Ničení

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Pinata Hunter 2

25.12.2013
91%
Hra - Pinata Hunter 2
Video se načítá
Zábavné pokračování hry, ve které se snažíte rozbít piňatu se sladkostmi. K dispozici máte mnoho vylepšení, jak zbraní, tak rukavic či vysavačů a tašek, na sbírání sladkostí. Dávejte si však pozor, aby vás nebolela ruka.

Uphill Rush 6NÁŠ TIP

27.11.2013
90%
Hra - Uphill Rush 6
Video se načítá
V šestém pokračování závodní hry Uphill Rush 6 se opět vydáte do zábavního parku, kde si můžete vyzkoušet jízdu na několika dopravních prostředcích. Abyste během každého kola získali co možná nejvíce bodů, musíte sbírat peníze a předvádět různé bláznivé triky.

Deer Bitch

1.4.2012
88%
Hra - Deer Bitch
Video se načítá
Zahrajte si brutální hru Dear Bitch, ve které budete muset zničit, co nejvíce aut a to tak, že na ně budete házet z vrtulníku jeleny. Svůj team jelenů budete moci postupně vylepšovat a tým zvýšit jejich ničivou sílu.

Comando 2

19.6.2013
87%
Hra - Comando 2
Video se načítá
Comando 2 je šílená střílečka, ve které se určitě vyřádíte. Hrajte za chlapíka, který vypadá jako John Rambo a ničeho se nebojí. Vyberte si před hrou zbraně, pod skoro každým písmenem něco najdete. Jste vysazeni přímo do bitevního pole plného nepřátel. Koste jednoho po druhém, ničte vozidla, tanky.…

Pinata Hunter

6.12.2013
84%
Hra - Pinata Hunter
Video se načítá
Pinata Hunter je hra, při které snadno odbouráte svůj stres protože vaším úkolem je mlátit do slona a to tak, aby vám z něj vypadlo, co nejvíce sladkostí. Tyto sladkosti musí padnout do nádoby, která je pod slonem. Za tyto sladkosti budete dostávat peníze, za které si můžete koupit nové vymoženosti,…

Kancelářský Psychopat

21.7.2013
80%
Hra - Kancelářský Psychopat
Video se načítá
Taky vás někdy váš počítač dokáže tak vytočit? Tak tento chlápek přímo v práci neudržel nervy na uzdě a musel to tam celý rozmlátit na hadry. Vy se vžijete do tohoto velmi naštvaného pána a vaším úkolem bude doslova rozsekat kanceláře na kusy, než přijde ochranka a zpacifikuje vás. Vyhýbejte se…

Days of Monsters

17.4.2012
80%
Hra - Days of Monsters
Video se načítá
Ve hře Days of Monsters se vydáte spolu s obrovským Mostra ničit všechna velká města. V cestě vám budou stát vojáci a armáda, kteří se snaží města chránit. Poražte je všechny a staňte se vládcem světa.

Pinata Hunter 3

25.2.2015
76%
Hra - Pinata Hunter 3
Video se načítá
V této akční hře bude vaším úkolem získat co nejvíce sladkostí z plyšového jednorožce. Využívat k tomu budete pálku, kterou je potřeba do jednorožce vhodně tlouct a následně pochytat do sáčku sladkosti. Postupně si můžete koupit i účinnější zbraně, větší sáček či jiné vylepšení.

Mashroom Cloud

1.7.2013
76%
Hra - Mashroom Cloud
Video se načítá
Velmi zajímavá hra, ve které skvěle fungují jednotlivé vlastnosti objektů. Neděste se pixelové grafiky, je to tak schválně. A princip hry? V každém kole budete mít za úkol zničit různé objekty. K tomu dostanete i mnoho druhů různých bomb.

Flying CandyHra s oceněním

14.5.2012
76%
Hra - Flying Candy
Video se načítá
Ve hře Flying Candy bude vaším úkolem vyvolat co nejsilnější řetězovou reakci za pomoci jediného výbuchu. Snažte se posbírat co největší množství cukrovinek, které vám poslouží na nákup upgradů. Použitím různých bomb můžete vyvolat silnější reakci.

Miami Shark

19.12.2014
75%
Hra - Miami Shark
Video se načítá
V roli hladového žraloka budete ničit všechno, co vám přijde do cesty. Čím více toho zničíte, tím více dostanete bodů. Dostanete se až do konce?

Orbit Breaker

4.9.2013
78%
Hra - Orbit Breaker
Video se načítá
Máme tu bezvadnou postřehovku, ve které budete ničit celé planety. Ovládání je naprosto jednoduché, klikněte myší, jakmile se přiblížíte na oběžnou dráhu planety, tak znovu zmáčkněte levé tlačítko myši a pusťte (planeta se zničí). Dávejte pozor, pouštějte se tak, abyste mohli doletět na další orbit!…

Freeway FuryHra na skóreHra o medaile

5.3.2013
75%
Hra - Freeway Fury
Video se načítá
Zábavná hra, ve které jste již nevydrželi nervy z dopravní zácpy a rozhodli jste se to řešit po svém. Vyskočíte ze svého auta a neváháte ukrást další, na čím víc aut skočíte najednou, tím více dostanete bodů.

Mine Link 2

31.8.2012
75%
Hra - Mine Link 2
Video se načítá
Mine Link 2 je logická hra, ve které bude vaším úkolem odpálit co největší počet min díky řetězové reakci. V závislosti na tom, kolik min vybuchne se rozhodne, zda daný level budete muset opakovat znovu nebo zda postoupíte do dalšího kola. Při velkém počtu odpáleno min si navíc budete moci vybrat…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)