Jednoduchá grafika

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Shadow Game

14.12.2014
94%
Hra - Shadow Game
Video se načítá
Stín je pro vás v této hře bezpečné místo. Vaším úkolem bude sebrat každou hvězdičku v dané úrovni. Musíte si však dávat pozor na jejich strážce. Jakmile vás někdo spatří, tak se spustí smrtící palba.

Supaplex Remake

27.3.2013
85%
Hra - Supaplex Remake
Video se načítá
Klasická dosová hra, která se podobá Boulder Dash. Vaším úkolem bude se s červenou kuličkou dostat přes bludiště plné překážek až k písmenu E. Po cestě však musíte sbírat barevné vodiče a hlavně si dávat pozor na šedé koule, které vybuchují při dopadu na Vaši kuličku.Pokud chcete sníst tištěné pole…

This is the Only Level

12.11.2015
84%
Hra - This is the Only Level
Video se načítá
Na první pohled se může zdát, že hra bude jednoduchá, ale nenechte se zmýlit. Překvapí váš svou obtížností nejednou. Dokážete zvítězit?

I Saw Her Standing There

14.8.2013
84%
Hra - I Saw Her Standing There
Video se načítá
Mladý kluk se zamiloval do holky. To je normální. Ta holka je zombie. No... stane se. Jediný způsob, jak může jejich láska fungovat, je, že se mu jí podaří zavřít do klece. Zahrajte si tuhle skvělou plošinovku a dopřejte jejich lásce, aby dopadla dobře.

Use Boxmen

10.3.2015
83%
Hra - Use Boxmen
Video se načítá
V této logické skákačce bude vaším úkolem dostat hlavního hrdinu ke kostce na konci levelu. Aby se vám to podařilo, budete muset zdolat mnohé překážky a nástrahy. Pomáhat vám v tom bude váš klon, který dokáže následovat váš pohyb.

The Empty Kingdom

3.2.2015
83%
Hra - The Empty Kingdom
Video se načítá
V této netradiční logické adventuře budete doprovázet krále na jeho cestě po vašem království. Během cesty narazíte na množství překážek a nástrah, které lze zdolat za pomoci předmětů, které se nacházejí ve vašem okolí.
Hra - I saw her too, with lasers
Video se načítá
Druhý díl hry, ve které se snažíte dostat za svoji slečnou. V prvním díle jste museli skákat přes překážky a vyhnout se zombíkům. V tomto díle máte tu smůlu, že jste taky zombie. Navíc neskáčete, ale cestu vám lemují lasery. Někdy mohou být nebezpečné, jindy zase užitečné.

Aurum

7.11.2012
83%
Hra - Aurum
Video se načítá
Jednoduše zpracovaná logická hra Aurum vás zavede do podivného světa složeného z kostek, ve kterém budete muset pomoci hlavnímu hrdinovi dostat se k jeho milé. Nejprve však musíte najít cestu k modré kostce, která zruší vaši vlastnost proměnit všechny prvky na zlato.

Multitask

30.10.2012
81%
Hra - Multitask
Video se načítá
V postřehové hře Multitask si můžete vyzkoušet, jak dobře zvládnete vykonávat více věcí najednou. Zpočátku budete mít přidělenou jen jednu jednoduchou úlohu, postupně však začnou přibývat další a až tehdy se ukáže, jaký máte postřeh a rychlé reakce.

Space is Key Hell

18.11.2013
80%
Hra - Space is Key Hell
Video se načítá
Zahrajte si další díl super pařby Space is Key. Připravte se na opravdu náročnou hru, ve které nechybí změna gravitace nebo pohybující se překážky. Podaří se vám překonat všech 15 levelů?

Star Struck

16.11.2012
80%
Hra - Star Struck
Video se načítá
Star Struck je povedená postřehová hra, ve které se dostanete do vesmíru a se svou malou lodí budete přerušovat vlákna mezi jednotlivými hvězdami. Když se Vám podaří některou hvězdu úplně osamostatnit, tak se zmenší. Pokud ale na některou zapomenete, bude se naopak zvětšovat. Pozor abyste do hvězd v…

Dude and Zombies

1.5.2012
80%
Hra - Dude and Zombies
Video se načítá
Obraňte sebe i své zkažené auto před útokem zombie ve hře Dude and Zombies. Za každého zabitého nepřítele získáte peníze, za které své auto můžete postupně opravovat. Také si můžete kupovat mnoho vylepšení či nových zbraní.

Red Remover

3.9.2012
80%
Hra - Red Remover
Video se načítá
V této výborné logické hře budete mít za úkol odstranit (nechat spadnout) z herního pole všechny červené kostky a zelené naopak uchránit. Dosáhnete toho tak, že budete klikáním myší odstraňovat ostatní herní prvky.

The Worlds Hardest Game 2

10.12.2015
79%
Hra - The Worlds Hardest Game 2
Video se načítá
Ověřte si, zda byste dokázali zvítězit iv této části a dokažte, že jste nejlepší. Úkol je jednoduchá, stačí dostat červený čtvereček do cíle, ovšem s tím, že se vyhnete nástrah a posbíráte všechny kuličky. Zvládnete to?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)