Hledání objektů

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Halloween Hidden Stars

26.10.2014
73%
Hra - Halloween Hidden Stars
Video se načítá
Skvělou práci odvedete v této hře, pokud se Vám podaří najít všechny hvězdy ukryté na pozadí. Pozadí mají vždy námět, který má co do činění s Halloweenem.

Hidden Guitar Search

16.8.2014
72%
Hra - Hidden Guitar Search
Video se načítá
Ve hře Hidden Guitar Search nebude jako obvykle hledat rozdíly, ale naopak shody. Na obrázcích, které se mohou zdát zcela odlišné, najdete vždy několik shod, které musíte označit.

Hidden SantaHra na skóreHra o medaile

15.9.2014
72%
Hra - Hidden Santa
Video se načítá
Zahrajte si skvělou hru Hidden Santa. Vaším úkolem bude najít všechna spřežení se Santou. Ty jsou schována v každé lokaci na různých místech. Za každé spřežení dostanete 50 bodů plus bonus za čas.

Aurora's Closet

1.6.2016
70%
Hra - Aurora's Closet
Video se načítá
Pomozte Aurore, aby našla všechny předměty, které potřebuje. Za odměnu si ji můžete obléci.
Hra - Garden Secrets Hidden Objects
Video se načítá
Máte dobré oči? V této hře budete hledat objekty, které jsou ve spodní liště. Všechny objekty jsou schované na obrázku. V každém kole máte omezený čas na hledání.

Lego Car Hidden Tires

21.12.2015
70%
Hra - Lego Car Hidden Tires
Video se načítá
Pokud máte dobrý zrak, měla by tato hra být hračka. Vaším úkolem je najít určitý počet kol, která jsou schovaná v obrázku. Jakmile nějaké najdete a kliknete na něj, tak se rozsvítí žlutě a začne se totiž. Dávejte si pozor, abyste neudělali chybu a taky na ubíhající čas.

Hidden Ville

1.2.2015
70%
Hra - Hidden Ville
Video se načítá
Máte příležitost koupit si malý domeček v hezké vesnici. Jenže potřebuje rekonstruovat, takže si na to musíte vydělat. Vaším úkolem bude hledat věci na seznamu. Když nepoužijete nápovědu tak dostanete i plný počet hvězdiček.

Blue Fairy Hidden Stars

15.8.2014
70%
Hra - Blue Fairy Hidden Stars
Video se načítá
Ve hře Blue Fairy Hidden Stars musíte hledat hvězdy, které jsou ukryty na pozadí, kde je vyobrazena nádherná víly. Pokud nenajdete přesně požadovaný počet hvězd, nemáte šanci postoupit do dalšího kola.
Hra - Green Room Hidden Objects
Video se načítá
Další skvělá hra, ve které budete hledat objekty schované po místnosti. Vždy máte zobrazeno, jaký předmět máte najít. Dávejte si pozor, máte omezený čas.

Dog Game

24.4.2016
65%
Hra - Dog Game
Video se načítá
V této hře je vaším úkolem, abyste pomohli psovi najít jeho zahrabané kosti. Pokud uvidíte, že vám čenich začne blikat červeně je zřejmé, že se kost nachází pod vámi a máte hrabat. Pokud ji najdete hledejte další. Ale pozor, na hledání máte omezený čas.
Hra - Spectra Vondergeist Hidden Halloween
Video se načítá
Spectra hledá pár věcí na Halloween a neumí je najít. Pomůžete jí, aby připravila hezký Halloween?

Cinderella Hidden Letters

16.10.2015
64%
Hra - Cinderella Hidden Letters
Video se načítá
Najděte všechny písmena v této hře. Stačí se pouze dobře dívat.
Hra - Bewitched Doll Near The House
Video se načítá
Najděte všechny předměty, které jsou napsány v dolní liště. Abyste věděli, co máte hledat musíte oprášit slovíčka z angličtiny. Najděte všechny!
Hra - Secret Story Hidden Objects
Video se načítá
Pomozte malé víle, která ztratila moc z lesa. Aby ji získala zpět, potřebuje najít různá zvířátka a předměty. Dokážete je všechny najít?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)