Medvídek

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Hungry Bobby Bear

8.11.2013
89%
Hra - Hungry Bobby Bear
Video se načítá
Máme tu pro vás logickou hru, ve které budete krmit malého hladového medvídka. Odebírejte prvky a zařiďte, aby mu všechno jídlo napadalo až do tlamy. Pozor, všechno ovoce musí dorazit do tlamy, jinak hra končí, stejně tak když sní chilli papričku. Podaří se vám ho pokaždé nasytit?

Bear Grills

12.9.2013
86%
Hra - Bear Grills
Video se načítá
Bear Grills je super postřehovka, ve které budete hrát za medvěda na kolečkových bruslích, kterého budete odpalovat z nataženého lana. Odrážejte se od můstků, sbírejte jídlo, po kterém potom prdí (fart) a vynese ho do nebes. Za utržené peníze potom můžete koupit raketu, která ho vynese do vzduchu,…

Ice Cube Bear

3.9.2013
85%
Hra - Ice Cube Bear
Video se načítá
Pomůžeš medvědovi, který zamrzl do kostky ledu? Potřebuje se dostat do moře, aby se led rozpustil. Toho dosáhneš pomocí rozbíjení kusů ledu. Zvládni všech dvacet kol této logické hry!

Bear Care

7.10.2013
85%
Hra - Bear Care
Video se načítá
Představte si, že byste dostali medvěda, jako domácí zvířátko. Dokázali byste se o něj postarat? Vyzkoušet si to můžete s hrou Bear Care. Ve hře si můžete vybrat z několika druhů medvídků a kromě toho i dvě možnosti-free mode a time mode. U free mode nemáte časový limit a u time modu se musíte…

Dora Care Baby Bears

9.11.2013
84%
Hra - Dora Care Baby Bears
Video se načítá
Dora má ráda zvířátka, a proto si vzala na starost medvídka. S tímto zvířetem nemá mnoho zkušeností protože je divoké, ale spoléhá na tebe, že jí s péčí pomůžeš. Splň všechna přání medvídkovi v bublinkách a buď tou nejlepší pečovatelkou. Ve hře budeš medvídka mýt, hrát si s ním nebo jej i krmit.

Polar Bear Care

23.10.2013
83%
Hra - Polar Bear Care
Video se načítá
Lední medvěd jako domácí mazlíček je velmi zajímavá představa. Ty si to teď můžeš vyzkoušet. Umyj ho, usuš, vyčesej, nakrm, obleč... Lední medvídek má mnoho přání. Na výběr máš ze dvou módů - v jednom se pokusíš postarat se o co nejvíc medvědů během tří minut, ve druhém si můžeš vybrat jednoho…

Podmořský svět

16.7.2012
83%
Hra - Podmořský svět
Video se načítá
Popusťte uzdu své fantazii a rozmístěte po mořském dně všechno co tam přirozeně patří i pohádkové předměty a tvory. Použít budete moct opravdu dost korálů, rybiček, mušlí, kamenů,... a čeká na Vás i mořská víla.

Pooh Word Match

13.12.2014
82%
Hra - Pooh Word Match
Video se načítá
Teď něco pro ty nejmenší, budete si moct lehce procvičit pár slovíček z angličtiny. Navíc vám budou pomáhat i postavičky z Medvídka Pú! Takže se snažte, ať na vás mohou být pyšní!

Prototype Munch

6.1.2015
80%
Hra - Prototype Munch
Video se načítá
Najdi správnou cestu v bludišti a pomoz mladé dívce, která se zde ztratila. Třeba se Ti to nepovede napoprvé, ale důležité je dál hledat cestu, která vede k úspěšně k cíli. Kdo se do něj dostane první?

Hungry Little Bear

15.9.2014
80%
Hra - Hungry Little Bear
Video se načítá
Cílem logické hry Hungry Little Bear je v každém kole dostat jídlo k hladovému medvídkovi. K tomu je potřeba správně odstraňovat různé plošiny a také musíte správně používat ventilátory a další interaktivní herní prvky.

Pooh Big Show

1.5.2012
80%
Hra - Pooh Big Show
Video se načítá
Kdo by neznal medvídka Pú. V této milé hře s krásnou grafikou mu budete pomáhat, jak jinak než se sběrem medu. Medové džbánky bude muset Pú sebrat a odnést na křížkem označené místo. Ale pozor, musí to stihnout dříve, než ho zpozoruje Kryštůfek Robin.

Pooh´s Brain Games

5.9.2012
80%
Hra - Pooh´s Brain Games
Video se načítá
Medvídek Pú si pro Vás tentokrát přichystal tři logické úkoly, které prověří rychlost Vašich mozkových závitů. Dokážete bez chyb přiřazovat rozbité vázy a hvězdičky, počítat motýlky i lehčí početní příklady?

Plyšový medvídek

15.9.2012
80%
Hra - Plyšový medvídek
Video se načítá
V této milé hře budete mít možnost vyrobit si podle svých představ vlastního plyšového medvídka. Vyberete mu barvu, druh očí i šití, nejrůznější doplňky jako klobouky, brýle, šály, oblečky... a třeba i záplaty.

My Kind Bear

26.10.2014
79%
Hra - My Kind Bear
Video se načítá
Postarejte se o milého medvídka, který potřebuje nakrmit, vybrat hezké oblečení a pomoct s lezením po stromech. Budete jeho oporou a pomůžete mu všechny úkoly splnit?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)