Kreslení terénu

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Free Rider

13.10.2012
96%
Hra - Free Rider
Video se načítá
Tato závodní hra bude tentokrát jistě bavit i holky. Nepůjde totiž jen o závodění a jízdu, ale hlavně o navrhování samotného závodního terénu. Na začátku si vyberete dopravní prostředek a prostředí a pak pomocí malování dokreslíte terén, po kterém pojedete. Používat můžete i klasické hvězdičky…

Snowline

24.12.2011
88%
Hra - Snowline
Video se načítá
Snowline je vánoční hra, při které se určitě pobavíte i si odpočinete. Vaším úkolem bude totiž nakreslit do vzduchu Santovi dráhu tak, aby po cestě posbíral všechny dárečky a zároveň nespadl do propasti pod ním.

Chalky

2.6.2014
83%
Hra - Chalky
Video se načítá
Chalky je super postřehovka, ve které budete procvičovat vaší paměť a přesnost. Cílem hry je dopravit trojúhelník až do terče. Jenže to nebude tak snadné, protože všude jsou překážky a navíc musíte vysbírat po cestě všechny hvězdičky. Zvládnete se dostat až do posledního levelu?

Sugar, Sugar 3

3.7.2015
80%
Hra - Sugar, Sugar 3
Video se načítá
Zahrajte si parádní pokračování hry, ve které budete naplňovat šálky cukrem. Podaří se vám roztřídit cukr správně do všech šálků?

Free Rider 3

19.7.2013
80%
Hra - Free Rider 3
Video se načítá
Velmi zábavná závodní hra, ve které se budete muset hlavně udržet na trati a nespadnout. Pro jízdu na kole po nerovném terénu budete potřebovat trochu cviku. Ve hře jsou již tratě přednastavené nebo si můžete vlastní dokonce nakreslit.

Way of an Idea

27.5.2012
78%
Hra - Way of an Idea
Video se načítá
Nakreslete křídou na tabuli cestu pro jablko a dostaňte ho až k hlavě fyzika v logické hře Way of an Idea. V cestě vám bude mnoho překážek a pohyblivých objektů, které musíte správně využít, abyste daný level splnili. Mějte však na paměti, že křídy máte jen omezené množství, takže si každý svůj tah…

Draw Line

5.5.2015
77%
Hra - Draw Line
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické hře bude dostat míček do koše na konci kola. Abyste míček navedli správným směrem, musíte nakreslit za pomoci tužky příslušné plošiny. V každém kole máte však délku čáry omezenou. Také se snažte vysbírat všechny hvězdičky.

Mustache Time

9.1.2015
77%
Hra - Mustache Time
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické hře bude zachránit všechny vousaté postavičky před pádem mimo hrací plochu. Aby se vám to podařilo, je potřeba vhodně nakreslit překážky a plošiny, které postavičky zachrání. Kreslit však vždy můžete jen v jedné části hrací plochy.

Contour

25.8.2013
73%
Hra - Contour
Video se načítá
Modelování terénu je ve hře Contour hlavním předpokladem k úspěchu. Musíte si modelovat terén tak, abyste kuličku dostali vždy do jamky. Někdy se Vám do cesty postaví urychlovací, zpomalovací políčko nebo také teleport.

Salt Monsters

15.11.2014
72%
Hra - Salt Monsters
Video se načítá
Dostaň všechna zrnka soli na potřebná místo. V pokročilých kolech si dávej pozor na barvu hladových úst, protože někdy je třeba sůl obarvit. Samozřejmě také nesmíš postavit cestu do kopce, jinak hra brzy skončí.

Free Rider 2

8.5.2013
71%
Hra - Free Rider 2
Video se načítá
Pokud vás nebaví běžné závodní hry, vyzkoušejte Free Rider 2. V této hře si totiž můžete pro cyklistu vytvářet vlastní dráhy, které je nakonec možné uložit a poslat například kamarádovi. Stejně si můžete zahrát mapy vytvořené ostatními hráči za pomoci vložení speciálního kódu.

Frog Drink Water

20.3.2015
70%
Hra - Frog Drink Water
Video se načítá
Tato žába je velmi žíznivá a potřebuje vodu proto bude tvým úkolem ji k ní dopravit. Pomoci si můžeš s bambusovými trubkami avšak nebude to tak jednoduché, každým kolem vám budou přibývat nové prvky, které vám budou stát v cestě.

Solipskier

1.7.2012
68%
Hra - Solipskier
Video se načítá
Lyžování může být skutečně zábavné, zvláště pokud si terén vytváříte sami. V závodní hře Solipskier musíte lyžaři vytvořit co nejlepší dráhu a to tak, aby prošel co nejvíce bran. Za každou projetou bránu získáváte body, které se vám nakonec sčítají.

Disappearing Path

18.8.2013
62%
Hra - Disappearing Path
Video se načítá
Skvělá postřehovka Disappearing Path prověří, jak rychle a přesně umíte kreslit. Cílem je nakreslit trasu tak, aby se kulička kutálela k vlajce. Samozřejmě pokud chcete misi splnit kompletně, je nutné kreslit trasu tak, aby kulička posbírala všechny hvězdičky, které jsou různě rozmístěny.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)