Pohyb lanem

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Hanger

31.3.2012
92%
Hra - Hanger
Video se načítá
Zahrajte si skvělou hru Hanger. Pohybovat se budete za pomoci vystřelovacího lana a budete muset překonat v každém levelu několik překážek a dostat se až do cíle. Dávejte si pozor, abyste nenarazili do zdi, která by vás mohla smrtelně zranit.

Natural Selection

16.11.2013
88%
Hra - Natural Selection
Video se načítá
V této hře budete hrát za pavouka, který má neustále hlad. Vaším úkolem bude, sníst všechen hmyz abyste mohli postoupit do dalšího levelu. Pohybovat se budete pomocí sítí, které budete vystřelovat. Nejste v tomto potravním řetězci sami, takže v dalších levelech se bude objevovat hmyz, který vás může…

Hanger 2Hra s oceněním

3.11.2011
88%
Hra - Hanger 2
Video se načítá
Povedená onlinovky, u které určitě strávíte spoustu času. Co je jejím cílem? V každém levelu musíte dostat panáčka až do cíle a to pouze pomocí lan, kterými se přichytává na strop. Cestou byste ho měli co nejméně zranit a k tomu, abyste se dostali do cíle byste měli použít minimum lan.

Future BuddyHra na skóreHra o medaile

15.8.2014
86%
Hra - Future Buddy
Video se načítá
Zahrajte si skvělou hru, ve které musíte dostat panáčka do krabice. Hra obsahuje několik úrovní. Nasbírejte co nejvíce bodů.

Tarzan Swing

20.9.2012
86%
Hra - Tarzan Swing
Video se načítá
Přeskakujte s Tarzanem z liány na liánu a najděte všech 15 banánů, které se v džungli ukrývají. Kromě odvážných skoků, čeká na vás i nebezpečí v podobě hadů a rozzuřených goril, které by vás snadno připravili o život.

Piggy Wiggy 3

23.3.2015
83%
Hra - Piggy Wiggy 3
Video se načítá
V této logické hře bude vaším úkolem posbírat s prasátkem v každém levelu všechny žaludy. Aby se vám to podařilo, musíte správně použít lana a prasátko přichytit na příslušné herní prvky. Lana lze následně prořezat, což vám umožní dostat se ke všem žaludům.

Jelly Lam

6.1.2015
83%
Hra - Jelly Lam
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické hře bude dostat malou příšerku do cíle. K odemknutí cílových dveří však potřebujete klíč. Pohybujte se skrz každý level za pomoci vhodného přichytávání na stěny a dávejte si pozor na nebezpečné ostny. Kromě toho se snažte posbírat všechny hvězdičky.

Natural Selection 2

2.12.2014
82%
Hra - Natural Selection 2
Video se načítá
V této postřehové logické hře se stanete pavoukem, jehož úkolem je v každém kole pochytat všechny mouchy. Dostat se k nim můžete za pomoci pavučin, které vám umožní přichytit se na stěny. Vyhněte se po cestě nebezpečným včelám, které vás mohou připravit o život.

Final Ninja

12.12.2014
82%
Hra - Final Ninja
Video se načítá
Pomozte tomuto bojovníkovi se dostat domů, jenže to bude dlouhá cesta. Cesta plná nebezpečí a překážek, budete se pohybovat pomocí lana a můžete používat i zajímavé zbraně. Dokážete se tam dostat?

Slime Hook

8.5.2014
81%
Hra - Slime Hook
Video se načítá
Zkuste si zahrát tuto logickou hru na postřeh a rychlost. Vaším úkolem se bude pohybovat pomocí vašeho slizu. Jenže v tomto labyrintu nejste sami, takže musíte dávat pozor na stráže. Také dbejte na to, aby ostatní stráže nepotkali své zraněné kolegy a vás. Podaří se vám bezpečně projít až k východu?
Hra - Piggy Wiggy 4: Zombie Edition
Video se načítá
Cílem této logické hry je nakrmit zombie prasátka šťavnatými mozečky. Aby se vám to podařilo, musíte prasátko různé přichytávat lanem nebo naopak zase lano prořezávat. Podaří se vám úspěšně zdolat všech 25 levelů?

Ninja Plus

20.3.2012
80%
Hra - Ninja Plus
Video se načítá
Pokud máte rádi ninja, tato hra je pro Vás jako stvořená. Hra má několik levelů, přičemž v každém je vaším úkolem posbírat všechny mince, abyste mohli postoupit do dalšího kola. Nebudete však sbírat jen mince, ale i bojovat proti příšerám, skákat po zdech, zkrátka dělat všechno, co ke správnému…
Hra - Hanger 2: Endless Levelpack
Video se načítá
Pokud jste na našich stránkách již hráli hru Hanger, toto rozšíření vás dozajista potěší. V podstatě bude váš úkol stejný, jako v předchozích dílech - za pomoci vystřelovacího lana překonat množství překážek. Avšak tentokrát nepůjde o to projít všechny levely, ale dostat se s panáčkem co nadále a…

Spider Stickman

23.5.2014
79%
Hra - Spider Stickman
Video se načítá
Zahrajte si Spider Stickman, vaším úkolem bude urazit co nejdelší vzdálenost za pomocí lana. K tomu vám bude stačit myš, se kterou budete muset klikat jak o život. Máte na to ho dopravit co nejdál?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)