Nitrome

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Final Ninja

12.12.2014
82%
Hra - Final Ninja
Video se načítá
Pomozte tomuto bojovníkovi se dostat domů, jenže to bude dlouhá cesta. Cesta plná nebezpečí a překážek, budete se pohybovat pomocí lana a můžete používat i zajímavé zbraně. Dokážete se tam dostat?

Oodlegobs

6.10.2013
82%
Hra - Oodlegobs
Video se načítá
V této super skákačce od Nitrome budete hrát za malou příšerku a vaším úkolem bude požírat kočky s hlavou jako monitor. Jakmile je sežerete tak se okamžitě vaše příšerka začne množit. Když nebudete moci někam dosáhnout tak je stačí podržením spodní šipky je shromáždit a potom zmáčkněte šipku nahoru…

Steamlands

27.4.2012
81%
Hra - Steamlands
Video se načítá
Ve strategické hře Steamlands se pustíte do bitvy proti nepřátelským jednotkám v sérii různých misí, které budou čím dál tím těžší. Svůj bojový tank si musíte na začátku každé mise obrnit z kostek, které na své cestě najdete. K dispozici máte i řadu vylepšení, které vám v boji dobře poslouží.

Lockehorn

13.3.2013
80%
Hra - Lockehorn
Video se načítá
Zábavná hra, ve které musíte pomoci svému kamarádovy z ledové kostky. Prvně musíte kostkou pozabíjet všechny ledové netvory a pak zatlačit kostku do ohně.

Bad Ice-Cream 2

27.4.2013
80%
Hra - Bad Ice-Cream 2
Video se načítá
Bad Ice Cream 2 je zábavná hra podobná Bombermanovi, hrajete v ní za zmrzlinu, která sbírá ovoce. Hra je opravdu jednoduchá, ovládá se šipkami a mezerníkem stavíte nebo boříte ledové bloky. Cílem hry je vyhnout se všem nepřátelům a posbírat všechno ovoce. Je možné jí hrát ve dvou i více lidech.…

Colour Blind

8.10.2013
78%
Hra - Colour Blind
Video se načítá
V této skákačce budete hrát za bulvu, které unesl obrovský a zlý mrak jeho družku. Využívejte změny barev, když uvidíte dejme tomu modrý most, tak musíte najít stavbu s modrou barvou, která ho zhmotní. Když chcete zrušit danou barvu tak projděte vodopádem. Dostanete se až na konec za svojí milou?

Skywire

19.8.2013
74%
Hra - Skywire
Video se načítá
Máte dobrý postřeh a odhad vzdálenosti? Pak vám jistě půjde tato super hra, ve které se ujmete řízení zábavné lanovky. V kabině budete mít tři pasažéry, které budete mít za úkol dopravit bezpečně do cíle. Cestou na vás čeká množství nebezpečných překážek.

Gunbrick

18.3.2013
74%
Hra - Gunbrick
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol dostat kostku na druhý konec mapy. V cestě Vám bude stát plno nebezpečných překážek, které se však díky vybavení kostky dají hravě překonat.

Twin Shot 2

18.12.2014
72%
Hra - Twin Shot 2
Video se načítá
Zábavná hra, ve které se budete snažit s růžovou postavičkou překonat všechny nástrahy herního světa. Pomáhat si budete šípy, kterými si můžete pomoci tam, kde nemůžete vyskočit.

Turnament

29.3.2013
68%
Hra - Turnament
Video se načítá
Zajímavá logická hra, ve které se stáváte bojovníkem na pixelové ploše. Pohybujete se po kostkách a každý Váš pohyb vyvolává reakci u nepřátel nebo překážek. Když se pohnete Vy, pohne se i nepřítel nebo se změní prostupnost překážky. Musíte si tedy dávat pozor na každý Váš krok.

Bad Ice-Cream 3

1.2.2016
67%
Hra - Bad Ice-Cream 3
Video se načítá
Princip hry je jednoduchý musíte posbírat ovoce, které se vám v hra bude objevovat. jednoduché už nebude to, že se během sklizně musíte vyhnout nepřátelům, který se vás budou snažit zničit. Jedinou vaší ochranou je to, že můžete kostky vytvářet, ale i ničit. Zvládnete hru dohrát až do konce?

Cave Chaos 2

21.10.2014
66%
Hra - Cave Chaos 2
Video se načítá
Pomozte tomuto hrdinovi se dostat přes překážky, které musíte neustále zdolávat. Dávejte pozor, protože podlaha moc dlouho nevydrží.

Skywire 2

24.8.2013
66%
Hra - Skywire 2
Video se načítá
Je tu pokračování oddechové hry Skywire. Tvým úkolem bude co nejbezpečněji dopravit cestující ve vozíku na horské dráze. Musíš se ale dobře vyhýbat překážkám a zároveň dodržovat rozumnou rychlost. Hru si můžeš zahrát i ve dvou na jednom počítači.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)