Hotel

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Janes Hotel Mania

30.5.2011
85%
Hra - Janes Hotel Mania
Video se načítá
Oblíbená hra, ve které je vašim úkolem starat se o váš hotel. Začínáte s malým levným hotelem, ale pokud se budete snažit a bude se vám dařit, můžete si přikoupit nové věci a zlepšit vaše schopnosti. O klienty se starají tři zaměstnanci, které můžete ovládat a starat se tak o klienty.

Gala Hotel

1.11.2013
84%
Hra - Gala Hotel
Video se načítá
V této hře budete mít na starost celý hotel a zákazníky. Vaším úkolem bude posílat personál do různých pokojů na úklid, se snídaní na opravu světel a další věci. Snažte se je poslat co nejrychleji, aby byli všichni spokojeni.

High Tea Hotel

6.2.2016
81%
Hra - High Tea Hotel
Video se načítá
Sara si otevřela hotel s krásnou restaurací a aby mohla prosperovat potřebuje vás, abyste jí pomohli s obsluhou zákazníků a vyděláváním peněz. Pomozte jí, aby se jí sen splnil a velebte její místo novými vymoženostmi za vydělané peníze.

Janes Hotel v češtině

19.12.2014
78%
Hra - Janes Hotel v češtině
Video se načítá
Vybudujte si vlastní hotel! Vaším úkolem bude se starat o nové hosty a samozřejmě o potřeb těch, kteří jsou u vás již ubytování. Musíte jim nosit kafe, čisti pokoje a další služby.

Frenzy Hotel 2

4.9.2015
75%
Hra - Frenzy Hotel 2
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem dělat manažerku a zajišťovat zákazníkům vše co potřebují, abyste od nich dostali peníze a dobré reference. Dokážete vést hotel?

Frenzy Hotel

30.11.2014
72%
Hra - Frenzy Hotel
Video se načítá
Sara si otevřela svůj první hotel a chce svým zákazníkům poskytnout vše, co potřebují. Například ubytování, jídlo, nápoj nebo příjemný relax v bazénu. Vaším úkolem je Sare pomoci se všemi návštěvníky. Podaří se vám vést hotel a učinit návštěvníky šťastnými?

Idle Business

28.7.2015
70%
Hra - Idle Business
Video se načítá
Dokážete se od jednoho pokoje vybudovat až na hotelové impérium? Nebude to jednoduché, ale stálou prací a vylepšováním nabízených služeb se to jistě podaří. Dokážete vylepšit všechno na maximum?

Janes Hotel 2

12.3.2014
70%
Hra - Janes Hotel 2
Video se načítá
Jane a její rodina mají velké dluhy , aby je splatili , musí se v hotelu pěkně obracet. Vaším úkolem bude obsluhování zákazníků v každém směru . V bublinkách nad nimi se objeví různorodé přání . Například , že potřebují vyluxovat pokoj , přinést kávu, zda přihlásit se na pokoj . Vaším úkolem je…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)