Duchové

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Ghosts Stole My Puppy

6.10.2012
92%
Hra - Ghosts Stole My Puppy
Video se načítá
Vydejte se zachránit své štěňátko ze spárů zlých duchů, kteří ho unesli. Budete se pohybovat domem, kde můžete sbírat nejrůznější předměty a za ně získávat body. Ohrožovat Vás budou samotní duchové, kteří Vás samozřejmě nechtějí nechat projít. Zbavíte se jich tak, že je vysajete svým vysavačem dřív,…

Haunt the House

30.4.2013
84%
Hra - Haunt the House
Video se načítá
Haunt the House je skvělá oddychová hra, ve které v roli duch bude vaším úkolem vystrašit všechny obyvatele velkého a starého domu. Ti se budou různé procházet po místnostech, přičemž vy je musíte následovat a v pravý čas se převtělit do předmětu v jejich blízkosti.

Crazy Old Man

28.11.2014
80%
Hra - Crazy Old Man
Video se načítá
V této logické skákačce budete mít za úkol dostat starého muže ke dveřím na konci každého kola. V cestě vám bude stát množství překážek, které můžete zdolat za pomoci ducha muže. I duch je však smrtelný, takže si dávejte pozor na různé nástrahy.

Ghostscape

16.12.2014
78%
Hra - Ghostscape
Video se načítá
Bojíte se rádi? Máme tu skvělou adventuru, která strašidelností jenom překypuje. Podívejte se do strašidelného domu, který je plný duchů. Zaznamenejte tyto paranormální jevy a rozluštěte záhadu domu.

Silly Ghost

3.11.2014
75%
Hra - Silly Ghost
Video se načítá
Cílem této postřehové hry je zabránit duchovi, aby se dostal mimo hrací plochu a mohl tak páchat neplechu. Ducha drží na hrací ploše ohrada ze solniček, která je však na několika místech poškozena. Opravte poškozená místa dříve, než se k ním duch dostane.

Haunted House

24.5.2013
74%
Hra - Haunted House
Video se načítá
Haunted House je povedená krátká adventura. Jste uvězněni ve strašidelném domě plném nástrah a nebezpečných duchů, kostlivců. Hledejte klíče a postupujte dále ve hře. Sbírejte bonbóny, které vám doplní zdraví, nezapomeňte, že se nesmíte s nikým střetnout, jinak přicházíte o zdraví. Podaří se vám…

Ghost Train Ride

5.3.2015
70%
Hra - Ghost Train Ride
Video se načítá
Překonejte společně s příšerami strašidelnou dráhu, kterou máte vy pod kontrolou. Musíte je vylekat, ale musíte dbát na to, aby vaši cestující přežili a dopravili se v pořádku do cíle. Dokážete to?
Hra - Defend Your Berry Bones
Video se načítá
Zahrajte si zábavnou hru, ve které musíte bránit krabičku s vločkami. Duchové, kteří lítají kolem se budou jednotlivých dobrot snažit zmocnit, vy to však nesmíte dovolit.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)