Koláč

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Hot Berry Pie

22.10.2013
90%
Hra - Hot Berry Pie
Video se načítá
Připravte si i vy svůj vlastní chutný koláč, od začátku až do konce. Ale pozor, abyste jej mohli upéct, musíte pracovat se surovinami velmi rychle. Pokud jejich nestihnete připravit do časového limitu, prohrajete. Dokážete být rychlými kuchařkami?

Barbie' s Tomato Pie

20.10.2013
82%
Hra - Barbie' s Tomato Pie
Video se načítá
Barbie chce upéct pro Kena, jeho oblíbený rajčatový koláč. Pomůžeš jí s přípravou ingrediencí a pečením?
Hra - Cake Master: Chocolate and vanilla zebra cake
Video se načítá
Upečte si společně s Lisou chutný vanilkově - čokoládový koláček, který po upečení můžete ozdobit. Jak bude vypadat váš koláček nakonci?

Tasty Apple Pie

25.11.2013
82%
Hra - Tasty Apple Pie
Video se načítá
Upečte si lehký, ale za to chutný jablečný koláček, po kterém se vám budou sbíhat sliny. Stačí pouze postupovat podle instrukcí a za pár minut, budete mít tento koláček na stole.

Apple Cake Fantasy

15.3.2014
80%
Hra - Apple Cake Fantasy
Video se načítá
Vyzkoušejte si upéct vlastní jablečný koláč ve hře Apple Cake Fantasy. K dispozici budete mít všechny potřebné suroviny, takže vám stačí jen postupovat přesně podle návodu a vytvořit tak ten nejlepší koláč.
Hra - Barbie's Jelly Swirl Cheesecake Slice
Video se načítá
Upečte si výborný koláč! Nachystejte si ingredienci a těsto na pečení. Jakmile upečte těsto, připravíte si lahodnou náplň a polevu. Nakonec všechno upečete dohromady.
Hra - Cake Master: Chocolate & Vanilla
Video se načítá
Upečte si skvělý čokoládový dort s vanilkou! Pečení je velmi jednoduché, musíte si však pečlivě připravit veškeré suroviny, namíchat těsto a při pečení nespálit! Jakmile budete mít dort hotový, můžete ho nazdobit.

Yummy Cherry Pie

5.7.2014
78%
Hra - Yummy Cherry Pie
Video se načítá
Vytvořte si svůj lahodný koláč podle vašich představ! Vyberte hezký talíř, ubrus, budete mít na výběr z několika krémů, ovoce a dalších vymožeností, po kterých se vám začnou spouštět sliny do pusy. Je pouze na vás, jak tento koláč uděláte.

Fudge Puddles

25.10.2013
78%
Hra - Fudge Puddles
Video se načítá
Nevíte péct? S hrou Fudge puddles, je to jednoduché. Stačí, když budete postupovat podle návodu a a tak nic nezkazíte. Udělejte si i vy chutné mini koláčky. Příjemnou zábavu.

Carroty Hot Cupcakes

27.3.2015
74%
Hra - Carroty Hot Cupcakes
Video se načítá
Vaším úkolem v této hře bude vytvořit chutné a navíc zdravé mrkvové koláčky. Na začátku hry si budete muset připravit všechny suroviny a následně je ve správném pořadí smíchat. Až budete mít těsto hotové, stačí ho jen rozlít do formiček a dát upéct.

Emma's Recipes Apple Pie

24.1.2013
74%
Hra - Emma's Recipes Apple Pie
Video se načítá
Víte jak se dělá pravý jablečný koláč? V této hře Vás ho kuchařka Emma naučí. Začnete od samotného nakupování základní surovin a pak už Vás čeká zábavné míchání všech ingrediencí do správného těsta, válení i pečení. Nakonec koláč podle sebe jablky, šlehačkou a jahodami ozdobíte. Každou část přípravy…
Hra - Madeline Hatter's Tea Cookies
Video se načítá
Udělejte si společně s Madeline ze seriálu Ever after High chutné koláčky. Madeline vám ve vaření bude pomáhat, prostřednictvím šipky proto se nemusíte bát, že byste něco popletli.

My Little Bakery

27.11.2013
73%
Hra - My Little Bakery
Video se načítá
My Little Bakery je kreativní hra, ve které si můžete ozdobit například dorty, koláče, zmrzlinové poháry nebo muffiny. Vyberte si jeden z nabídky a ozdobte ho, co nejlépe. V horní části hry najdete barvy a dekorace, které můžete ve hře využít.

Fairy Cakes

2.1.2014
73%
Hra - Fairy Cakes
Video se načítá
Ve hře Fairy Cake budete pomáhat víle, která chce upéct malé koláčky. Pomůžete jí s podáváním surovin, jejich mícháním a dekorováním?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)