Míchání nápojů

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Malá čarodějka 2

11.12.2014
94%
Hra - Malá čarodějka 2
Video se načítá
Namíchejte pro žábu ten správný lektvar! Pokud bude lektvar dobrý, tak se z žáby stane prince, pokud ne, tak uvidíte. Lektvar je složen ze 3 ingrediencí. Vy jich na výběr máte 4, což stěžuje možnosti.

Potion of Beauty

6.1.2014
90%
Hra - Potion of Beauty
Video se načítá
Potion fo Beauty je zábavná hra, ve které budete míchat lektvary. Podle toho, jaký namícháte lektvar, se z čarodějnice stane kráska nebo obluda. Na výběr máte mnoho ingrediencí, které je možné kombinovat.
Hra - Cinderella Love on the Run
Video se načítá
Pomozte Popelce, aby si dokázala získat srdce mladého prince a pomozte jí splnit několik úkolů, které si připravila. Podaří se vám je dát dohromady?

Barbie Off To Neverland

15.5.2016
88%
Hra - Barbie Off To Neverland
Video se načítá
Oblečte Barbie do krásných šatů a pomozte jí aby se dostala do Země Nezemě, do světa fantazie. Podaří se vám pro ni namíchat správný koktejl?

Kouzelnický obchod

22.4.2012
88%
Hra - Kouzelnický obchod
Video se načítá
Víte co by mohli kouzelníci, čarodějnice a jiní zástupci magie potřebovat? V této hře se stanete majitelkou i prodavačkou v obchodě určeném právě jim. Bude míchat lektvary, prodávat kouzelné předměty a přísady. Když budou zákazníci spokojení, dostanete dobře zaplaceno, tak buďte rychlé a přesné!

Minnie Cooking Party

9.6.2012
87%
Hra - Minnie Cooking Party
Video se načítá
Tato hra ověří Vaše kuchařské dovednosti v několika minihrách, které bude hodnotit Minnie a její kamarádi. Vyzkoušíte si svou paměť při aranžování jídla na talíř, odhad při opékání masa i postřeh při míchání barevných polévek. Kolik bodů za své výkony dostanete?

CA Cupid Love Potion

9.2.2016
86%
Hra - CA Cupid Love Potion
Video se načítá
Pomozte slečně, aby si namíchala správný drink a vytvořila si jím svého vysněného prince. Podaří se vám ho vytvořit?

Frogtastic 2

7.7.2011
84%
Hra - Frogtastic 2
Video se načítá
Povedená oddechovka, ve které musíte vytvořit lektvar. Ne však ledajaká lektvar - přísady musíte zvolit tak, aby účinky lektvaru proměnili žábu v prince. Pomozte princezně s přeměnou a najděte správný recept.
Hra - Cinderella Happy Ending Fiasco
Video se načítá
Popelka má strach, že si nikdy v životě nenajde prince a proto se rozhodla, že si ho z dostupných ingrediencí vytvoří. Aby se tak stalo musíte smíchat 4 ingredience, ale pozor musí být správně.

Love Potions

6.6.2013
83%
Hra - Love Potions
Video se načítá
Vítejte v klasické pohádce, kde musí princezna získat ten správný kouzelný lektvar, aby přivolala krásného prince. Pomůžete jí ho z nejrůznějších ingrediencí namíchat? Musíte ale zvolit správnou kombinaci, jinak se může stát, že přijde úplně někdo jiný než princ ;)

Malá čarodějka

20.5.2012
83%
Hra - Malá čarodějka
Video se načítá
Staňte se malou čarodějkou v této jednoduché, ale velice zábavné kouzelnické hře. Zkuste namíchat ten správný lektvar, který z žáby udělá zase krásného prince. Po každé kombinaci kouzelných přísad vznikne z "prince" něco úplně jiného. Najdete správnou kombinaci.

Book of Spells

2.10.2012
82%
Hra - Book of Spells
Video se načítá
V této logické hře se vžijete do role chlapíka, který si za pomoci velké kouzelnické knihy chce vyčarovat pohár piva. Než se vám to však podaří, je potřeba najít tu správnou kombinaci tří magických symbolů. Mějte se však na pozoru, protože nesprávné zadané symboly dokáží způsobit skutečnou pohromu.
Hra - Monster High Love Potion
Video se načítá
Cleo de Nile z Monster High se zamilovala do jednoho ze svých spolužáků. Aby ho získala, rozhodla se namíchat kouzelný nápoj lásky. Pomůžete jí vybrat ty správné ingredience? Ne každá kombinace je ale správné a tak můžete někdy udělat více škody než užitku...

Beach Cocktail Bar

16.11.2014
81%
Hra - Beach Cocktail Bar
Video se načítá
Staňte se prodavačem koktejlů na pláži. Budete mít vlastní bar a vaším úkolem bude míchat nápoje. Za vydělané peníze budete atké moct vyzdobit a vylepšit váš podnik. Snažte se každého obsloužit co nejrychleji a odměna vás nemine.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)