Jízda na kole

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Barbie na kole

2.10.2012
93%
Hra - Barbie na kole
Video se načítá
Všechny milovnice panenky Barbie jistě potěší tato závodní hra, ve které si Barbie vyjela na kole. Po cestě může předvádět nejrůznější triky a sbírat drahokamy za body. Co je ale nejzajímavější, jsou kousky oblečení. To když se jí podaří při cestě sebrat, bude se moct před příštím kolem převléknout…

Cyclomaniacs EpicHra na skóreHra o medaile

13.6.2014
90%
Hra - Cyclomaniacs Epic
Video se načítá
Máme tu skvělou hru na kolech! Vaším úkolem bude vybrat si místo a závod. Následně si vyberte závodníka a musíte porazit všechny soupeře a přitom ještě splnit nějaké úkoly.

Stickman Freestyle BMX

25.2.2014
80%
Hra - Stickman Freestyle BMX
Video se načítá
Zahrajte si tuto sportovní hru, ve které budete řídit BMX kolo. Vaším úkolem bude ohromit porotu tak, abyste dostali co nejvíce bodů a mohli rovnou vylepšovat vaše schopnosti!

Hello Kitty City Ride

4.3.2015
77%
Hra - Hello Kitty City Ride
Video se načítá
Pokuste se přejet všechny nástrahy na zvlněné trati a ještě posbírejte co nejvíce růžových mašliček. Dokážete se dostat do cíle ve všech kolech?

Naruto Bike Delivery

22.9.2015
74%
Hra - Naruto Bike Delivery
Video se načítá
Dokážete pomoci Narutovi s jeho rozvážkou? Bude potřeba mu pomoci s doručením zásilek. Dobře sledujte, kdo si co přeje a vždy se u něj zastavte a předejte mu to.

Sports Star Dressup

22.9.2014
74%
Hra - Sports Star Dressup
Video se načítá
Obleč si holku, která se chystá na kolo. U toho by samozřejmě měla vypadat dobře, vyber jí tedy oblečení, doplňky a taky třeba sluchátka a MP3.

Dora dairy delivery

21.1.2014
74%
Hra - Dora dairy delivery
Video se načítá
Ve hře Dora dairy delivery dostala Dora další velmi důležitý úkol. Musí do cíle dovézt ovoce, které má naložené na svém košíčku na kole. Myslíte, že jí dokážete pomoci překonat náročný terén a skoky, bez ztráty kousku zeleniny?

Angry Birds Bike Revenge

14.8.2014
73%
Hra - Angry Birds Bike Revenge
Video se načítá
Známí Angry Birds tentokrát usedli na kolo a chtějí překonat velmi náročnou trať, kterou jim přichystala prasata. Dokážete jim pomoci v udržení rovnováhy?

Scooby Doo Beach BMX

12.11.2014
73%
Hra - Scooby Doo Beach BMX
Video se načítá
Skvělá zábava a také adrenalin jsou věci, které budou Scoobyho potkávat v této hře. Pouze potřebuje trochu pomoci s ovládáním kola a také s velkými skoky. Dokážete mu pomoci udržet rovnováhu a dojet do cíle?

GregManiacs

4.10.2013
72%
Hra - GregManiacs
Video se načítá
Jízda na kole v náročném terénu není nic jednoduchého, osobně se o tom můžete přesvědčit ve hře GregManiacs. Po každém závodě se Vám odemkne jedna nová herní postava. Cílem je samozřejmě umístit se co nejvýše. Během jízdy musíte dobře číst trať, jinak se zbytečně zpomalíte.

Cycle Scramble

11.3.2012
71%
Hra - Cycle Scramble
Video se načítá
Zkuste si zábavné závody na horských kolech. Na začátku si budete moct vybrat, za jakou vtipnou postavičku a v jakém terénu pojedete a pak už půjde jen o to, všechny ostatní nechat daleko za sebou. Když budete dobří, můžete zkusit i nějaký ten trik jako salto nebo skok :)

CycloManiacs 2

7.10.2011
70%
Hra - CycloManiacs 2
Video se načítá
CycloManiacs 2 patří mezi závodní hry. Nezávodí se zde ovšem ani v autech ani na motorkách, ale na kolech. V každém závodu soupeříte s několika dalšími závodníky a snažíte se je předjet. Na začátku každého kola dostanete informace o tom, co máte splnit a pak je jen na vás, jak si v závodu povedete.

The Pizza Guy

24.4.2013
68%
Hra - The Pizza Guy
Video se načítá
Ve hře Pizza Guy budete mít za úkol rozvážet pizzu na kole po rozlehlém městě. Pokuste se rychle prokličkovat mezi auty a dovést pizzu zákazníkovi co nejrychleji. Čím dříve pizzu doručíte, tím vyšší spropitné dostanete.

Scooby Shadow Race

11.4.2014
65%
Hra - Scooby Shadow Race
Video se načítá
Scooby je pes, který umí mnoho věcí. Jednou z nich je také jízda na kole. Ve hře Scooby Shadow Race musíte porazit svůj vlastní stín, jinak se do dalšího kola nedostanete. Ve správných okamžicích využijte zrychlení.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)