Fantasy

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Sherwood Dungeon

13.12.2014
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video se načítá
Máme tu parádní RPG pařbu, ve které budete bojovat proti příšerám. Se svojí postavou můžete plnit úkoly a získávat za to zkušenosti. Díky tom získává vaše postava úrovně a můžete ji dále vylepšovat.
Hra - Summoner Saga Endless Chap 5
Video se načítá
Summoner Endless Saga tu má již čtvrté pokračování! Vydej se do světa tajemných nestvůr, rozličných úkolů a tajuplných záhad... Užiješ si skvělé dialogy a zajímavé souboje. Povede se ti dokončit i tento díl?

Arcuz 2

12.5.2013
69%
Hra - Arcuz 2
Video se načítá
V bojovce Arcuz 2 se vydáte s mladým bojovníkem na dobrodružnou cestu napříč úchvatným fantasy světem. Na své cestě musíte plnit různé úkoly, za které budete získávat peníze či vzácné artefakty, což vám umožní svou postavu neustále vylepšovat a učit ji novým kouzlům.

How to Raise a Dragon

9.9.2013
65%
Hra - How to Raise a Dragon
Video se načítá
Jestliže máš ráda hry s jednoduchou grafikou, tak si zahraj tuhle. Dohrát ji netrvá příliš dlouho. Ze všeho nejdřív necháš vyklubat se malé dráčátko. Potom ho musíš dostatečně nakrmit, aby vyrostlo. Dospělý drak se žene městem a působí zkázu. Takže nakonec je třeba pomocí hrdiny draka zabít.

Wings of Genesis

29.4.2013
64%
Hra - Wings of Genesis
Video se načítá
Wing of Genesis je akční střílečka, v níž se s hlavním hrdinou vydáte na drakovi na cestu plnou nepřátel. Zlikvidovat všechny protivníky a vyhnout se jejich vražedným střelám nebude jednoduché, avšak se speciání útoky a řadou užitečných předmětů se vám to určitě podaří.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)