Hotel

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Janes Hotel Mania

30.5.2011
85%
Hra - Janes Hotel Mania
Video se načítá
Oblíbená hra, ve které je vašim úkolem starat se o váš hotel. Začínáte s malým levným hotelem, ale pokud se budete snažit a bude se vám dařit, můžete si přikoupit nové věci a zlepšit vaše schopnosti. O klienty se starají tři zaměstnanci, které můžete ovládat a starat se tak o klienty.

Gala Hotel

1.11.2013
84%
Hra - Gala Hotel
Video se načítá
V této hře budete mít na starost celý hotel a zákazníky. Vaším úkolem bude posílat personál do různých pokojů na úklid, se snídaní na opravu světel a další věci. Snažte se je poslat co nejrychleji, aby byli všichni spokojeni.

High Tea Hotel

6.2.2016
81%
Hra - High Tea Hotel
Video se načítá
Sara si otevřela hotel s krásnou restaurací a aby mohla prosperovat potřebuje vás, abyste jí pomohli s obsluhou zákazníků a vyděláváním peněz. Pomozte jí, aby se jí sen splnil a velebte její místo novými vymoženostmi za vydělané peníze.

Janes Hotel v češtině

19.12.2014
78%
Hra - Janes Hotel v češtině
Video se načítá
Vybudujte si vlastní hotel! Vaším úkolem bude se starat o nové hosty a samozřejmě o potřeb těch, kteří jsou u vás již ubytování. Musíte jim nosit kafe, čisti pokoje a další služby.

Frenzy Hotel 2

4.9.2015
75%
Hra - Frenzy Hotel 2
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem dělat manažerku a zajišťovat zákazníkům vše co potřebují, abyste od nich dostali peníze a dobré reference. Dokážete vést hotel?

Frenzy Hotel

30.11.2014
72%
Hra - Frenzy Hotel
Video se načítá
Sara si otevřela svůj první hotel a chce svým zákazníkům poskytnout vše, co potřebují. Například ubytování, jídlo, nápoj nebo příjemný relax v bazénu. Vaším úkolem je Sare pomoci se všemi návštěvníky. Podaří se vám vést hotel a učinit návštěvníky šťastnými?

Idle Business

28.7.2015
70%
Hra - Idle Business
Video se načítá
Dokážete se od jednoho pokoje vybudovat až na hotelové impérium? Nebude to jednoduché, ale stálou prací a vylepšováním nabízených služeb se to jistě podaří. Dokážete vylepšit všechno na maximum?

Janes Hotel 2

12.3.2014
70%
Hra - Janes Hotel 2
Video se načítá
Jane a její rodina mají velké dluhy , aby je splatili , musí se v hotelu pěkně obracet. Vaším úkolem bude obsluhování zákazníků v každém směru . V bublinkách nad nimi se objeví různorodé přání . Například , že potřebují vyluxovat pokoj , přinést kávu, zda přihlásit se na pokoj . Vaším úkolem je…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)