky. To obsahuje měření teploty, poslech srdce a poté můžete přistoupit k aplikaci léků.

Draconis Siirexus

17.2.2014
75%
Hra - Draconis Siirexus
Video se načítá
Vytvořte si svého vlastního bájného draka za pár minut. Změnit mu můžete například barvu šupin nebo změnit celkový design od píky a to za pomoci všemožných dekorací, které máte k dispozici. Draka si navíc můžete zmenšovat nebo zvětšovat. Pochlubte se i vy svým drakem.

Egg 2 Mom

16.10.2013
75%
Hra - Egg 2 Mom
Video se načítá
Hra Egg 2 Mom přinutí hráče přemýšlet logicky. Je nutné, abyste pomohli dráčkovi najít jeho vejce. To se Vám povede jedině tak, že budete hýbat s některými předměty. Pokud s nimi však pohnete špatně, můžete se stát, že vejce k dráčkovi nedoputuje a Vy musíte kolo začínat znovu. Dokážete se s…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)