Myška

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Sýrový světNÁŠ TIP

14.1.2014
98%
Hra - Sýrový svět
Video se načítá
Máme tu další skvělou pařbu, ve které budete pomáhat myšce získat její sýr. V každém kole, a že jich tu je více než 30, budete muset zapojit logické myšlení a vyřešit, jak získat sýr. Nezapomeňte si po dohrání hry otevřít dáreček, se speciálními vánočními úrovněmi! Zde si můžeš stáhnout mobilní hru…

Mouse House

21.9.2013
88%
Hra - Mouse House
Video se načítá
Pomozte malé myšičce dostat se k sýru. Klikněte na spící kočku, která sýr upustí a pak už jen musíte dovézt sýr až k myši. Klikejte na předměty, které zmizí, můžete je i obnovit. Zdá se to jednoduché, ale musíte ještě po cestě vysbírat zlaté hvězdičky. Zvládnete pokaždé malou myšku nakrmit?
Hra - Mouscedes King's Luxurious Spa Day
Video se načítá
Proměňte šedou myšku na hvězdu a udělejte z ní přitažlivou mladou slečnu. K tomu jí musíte udělat několik procedur, vybrat správný make-up a šaty. Zvládnete to?

Transformice

20.6.2015
87%
Hra - Transformice
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem společně s myší získat sýr a dostat ho do domku s ostatními myšmi. Jednotlivé úrovně jsou však komplikované a budete muset využít i logické myšlení, aby se vám podařilo zvítězit. V několika úrovních vám může pomoci i šaman.

Cheese Barn

17.9.2013
87%
Hra - Cheese Barn
Video se načítá
V této super logické hře budete hrát za myš, která hledá sýr. Odebírejte nebo přehazujte předměty tak, aby myška měla volnou cestu až k sýru. Pozor na klece, nádoby s vínem (rozbíjí se) a kanystr s benzínem (vybuchuje). Čeká vás spousta levelů zábavy.

Cheese Barn Levels Pack

15.11.2013
87%
Hra - Cheese Barn Levels Pack
Video se načítá
Další skvělá logická hra s myší v hlavní roli. V tomto díle hry Cheese Barn se dočkáte mnoha nových levelů, které jsou ještě záludnější. V každé úrovni se musíte dostat až k sýru. V cestě máte však mnoho překážek, které musíte překonat a přeskládat.

Jerry's Dinner

16.8.2013
85%
Hra - Jerry's Dinner
Video se načítá
Chtěli byste akčnější hru, při které z času na čas nebudete ani stíhat? V tom případě byste si měli zahrát novou hru s myšákem Jerrym, který si otevřel restauraci. Během večeře, se prodávají sýrové výrobky. Vaším úkolem v této hře je usadit hosta, vyprosit si objednávku a přinést mu to, co si…

Journey of the Mouse

6.8.2013
84%
Hra - Journey of the Mouse
Video se načítá
V roli laboratorní myšky vás čeká mnoho bludišť plných nástrah. Vyhněte se ozubeným točícím se kolům, nespadněte do díry, nenechte se zabít elektrickým ohradníkem, utečte kočce. Cestou je třeba sbírat jídlo, díky kterému si můžete kupovat vylepšení. Pro ukončení každé úrovně je třeba dostat se k…
Hra - Ratatouille Dinneris Served
Video se načítá
Chodíte rádi do restaurace? Jednu takovou můžete vlastnit s hrou Ratatouille Dinner Served. Vaším úkolem bude, co nejlépe obsloužit zákazníky a podat jim jídlo, které si přejí. Velkou výstrahou je vám šéf kuchař, který vám určí, kolik za daný den musíte vydělat. Pokud nebudete dost obratní,…

Rats Away

31.10.2014
79%
Hra - Rats Away
Video se načítá
Cílem této logické hry je v každém kole zničit všechny zlé krysy. Abyste krysy dostali tam kam potřebujete, musíte je nalákat na kousek sýra. Krysy je možné zničit za pomoci ostnů, vody, pastí na myši a dalších nástrah.

Create a Rat

11.5.2014
79%
Hra - Create a Rat
Video se načítá
Potkan sice nepatří mezi nejoblíbenější zvíře, ale i tak z něj můžete udělat milé a přítulné zvířátko. Tak směle do toho.

Flying Cheese

12.6.2016
78%
Hra - Flying Cheese
Video se načítá
Podaří se vám pokaždé dopravit sýr myšce až do tlamy? Musíte je správně hodit a po cestě také vysbírat hvězdy.

Mousy vs. Keety

26.5.2015
78%
Hra - Mousy vs. Keety
Video se načítá
V této hře si budete moct zkusit několik miniher, ve kterých se můžete pobavit s myškou a kocourem. Nemají se vůbec v lásce, takže pomozte myšákovi si dělat, co si zrovna umane.

Mice Vs Hammers

6.7.2014
77%
Hra - Mice Vs Hammers
Video se načítá
Ve hře Mice Vs Hammers budete dostávat body za trefování myší. Pokud minete nebo trefíte něco jiného, budou Vám body odečteny. Dokážete, že je Vás postřeh na úrovni?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)