Nakupování v obchodě

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Nakupování oděvů

7.10.2012
89%
Hra - Nakupování oděvů
Video se načítá
Vyberte si jednu z dívek, která se v současné módě moc nevyzná a vezměte ji na ty pravé nákupy a ke kadeřníkovi a udělejte jí ten pravý super styl. Abyste jí mohly koupit ty nejlepší šaty, boty, kabelku i účes budete potřebovat taky patřičné peníze. Ty si vyděláte postřehových minihrách.

Shopaholic: Tokyo

16.3.2016
88%
Hra - Shopaholic: Tokyo
Video se načítá
Vydejte se za nákupy do Tokya! Na své kartě máte do začátku nějaké peníze, které však nevydrží dlouho. Musíte tedy proto pracovat. Každý den můžete pracovat jako obsluha v kavárně. Za získané peníze pak můžete nakupovat šaty a chodit na módní přehlídky.

Helen's Baby Boutique

22.9.2013
87%
Hra - Helen's Baby Boutique
Video se načítá
Helen si otevřela obchod s věcmi pro děti. Vaším úkolem v této hře, bude obsluha klientek. Ty si po příchodu v bublině vyžádají danou věc, kterou jim prodáte. Když vám v regálech dojdou zásoby, budete muset nakupovat v obchodě. Příjemnou zábavu.
Hra - Disney Fashionistas Online
Video se načítá
Pomozte princeznám s online nákupem nového oblečení. Bude se jim výběr šatů a doplňků líbit?

Model Mania

15.5.2015
86%
Hra - Model Mania
Video se načítá
Vyberte si jedno ze tří dívek a oblečte ji na různé události a podle jejích představ. Na každý nový outfit si musíte vydělat. Podaří se vám trefit do stylu?
Hra - Dress up Shop Summer collection
Video se načítá
Rádi nakupujete? A co byste řekli na svůj vlastní obchod s oblečením? Ve hře Dress up Shop Summer collection si vedení podniku můžete vyzkoušet. Vaším úkolem bude obsluha klientek. Prodejte jim, co si v bublinách vyžádají v dané barvě. Následně stačí sebrat peníze a můžete se vrhnout na další…
Hra - Baby Barbie Christmas Prep
Video se načítá
Čas Vánoc vyžaduje kompletní přípravy. Dokážete se postarat o malou dívku, která chce nový účes, nové věci do šatníku a mnoho dalšího. Ve všem budete samozřejmě postupovat krok po kroku. Vyberte ideální oblečení a všechno.

Daily Pet City

5.8.2014
85%
Hra - Daily Pet City
Video se načítá
Dokážete si vytvořit vlastního miláčka a postarat se o něj. Musíte mu nakoupit oblečení a také se pravidelně starat o jeho stravu. Pokud bude nespokojen, všechno Vám řekne, takže se snažte co to půjde.
Hra - Barbie Confessions of a Shopaholic
Video se načítá
Pomozte Barbie při nakupování a vyberte její nové modely, které by jí v šatníku neměly chybět. Oblečte ji tak, jak by se to líbilo právě vám.

Thrift Shop

13.1.2014
83%
Hra - Thrift Shop
Video se načítá
V tento den jste si otevřeli svůj vlastní obchod s moderním oblečením , aby vám podnik prosperoval, musíte se věnovat svým zákaznicím , ze všech stran . Musíte je přivést k danému kousku oblečení , které chtějí koupit a také je musíte doprovodit k pokladně , pokud si danou věc budou chtít koupit .…
Hra - Barbie Shop Till You Drop
Video se načítá
Barbie si potřebujete nakoupit nové oblečení, které by mohla nosit na různé příležitosti. Pomozte jí s výběrem bot, účesu a šatů a vytvořte krásný outfit. Nezapomeňte za jednotlivou věc zaplatit.
Hra - Baby Alice Mommy And Me Cooking
Video se načítá
V této hře musíte pomoci mladé holčičce a její mamince s vařením. Nejprve v obchodě vyberte správné ingredience, které budou potřeba. Následně vyberte ideální oblečení na vaření a hurá na to. Všechny ingredience opracujte a následně smíchejte dohromady.

Ellie Shopping Day

24.3.2017
81%
Hra - Ellie Shopping Day
Video se načítá
Parádní hra, ve které vezmete Ellie na nákupy, nebo respektive ona vezme vás. Váš rozpočet je 500 dolarů, které můžete utratit. Nakupovat můžete makeup, šperky, oblečení nebo si zajít ke kadeřníkovy. Veškeré nakoupené věci pak najdete doma.

Tara's Fashion Boutique

5.11.2014
81%
Hra - Tara's Fashion Boutique
Video se načítá
Tara si otevřela nový obchod s oblečením a proto potřebuje vás, abyste jí pomáhali s obsluhou, prodejem a samotným chodem obchodu. Dokážete postavit obchod na nohy a ještě ho vylepšit různými doplňky, které si budete moci časem dovolit?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)