Křeček

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Hamster KingdomNÁŠ TIP

10.12.2014
98%
Hra - Hamster Kingdom
Video se načítá
Dokážete se postarat o vlastního křečka? Křeček je však náročné zvířátko. Musíte mu koupit klec, hračky, krmení a také může být nemocný. Všechno je to velmi nákladné a vy nemáte ani korunu. Tak šup vydělávat penízky!

Chubby Hamster

22.2.2012
93%
Hra - Chubby Hamster
Video se načítá
Křeček Chubby se rozhodl utéct od své zlé malé majitelky a tak se musí dostat z klece i z celého bytu. Pomůžete mu? Používejte všechno, co v domácnosti najdete a nebojte se ani bláznivějších nápadů :)

Hamster Daycare

31.12.2013
91%
Hra - Hamster Daycare
Video se načítá
Vyzkoušejte si jaké to je se starat o malého, roztomilého křečka. Nebude to nic snadného, napřed mu budete muset nachystat podestýlku, vyčistit akvárium, nakrmit ho, prostě splňte všechny jeho touhy, aby se cítil dobře.

Decorate Hamster Hotel

22.5.2013
91%
Hra - Decorate Hamster Hotel
Video se načítá
Je tady další opravdu povedená dekorační hra, ve které tentokrát zařídíte celý zvířecí hotel, ve kterém se budou ubytovávat i pracovat roztomilí křečci. Jak bude vypadat z venku, hotelová hala, nebo jednotlivé pokoje je jen na Vás. Výběr věcí přitom máte opravdu velký ;)

My Tiny Hamster

2.2.2013
89%
Hra - My Tiny Hamster
Video se načítá
V této povedené hře na Vás čeká moc roztomilý křeček, o kterkého se budete muset co nejlépe postarat. V každé fázi hry dostanete úkol, který přímo souvisí s jeho chovem v domácnosti a bude na Vás ho co nejlépe zvládnout. Budete třeba připravovat a mýt terárium, křečka krmit nebo s ním běhat. Jak…

Hamster Care

4.6.2013
88%
Hra - Hamster Care
Video se načítá
V této pěkné pečovací hře se budete starat o roztomilého křečíka. V několika malých "hrách" ho postupně umyjete, vysušíte, učešete, nakrmíte, pomazlíte se s ním nebo mu i vyberete zajímavé doplňky. Na začátku máte možnost si zvolit, jestli chcete hrát na čas, nebo bez jakéhokoliv limitu.

Křeččí restaurace

15.3.2012
84%
Hra - Křeččí restaurace
Video se načítá
Křečci u lesa se rozhodli otevřít si vlastní restauraci. Samozřejmě mají své speciální jídlo, ale jinak je potřeba je obsluhovat jako v každém jiném podniku. Vžijte se do křečka číšníka a splňte všechna přání svých hostů.

Hamstix

19.11.2014
83%
Hra - Hamstix
Video se načítá
Pomozte malému křečkovi zdolat všechny nástrahy a osvoboďte netopýry, kteří jsou uvězněni v klecích. Poradit si budete muset s nepřátelskými stvořeními, které vás mohou snadno zranit a vy tak přijdete o drahocenné životy.

Cool Hamster Dressup

30.11.2013
83%
Hra - Cool Hamster Dressup
Video se načítá
V této hře budete mít možnost obléci křečka do drsného oblečení a udělat z něho pořádného frajera! Vyberte mu z několika druhů oblečení, nějaké doplňky a tvrďáckej výraz, který vás jistě pobaví.

Rainbow Hamster

17.11.2014
82%
Hra - Rainbow Hamster
Video se načítá
Cílem této postřehové hry je dostat křečka v každém kole nad cílovou linii. Abyste křečka dostali tak vysoko, musíte vhodně využívat trampolíny. Ty stačí jen nakreslit tam, kde potřebujete. Nezapomeňte vysbírat v každém kole všechny hvězdičky.

Hamster Hotel

5.5.2013
79%
Hra - Hamster Hotel
Video se načítá
Ověřte si, jak jste rychlí a pozorní! Máme tu zábavnou obsluhovací hru Hamster Hotel. Ponořte se do křeččího hotelu, který je narvaný až k prasknutí zákazníky, obslužte každého, ukliďte vše, aby se zákazníci cítili co nejlépe. Můžete potom vylepšovat hotel za utržené peníze. Tak směle do toho!

Run Run Hamster

11.3.2012
78%
Hra - Run Run Hamster
Video se načítá
Vydejte se jako zamilovaný křeček na strastiplnou cestu za svou vyvolenou. Cestou budete sbírat semínka a skákat na různé živočichy, za které dostanete body. Pozor ale abyste se nezřítili do propasti, kterých je cestou opravdu hodně. Hra není zase tak jednoduchá, protože křeček se nezastavuje a vy…
Hra - Oh, My Candy! Levels Pack
Video se načítá
Malý křeček miluje cukrovinky. Ty se mu však poztráceli a vaším úkolem ve hře Oh, My Candy! Level Pack bude pomoci mu získat je zpět. Používat přitom budete malý čtvereček, se kterým můžete cukrovinku postrkovat nebo ovládat další herní prvky. Celkově ve hře na vás čeká 27 levelů.

Jammin Hamster

24.12.2014
76%
Hra - Jammin Hamster
Video se načítá
Vytvořte křečkovi cestičku, aby se mohl dostat do domečku. Během cesty můžete vzít mnohé předměty, za které dostanete body navíc.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)