Makeover

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…
Hra - Madeline Hatter Makeover
Video se načítá
Madeline je dcera Kloboučníka ze seriálu Ever After High, která vyniká zajímavými kostýmy, ale i povahou . Pomozte jí s celkovým Makeover a vyberte jí vizáž , která se vám líbí .

Beauty and unicorn

17.7.2013
89%
Hra - Beauty and unicorn
Video se načítá
Barbie se chce předvést na svém jednorožci, ale má problém, ani tentokrát neví, co si má obléci. Její šatník je přeplněný elegantními šaty a doplňky. Pomoz Barbie a staň se jí osobní poradkyní. Zabav se a udělej z Barbie princeznu.

Party Hairs

21.8.2013
89%
Hra - Party Hairs
Video se načítá
Party Hairs je hra pro šikovné dívky, které mají šmrnc. Vaším úkolem v této hře je obléci mladou dívku na svou první oslavu. Pomoz jí i ty a udělej jí pěkný účes, make-up a vyber jí pěkné oblečení.

Barbie Rock Star

16.9.2013
89%
Hra - Barbie Rock Star
Video se načítá
Barbie Rock Star je hra věnovaná dívkám, které mají moderní vkus a mají rády Rock. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá protože Barbie se chce stát rockovou hvězdou a proto tak musí i vypadat.
Hra - Strapless Short Prom Dresses
Video se načítá
Ples je pro mladé lidi důležitá událost, kde se musí projevovat slušně a to nejen chováním, ale i oblečením. V této hře bude vaším úkolem připravit mladou slečnu na její první ples. Vyberte jí účes, make-up, šaty doplňky, aby na plese vypadala, co nejlépe.

Barbie Taylor Swift

16.9.2013
89%
Hra - Barbie Taylor Swift
Video se načítá
Barbie je idolem mnoha dívek, její fanouškům je i známá zpěvačka Taylor Swift. V této hře bude vaším úkolem přiblížit Taylor Swift k barbie. Dokážete to i vy? Změnit její nehty, účes, barvu vlasů a prostřednictvím oblečení a doplňků, aby se na ni podobala?

Magical Spa Day

18.11.2013
89%
Hra - Magical Spa Day
Video se načítá
Vydej se do magických lázní! Chtěla jsi někdy odstraňovat akné pomocí kouzelné hůlky, mazat pleť krémem z jednorožčích slz, na záda mazat krém z hvězdného prachu a nechat si masírovat záda žábami? Tohle všechno a mnohem víc objevíš v této hře.

Homemade Beauty Secrets

28.11.2013
89%
Hra - Homemade Beauty Secrets
Video se načítá
Je načase si udělat domácí makeover, pomozte této sympatické slečně vyrobit a aplikovat na obličej čistící masky. Aby byl makeover kompletní potřebuje pomoci s výběrem make-upu šatů a oblečení, zhostíte se tohoto úkolu?

So Sakura: Movie Star

2.12.2013
89%
Hra - So Sakura: Movie Star
Video se načítá
So Sakura: Movie Star je hra, ve které se určitě vyřádíte. Této modelce můžete udělat kosmetickou úpravu, vybrat pěkný make-up účes a dokonce i šaty. Jaký styl vyberete své modelce?

Bridal Shower Prep

10.4.2013
89%
Hra - Bridal Shower Prep
Video se načítá
Svatební den je pro většinu dívek a žen jistě jedním z nejdůležitějších v životě. Pomozte slečně v této hře, aby byla na svou svatbu opravdu dokonale připravena a co nejvíce jí to slušelo. První se budete muset postarat o její zanedbanou pleť a potom se můžete vrhnout na výběr líčení a šatů s…

Searching For Fame

21.4.2013
89%
Hra - Searching For Fame
Video se načítá
Slečna v této hře se chce stát modelkou. Předpoklady na to jistě má, ale její vzhled je úplně zanedbaný. Pomoz jí s jeho vylepšením, aby měla v modelingu šanci. Určitě musíš začít s pořádným vyčištěním pleti a pak už se můžeš pustit do výběru účesu, make-upu, oblečení,... Sama uvidíš, jak moc se po…
Hra - Japanese Spa Facial Beauty
Video se načítá
Staňte se odbornicí na krásu v další z velice oblíbených her, kde si vezmete na starost mladou slečnu a její pleť a to od úplných základů, až po konečné líčení. Tentokrát bude Vaše svěřenkyně z Japonska a jako vždy začnete s čištěním, aplikací výživných masek, úpravou zanedbaného obočí. Make up s…
Hra - Miss Universe Prep Makeover
Video se načítá
Připravte mladou slečnu na prestižní soutěž Miss Universe! Nebude to vůbec jednoduché. První jí musíte vyčistit obličej, upravit obočí, použít pleťové masky a všechny ostatní kosmetické nezbytnosti. Potom teprve můžete přistoupit k líčení, oblékání a krásným doplňkům. Bude mít Vaše svěřenkyně šanci…

Kiss My Dream Boy

14.11.2012
89%
Hra - Kiss My Dream Boy
Video se načítá
Pomozte mladé slečně připravit se na její první polibek vysněnému klukovi. Právě s ním jede školním autobusem a snaží se nenápadně co nejvíce vylepšit svou vizáž. Dokáže s Vaší pomocí najít naušnice, namalovat si řasy i použít rtěnku tak, aby ji nikdo neviděl?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)