Makeover

Seřadit od nejlepších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)
Hra - Sleeping Princess Spa Day
Video se načítá
Slečna si šla užít do wellnes a vy se o ni musíte postarat. Nejprve ji uděláte masku na obličej a vyčistíte ho. Také budete muset udělat masku na záda. Pak slečnu nalíčíte a vyberete pro ni oblečení.

Blonde Princess Spa Day

12.12.2016
82%
Hra - Blonde Princess Spa Day
Video se načítá
Postarejte se o mladou krásku v lázních! Nejdříve musíte udělat masku obličeje a vyčistit jej. Vaší péčí projdou také její záda. Pak vyberete vhodný make up a oblečení.

Glam College Prep

1.12.2016
79%
Hra - Glam College Prep
Video se načítá
Slečna se chystá na školu a potřebuje pomoci s výběrem vhodného oblečení. Také ji musíte nalakovat nehty a udělat make up.
Hra - Wedding Complete Makeover
Video se načítá
Pomozte slečně s přípravou na její svatební den. Nejprve musíte vytvořit svatební oznámení. Pak slečnu budete malovat a vybírat vhodné šaty. Nakonec můžete použít několik dekorací na obřad.

Prom Queen Style

5.11.2016
80%
Hra - Prom Queen Style
Video se načítá
V této hře budete muset připravit slečnu na ples. Nejdříve ji musíte vyčistit pleť a namalovat ji. Pak můžete vybrat vhodné šaty a doplňky.
Hra - Mermaid Princess Real Makeover
Video se načítá
Postarejte se o mořskou pannu. Nejprve ji musíte vyčistit obličej, než ji budete líčit. Také můžete vybrat různé doplňky.
Hra - Pure Princess Real Makeover
Video se načítá
Slečně budete muset nejprve vyčistit obličej a dát obličejové masky. Následně můžete vybrat vhodný make up. Také můžete vybrat šaty a doplňky.

Hair Do Design

16.10.2016
80%
Hra - Hair Do Design
Video se načítá
Super hra, kde se budete starat o vlasy a opleť. Můžete si vybrat, čím chcete začít.
Hra - Arabian Princess Real Makeover
Video se načítá
Arabská princezna potřebuje kompletní péči o pleť a vy ji musíte pomoci. Nejprve pleť musíte vyčistit a následně použít makeup. Následně můžete princeznu obléci.
Hra - So Sakura Summer Vacation
Video se načítá
Sakura se vypravila na letní dovolenou, potřebuje však změnit vzhled. Nejprve ji vyčistíte a namalujete obličej. Pak navštívíte kadeřníka a nakonec vyberete ten správný outfit na letní dovolenou.

Queen Makeover

1.8.2016
80%
Hra - Queen Makeover
Video se načítá
V této hře budete slečně čistit obličej a následně ji namalovat. Také ji můžete zvolit účes, vybrat oblečení a přidat nějaký doplněk.
Hra - Bathing Spa Pregnant Queen
Video se načítá
V této hře budete pečovat o těhotnou slečnu. Ta si zašla do lázní a potřebuje namasírovat záda, vyčistit obličej a namalovat. Následně musíte vybrat vhodné oblečení a doplňky.

Beautiful Girl Spa

31.7.2016
78%
Hra - Beautiful Girl Spa
Video se načítá
Slečna si přišla užít do lázní a vy se o ni musíte postarat. Nejprve připravíte koupel a následně vyčistíte pleť. Jakmile slečnu nalíčíte, budete ji moci obléknout a přidat nějaký doplněk.

Fairy Tale Princess

30.7.2016
78%
Hra - Fairy Tale Princess
Video se načítá
V této hře budete pomáhat princezně s líčením jejího obličeje. Nejprve ji však musíte obličej vyčistit. Jakmile ji nalíčíte, můžete vybrat i účes nebo šaty a různé doplňky.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)