Makeover

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Ellie Wedding Prep

30.9.2014
92%
Hra - Ellie Wedding Prep
Video se načítá
Na Ellie čeká v tento den velká svatba. Je nevěstou a proto potřebuje musí vypadat nádherně. nejdříve jí vyčistíte pleť, vyberete make-up a nakonec svatební šaty a hezké doplňky.

Ice Princess Spa Salon

7.5.2014
92%
Hra - Ice Princess Spa Salon
Video se načítá
Oblékni si svou ledovou princeznu. Ale abys to mohlo udělat, musíš ji nejdří dopřát skvělý den v lázních.

Ariel Real Makeover

17.1.2014
92%
Hra - Ariel Real Makeover
Video se načítá
Udělejte Ariel celkový makeover a změňte ji k nepoznání. Potřebuje vyčistit pleť, vybrat make-up a krásnou ploutev, top a doplňky.

Justin Bieber Haircut

27.4.2013
92%
Hra - Justin Bieber Haircut
Video se načítá
Holky, je to tady! Upravte si Justina Biebra podle svých představ! Můžete ho ostříhat, vyfénovat, nabarvit mu vlasy, česat a další různé věci. Justin pokaždé reaguje, když mu něco děláte. Tak neváhejte a upravte si svojí celebritu.

Nerdy to Emo Makeover

24.10.2012
92%
Hra - Nerdy to Emo Makeover
Video se načítá
Udělejte ze zanedbané knihomolky opravdovou krásku v atraktivním stylu Emo. První jí samozřejmě musíte vyčistit obličej, vytrhat neupravené obočí a rozjasnit pleť a pak už se můžete vrhnout na změnu jejího image od účesu až po poslední doplňky.
Hra - Famous Singer Harry Styles Facial
Video se načítá
Harry Styles je známý zpěvák ze skupiny One Direction. Teď mu můžeš pomoci se upravit, nalíčit a obléct, aby mohl na koncert. Stejně jako všichni i Harry má problémy s pletí, takže potřebuje různé pleťové masky a krémy, aby vypadal dobře.
Hra - Going Back to School Makeover
Video se načítá
Pomozte této studentce změnit vizáž před příchodem do školy. Nejdříve jí uděláte masáž, umyjete a přebarvíte vlasy a nakonec jí navrhnete make-up. Příjemnou zábavu.

Fashion Editor December

26.12.2012
91%
Hra - Fashion Editor December
Video se načítá
Oblékněte modelku na obálku vánočního vydání prestižního časopisu. Vyberte krásné slečně ten správný účes, šaty, boty, doplňky a samozřejmě ji nezapomeňte i nalíčit. Až bude modelka dokonalá, můžete přistoupit k úpravě samotného designu titulní strany a celé grafiky.
Hra - Princess Jasmin Makeover
Video se načítá
Princezna Jasmin z příběhu o Aladdinovi teď potřebuje Vaši pomoc s péčí o svůj zevnějšek. Začít musíte od kompletní kosmetické kůry při které jí običej vyčistíte i zbavíte nežádoucích chloupků. Pak už se můžete vrhnout na výběr nejlepšího líčení, účesu a samozřejmě některých krásných šatů z jejícho…

Líčení do školy

8.7.2012
91%
Hra - Líčení do školy
Video se načítá
Slečna v této hře jde po prázdninách opět do školy a potřebuje Vaši pomoc, aby zase vypadala krásně. Co všechno musí pro svůj vzhled udělat? Před líčením, česáním a oblékáním bude určitě potřeba postarat se o vyčištění a rozjasnění její zanedbané pleti...
Hra - Robecca's Steamin' Makeover
Video se načítá
Upravte Robeccu z Monster High, aby jí to opravdu slušelo. Nebudete to mít ale vůbec jednoduché. Její obličej je opravdu zanedbaný a tak budete muset použít všech dostupných kosmetických prostředků, vytrhat jí obočí a pak teprve budete moct začít přemýšlet o oblečení, účesu a líčení.

Avie Pocket: Popstar

20.2.2016
90%
Hra - Avie Pocket: Popstar
Video se načítá
Parádní hra, ve které se jdete bavit na koncert. Mezitím se však můžete bavit tancem, hledáním stejných desek nebo bavením hostů. Za každou dokončenou minihru dostanete oblečení nebo doplněk.
Hra - Barbara Real Makeover Bride
Video se načítá
Barbara se bude v dnešní den vydávat a proto potřebuje dokonalý make-up a správný vybral šatů a doplňků. Pomozte jí v každém ohledu, aby se hostům, ale hlavně ženichovi líbila.

Rosie Huntington Make-up

17.7.2014
90%
Hra - Rosie Huntington Make-up
Video se načítá
Povedená make-up hra s modelkou a herečkou Rosie Huntington, kterou jsi mohla vidět například ve filmu Transformens. Znát ji můžeš také z módních přehlídek. Teď můžeš upravit její vzhled a klidně ho celý úplně změnit střihem vlasů, makeupem i doplňky.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)