Fantasy

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Anime elf creator

13.10.2015
84%
Hra - Anime elf creator
Video se načítá
Vytvořte si krásnou elfku za pomoci doplňků a oblečení, které máte k dispozici. Bude se váš výtvor líbit všem?
Hra - Summoner Saga Endless Chap 3
Video se načítá
Můžeš si zahrát již třetí díl ze série Summoner Saga Endless! Dialogy i souboje zůstávají při starém (a tedy dobrém). Nový je akorát způsob fungování štítů, takže než začneš hrát, vyzkoušej si tutorial. Příběh se odvíjí dále, tak si nenech ujít možnost sledování osudu hlavních hrdinů!

Manamancers

11.6.2014
83%
Hra - Manamancers
Video se načítá
Porazte všechny vyzyvatele v této fantasy logické hře. Spojujte meče, štíty a hlavně barevné orby, které vám umožní čarovat a získat převahu v boji. Zvládnete porazit všechny?

Wood Elf Dress Up

31.5.2015
82%
Hra - Wood Elf Dress Up
Video se načítá
Vymyslete, jak by měla vypadat elfka z lesa a dejte jí šarm, který postrádá. Podaří se vám vybrat to pravé pro ni?
Hra - Summoner Saga Endless Chap 2
Video se načítá
Pokračování série Summoner Saga Endless nezklamalo, všechny dobré prvky jsou zachovány. Nových je několik přátel, nepřátel, schopností a příšer, proti kterým bojuješ. S angličtinou si hru užiješ lépe, ale dá se zvládnout i bez ní. Když ti něco dlouho nepůjde, zkus se poradit se slovníkem, nejspíš ti…
Hra - Summoner Saga Endless Chap 4
Video se načítá
Čtvrtý a prozatím bohužel poslední díl série Summoner Saga Endless je tady. Herní principy jsou stejné, jako si je pamatuješ z prvních tří dílů. Celá hra ale působí monumentálněji a ty si můžeš užít sílu zkušených hrdinů.

Sea Fairy

19.8.2013
81%
Hra - Sea Fairy
Video se načítá
Skvělá oblíkačka s krásnou mořskou vílou. Protože všechny víly musí vypadat překrásně, vyber jí vlasy, rozevláté oblečení, boty, zajímavé tetování na těle a nakonec nádherná křídla.

High Sky

4.12.0013
81%
Hra - High Sky
Video se načítá
Ve hře High Sky se ocitnete ve fantasy světě, který je plný překvapení. Sbírejte malé barevné kuličky. Nezapomínejte ani na větší předměty, které mají význam v otevírání dveří a podobně. Dokážete posbírat všechny kuličky a překonat všechny překážky na cestě?
Hra - Anika's Odyssey Land of the Taniwha
Video se načítá
Zahraj si povedenou adventuru v hlavní roli s Anikou, odvážnou holčičkou. Té jednoho dne ukradl orel jejího králíčka a ona jej chce získat zpět. Proto se vydá na cestu do lesa, kde žije mnoho zvláštních bytostí. Některé jí škodí, některé pomáhají, ale ona se přesto chce dostat až k orlovi. Pomůžeš…

Wild King

28.10.2013
80%
Hra - Wild King
Video se načítá
V akční hře Wild King bude vaším úkolem překonat na létající želvě co největší vzdálenost. Po cestě se musíte vyhýbat různým překážkám a zároveň likvidovat nebezpečné protivníky. Podaří se vám překonat všech 15 levelů?

Keeper of the Grove 2

6.2.2015
79%
Hra - Keeper of the Grove 2
Video se načítá
Zahrajte si parádní tower defense hru, ve které budete bránit studnu s diamanty. Tyto diamanty se snaží ukrást bytosti fantasy světa. Vy budete na daných místech kolem cesty stavět bojové jednotky. Nové jednotky můžete vylepšovat a nakupovat v knize, která je přímo v každém kole.

Alyssa's Quest

28.5.2015
78%
Hra - Alyssa's Quest
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické adventuře bude rozmrazit krále vaší říše. Aby se vám to podařilo, musíte navštívit různá místa a najít způsob, jak to udělat. Kromě toho si musíte poradit s logickými hádankami a úkoly. Pomáhat vám přitom budou předměty, které najdete ve svém okolí.

Unicorn Fantasy

12.4.2014
77%
Hra - Unicorn Fantasy
Video se načítá
Vytvořte si krásného jednorožce za pár minut. Změnit mu můžete téměř vše, bude právě ten váš nejkrásnější?

Epic Battle Fantasy 4

2.5.2013
75%
Hra - Epic Battle Fantasy 4
Video se načítá
Fantasy RPG, které pobaví každého. Bojujte s více než 120 různými příšerkami, nasbírejte a vylepšete vybavení dle svého gusta. Můžete vylepšovat schopnosti postavy a její kouzla. Ovládání je jednoduché, pouze na myši, dá se i změnit v nastavení. Dokážete se probojovat přes tento svět plný nástrah a…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)