Minion

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Baby Barbie Minion Craze

28.9.2015
87%
Hra - Baby Barbie Minion Craze
Video se načítá
Malá Barbie miluje Miniony a proto se rozhodla, že si v tomto stylu ozdobí pokoj a vybere krásné šaty. Pomozte jí s jednotlivými úkoly, aby bylo vše perfektní!

Minion Jump Adventure

1.6.2015
83%
Hra - Minion Jump Adventure
Video se načítá
Pomozte Minionovi, aby se dostal na nejvyšší příčku. Během cesty budete setkávat různých pomocníků, jako například raketku, která vám pomůže projít většinu políček. Podaří se vám ho dostat do cíle?

Minion Eye Care

6.1.2014
83%
Hra - Minion Eye Care
Video se načítá
Skvělá hra, ve které se postaráte o oči malého mimoně. Mimoň je postavička z animovaného filmu a zjevně má problémy s očima. Musí projít několika prohlídkami, během kterých zjistíte, jaký má problém a jestli bude potřebovat dioptrie.
Hra - Minion Wedding Hairstyles
Video se načítá
Připravte slečnu na její první svatbu a pomozte jí s nádherným účesem a výběrem nových šatů, aby byla v tento den krásná.

Barbie Minions Make-up

10.11.2015
80%
Hra - Barbie Minions Make-up
Video se načítá
Barbie miluje Mimone a proto se rozhodla, že si zakoupí hezký kostým a vybere pěkný make-up. Pomozte jí s aplikací a výběrem pěkného kostýmu.

Fast minion

23.6.2014
80%
Hra - Fast minion
Video se načítá
Ve hře Fast minion musíte vyletět co nejvýše. Dosáhnete toho tak, že budete během letu sbírat drahokamy. Pokud narazíte do větve nebo kamene, bude Vaše cesta zpomalena. Jak vysoko se dostanete?
Hra - Bee-Do The Emergency Minion Response Game
Video se načítá
Pomozte i vy Mimoňovi překonat tuto dlouhou trať , na které vám hrozí mnoho nebezpečí. Uhýbat se musíte nejen kelímků , ale i fialovému Mimoňovi a ohni. Všechny tyto tři nástrahy musíte přeskočit , avšak oheň můžete uhasit za pomoci hasicího přístroje , když stisknete mezerník . Nasbíráte nejvíce…

Minion Flies To NYC

25.11.2015
76%
Hra - Minion Flies To NYC
Video se načítá
Minion si chce udělat výlet do NY, pomozte mi s výzdobou kufru a výběrem pěkných šatů, aby zapadl mezi ostatní lidi. Příjemnou zábavu.

Minion Rush

27.8.2015
76%
Hra - Minion Rush
Video se načítá
Ovládejte Mimoně a pokuste se vyběhnout co nejvýše. Do cesty se Vám mohou postavit plameny, válející se odpadky a také protivníci. Všemu se bezpečně vyhnete velkým skokem.
Hra - Cooking Frenzy Minion Lollipops
Video se načítá
Udělejte si tuto dobrotu ve tvaru mimoňů. Bude jen na vás, jak si s tím poradíte. Stačí, když budete postupovat podle receptu a nic nemůžete zkazit.
Hra - Bee Do the Emergency Minion Respons
Video se načítá
Skvělou zábavu si užijete ve hře Bee Do the Emergency Minion Respons. S postavičkou z filmu Despicable Me musíte přeskákat všechny nástrahy a také uhasit plameny, které se Vám postaví do cesty.

Minion Pregnancy

22.9.2015
73%
Hra - Minion Pregnancy
Video se načítá
Pomozte mamince Miniona s porodem, aby probíhal hladce a bez komplikací. nakonec si můžete miminko obléci do pěkných šatů.
Hra - Minion Patient Nose Doctor
Video se načítá
Pomozte Mimoňovi , který dostal od kamaráda do nosu. Aby byl opět v pořádku, budete muset využít přístroje, které máte před sebou. Každý přístroj dělá něco jiného, pomůže vám kolečko, v pravém horním rohu. Zobrazí na co daný předmět slouží. Dokážete ho uzdravit ?

Minion Bartender

28.8.2015
72%
Hra - Minion Bartender
Video se načítá
Pomoz barmanovi s mícháním různých nápojů pro ostatní Mimoně. Každý nápoj má jiné složení proto si ingredience musíte zapamatovat. Dokážete to?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)