Kreslení terénu

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Free Rider

13.10.2012
96%
Hra - Free Rider
Video se načítá
Tato závodní hra bude tentokrát jistě bavit i holky. Nepůjde totiž jen o závodění a jízdu, ale hlavně o navrhování samotného závodního terénu. Na začátku si vyberete dopravní prostředek a prostředí a pak pomocí malování dokreslíte terén, po kterém pojedete. Používat můžete i klasické hvězdičky…

Snowline

24.12.2011
88%
Hra - Snowline
Video se načítá
Snowline je vánoční hra, při které se určitě pobavíte i si odpočinete. Vaším úkolem bude totiž nakreslit do vzduchu Santovi dráhu tak, aby po cestě posbíral všechny dárečky a zároveň nespadl do propasti pod ním.

Chalky

2.6.2014
83%
Hra - Chalky
Video se načítá
Chalky je super postřehovka, ve které budete procvičovat vaší paměť a přesnost. Cílem hry je dopravit trojúhelník až do terče. Jenže to nebude tak snadné, protože všude jsou překážky a navíc musíte vysbírat po cestě všechny hvězdičky. Zvládnete se dostat až do posledního levelu?

Sugar, Sugar 3

3.7.2015
80%
Hra - Sugar, Sugar 3
Video se načítá
Zahrajte si parádní pokračování hry, ve které budete naplňovat šálky cukrem. Podaří se vám roztřídit cukr správně do všech šálků?

Free Rider 3

19.7.2013
80%
Hra - Free Rider 3
Video se načítá
Velmi zábavná závodní hra, ve které se budete muset hlavně udržet na trati a nespadnout. Pro jízdu na kole po nerovném terénu budete potřebovat trochu cviku. Ve hře jsou již tratě přednastavené nebo si můžete vlastní dokonce nakreslit.

Way of an Idea

27.5.2012
78%
Hra - Way of an Idea
Video se načítá
Nakreslete křídou na tabuli cestu pro jablko a dostaňte ho až k hlavě fyzika v logické hře Way of an Idea. V cestě vám bude mnoho překážek a pohyblivých objektů, které musíte správně využít, abyste daný level splnili. Mějte však na paměti, že křídy máte jen omezené množství, takže si každý svůj tah…

Draw Line

5.5.2015
77%
Hra - Draw Line
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické hře bude dostat míček do koše na konci kola. Abyste míček navedli správným směrem, musíte nakreslit za pomoci tužky příslušné plošiny. V každém kole máte však délku čáry omezenou. Také se snažte vysbírat všechny hvězdičky.

Mustache Time

9.1.2015
77%
Hra - Mustache Time
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické hře bude zachránit všechny vousaté postavičky před pádem mimo hrací plochu. Aby se vám to podařilo, je potřeba vhodně nakreslit překážky a plošiny, které postavičky zachrání. Kreslit však vždy můžete jen v jedné části hrací plochy.

Contour

25.8.2013
73%
Hra - Contour
Video se načítá
Modelování terénu je ve hře Contour hlavním předpokladem k úspěchu. Musíte si modelovat terén tak, abyste kuličku dostali vždy do jamky. Někdy se Vám do cesty postaví urychlovací, zpomalovací políčko nebo také teleport.

Salt Monsters

15.11.2014
72%
Hra - Salt Monsters
Video se načítá
Dostaň všechna zrnka soli na potřebná místo. V pokročilých kolech si dávej pozor na barvu hladových úst, protože někdy je třeba sůl obarvit. Samozřejmě také nesmíš postavit cestu do kopce, jinak hra brzy skončí.

Free Rider 2

8.5.2013
71%
Hra - Free Rider 2
Video se načítá
Pokud vás nebaví běžné závodní hry, vyzkoušejte Free Rider 2. V této hře si totiž můžete pro cyklistu vytvářet vlastní dráhy, které je nakonec možné uložit a poslat například kamarádovi. Stejně si můžete zahrát mapy vytvořené ostatními hráči za pomoci vložení speciálního kódu.

Frog Drink Water

20.3.2015
70%
Hra - Frog Drink Water
Video se načítá
Tato žába je velmi žíznivá a potřebuje vodu proto bude tvým úkolem ji k ní dopravit. Pomoci si můžeš s bambusovými trubkami avšak nebude to tak jednoduché, každým kolem vám budou přibývat nové prvky, které vám budou stát v cestě.

Solipskier

1.7.2012
68%
Hra - Solipskier
Video se načítá
Lyžování může být skutečně zábavné, zvláště pokud si terén vytváříte sami. V závodní hře Solipskier musíte lyžaři vytvořit co nejlepší dráhu a to tak, aby prošel co nejvíce bran. Za každou projetou bránu získáváte body, které se vám nakonec sčítají.

Disappearing Path

18.8.2013
62%
Hra - Disappearing Path
Video se načítá
Skvělá postřehovka Disappearing Path prověří, jak rychle a přesně umíte kreslit. Cílem je nakreslit trasu tak, aby se kulička kutálela k vlajce. Samozřejmě pokud chcete misi splnit kompletně, je nutné kreslit trasu tak, aby kulička posbírala všechny hvězdičky, které jsou různě rozmístěny.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)