Ninja

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Ninja Pi Ro

7.10.2012
95%
Hra - Ninja Pi Ro
Video se načítá
V této super adventuře budete ovládat hned tři hlavní hrdiny najednou. Ninja, pirát i robot mají jiné dovednosti a schopnosti, které se budou hodit v jiných situacích. Zajímavé je, že všichni jsou v jednom těle a vy musíte mezi nimi přepínat kolečkem nad hlavou. Zvládnete s nimi splnit náročné mise?

Rogue Soul 2

26.9.2014
90%
Hra - Rogue Soul 2
Video se načítá
Podaří se vám vysvobodit všechny nevinné vesničany? S hrdinou budete probíhat mnoho lokací, ve kterých na vás bude čekat spousty překážek a nepřátel. Navíc budete sbírat zlato a mince, za které můžete následně hrdinu vylepšovat. Navíc můžete plnit mnoho bonusových úkolů.

Little Ninja

29.12.2013
87%
Hra - Little Ninja
Video se načítá
Little Ninja je super hra, ve které budete bojovat s pekelnou armádou, která dobývá vaši krajinu a celý svět. Zabijte všechny nepřátelé pomocí hvězdic a vrhacích nožů, budete mít i teleport, kterým se budete moci přesunout kamkoli na mapě. Hra vás pečlivě provede, takže se nebojte, že nebude vědět,…

Sticky Ninja Missions

11.6.2014
85%
Hra - Sticky Ninja Missions
Video se načítá
Ninja je obávaný bojovník, se kterým si není radno zahrávat! Přesvědčit se o tom můžete v této hře. Váš úkol je na pohled snadný. Sbírejte diamanty, ničte nepřátelé a najděte únikový východ, který vás zavede do dalšího levelu. Zvládnete se probojovat až na konec?

Ninja Jump

21.7.2012
83%
Hra - Ninja Jump
Video se načítá
Staňte sa malým, ale o to šikovnejšími ninjom a skúste vybehnúť čo najviac po stene budovy. Nebudete to mať ale také ľahké. Čakajú na Vás prekážky v podobe striešok aj nepriateľských bojovníkov. Pred tými všetkými musíte uskočiť včas na protiľahlú stenu, inak spadnete a hra pre Vás končí. Ako bonus…

Bowja the Ninja 2

5.5.2015
82%
Hra - Bowja the Ninja 2
Video se načítá
Další pokračování hry, ve které máte za úkol vyřešit mnoho logických překážek a dostat se tak s ninjou až na konec hry. Podaří se vám splnit úkol?

Final Ninja

12.12.2014
82%
Hra - Final Ninja
Video se načítá
Pomozte tomuto bojovníkovi se dostat domů, jenže to bude dlouhá cesta. Cesta plná nebezpečí a překážek, budete se pohybovat pomocí lana a můžete používat i zajímavé zbraně. Dokážete se tam dostat?

Ninja Shape

16.6.2015
80%
Hra - Ninja Shape
Video se načítá
Pomozte ninjovi zničit zlého mafiána na konci kola v této skvělé logické hře. Abyste se k němu dostali, je potřeba vhodně využít různé herní prvky. Kromě toho se snažte posbírat po cestě všechny tři zlaté hvězdičky.

Rogue Soul

28.10.2012
80%
Hra - Rogue Soul
Video se načítá
Rogue Soul je akční postřehové hra, ve které se stanete starověkým zlodějem, na kterého je vypsána tučná odměna. Abyste tuto odměnu ještě zvýšily, je potřeba co nejdéle unikat strážcem. Při úniku vám přijde vhod množství bonusů, které vám umožní seskočit s padákem či použít nože na likvidaci…

Ninja Plus

20.3.2012
80%
Hra - Ninja Plus
Video se načítá
Pokud máte rádi ninja, tato hra je pro Vás jako stvořená. Hra má několik levelů, přičemž v každém je vaším úkolem posbírat všechny mince, abyste mohli postoupit do dalšího kola. Nebudete však sbírat jen mince, ale i bojovat proti příšerám, skákat po zdech, zkrátka dělat všechno, co ke správnému…

Bowja the Ninja

5.5.2015
78%
Hra - Bowja the Ninja
Video se načítá
Hra, ve které budete mít za úkol dostat ninju do nepřátelských řad. V cestě vám však bude stát několik překážek a nepřátel, které musíte překonat.

Super Kotaro Kun

12.12.2012
78%
Hra - Super Kotaro Kun
Video se načítá
Super Kotaro Kun je postřehová skákačka, ve které bude vaším úkolem nasbírat co největší skóre. Hrát budete za ninju, který dokáže běhat po stěnách, ale zároveň se musí vyhýbat mnoha překážkám. Důležité je také sbírat ovoce, které vám přidá body navíc.

Ninja Delivery

23.4.2014
76%
Hra - Ninja Delivery
Video se načítá
Už jsi někdy hrála za ninju? V téhle hře můžeš. Jako ninja musíš doručit důležitý balíček do nepřátelské vesnice, což ale rozhodně nebude snadné. Na cestě tě čeká mnoho přírodních, zvířecích i lidských překážek. Dostaneš se nakonec v převlečení až na určené místo?

Nano Ninja

14.5.2013
76%
Hra - Nano Ninja
Video se načítá
Pomstěte vraždu svého pána podle staré ninjovské tradice! Vtrhněte do sídla vraha vašeho pána, probojujte se skrz obranu nebezpečné pasti. V každém patře na Vás čeká nějaká past nebo překážka, kterou musíte zdolat. Jakmile hru dohrajete tak, si to můžete rozdat se svým vlastním stínem. Dokážete se…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)