Obrana pevnosti

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…
Hra - StrikeForce Kitty: Last Stand
Video se načítá
Super hra, ve které budete ovládat tlupu koček a bránit tak svoji pevnost. Na pevnost útočí další tlupa koček, kterou musíte zastavit. V boji získáváte ryby, za které můžete vylepšovat vlastnosti koček. Také můžete získat různé oblečky, které dodávají bonus k vlastnostem koček.

Game Over Gopher

21.9.2013
80%
Hra - Game Over Gopher
Video se načítá
Game Over Gopher je hra, kde bude Vaším cílem bránit mrkev. Po trase si rozestavte mnoho věží, které střílejí malé mrkve. Útočit na Vás budou v několika vlnách syslové. Cílem je, aby mrkvové věže nakrmili sysly tak, aby praskli a nedostali se k velké mrkvi. Každou z věží si můžete také vylepšit.

Wild Heroes

25.7.2013
80%
Hra - Wild Heroes
Video se načítá
Zkuste si parádní hru, ve které budete muset bránit lesní hrad. Na pomoc vám přijdou samotná zvířátka, která rozmístíte po krajích cesty a budou tak bránit přístup k hrádku. Zvířátka můžete vylepšovat za získané třešně.

Tree Fender

20.4.2012
79%
Hra - Tree Fender
Video se načítá
V této bojové hře se stanete hrdinou, jehož úkolem je ochránit posvátný strom před hordami golemů. Nepřátele můžete likvidovat mečem, který máte k dispozici nebo můžete postavit obranné věže, avšak pouze v případě, že máte dostatek energie. Nechybí ani různé vylepšení, které zvýší útok hrdinovi i…

Flower Defense

16.6.2012
79%
Hra - Flower Defense
Video se načítá
Flower Defense je velmi pěkně zpracována tower defensovka, ve které bude vaším úkolem ubránit své rostliny před nebezpečným hmyzem. Za pomoci stavby obranných věží musíte ochránit cestu k vašim rostlinám. Stavby můžete stavět za lumina-prvky, které vaše rostliny získávají z okolního prostředí.

Age of War 2

11.12.2014
78%
Hra - Age of War 2
Video se načítá
Strategická pařba, ve které budete muset bránit svoji pevnost. Hlavně však musíte zničit nepřátelskou pevnost tím, že na ni budete vysílat jednotky. Své jednotky můžete neustále zlepšovat.

Brave Castle

8.10.2013
78%
Hra - Brave Castle
Video se načítá
Ve hře Brave Castle musíte ubránit svoji malou planetku a také hrad. Z hradu Vám střílí šípy, které jsou Vaší hlavní zbraní. Navíc máte k dispozici dva speciální útoky, které se postupně dobíjí. Dejte si pozor na zajímavá monstra, která se na Vás vyrojí. Některé jejich útoky jsou nečekané a poměrně…

Defend Your Nuts 2

12.3.2013
78%
Hra - Defend Your Nuts 2
Video se načítá
V druhém pokračování obranné střílečky Defend Your Nuts se opět vydáte s malou veverkou do boje proti desítkám nepřátel, jen abyste ochránili své lískové oříšky. Ve hře na vás čeká mnoho různých protivníků, ale i skvělých vylepšení, které vám rozhodně přijdou vhod.

Tesla Defense

22.12.2012
76%
Hra - Tesla Defense
Video se načítá
Ve hře Tesla Defense budou na vás útočit stovky nepřátel, které musíte zničit za pomoci laserového paprsku vycházejícího z vrcholu vaší věže. K obraně můžete využít i další menší věže, které však musíte nejdříve postavit.

Defend your nuts

3.3.2013
76%
Hra - Defend your nuts
Video se načítá
Ve hře Defend Your Nuts bude pomáhat veverce v obraně jejích lískových oříšků. Ty se snaží ukrást různé monstra, kterým v tom musíte za každou cenu zabránit. K obraně budete zpočátku využívat luk. Když však vyděláte dostatek peněz, můžete si koupit lepší zbraně a také plot a další užitečné obranné…

Seedz

8.8.2013
75%
Hra - Seedz
Video se načítá
Zahrajte si skvělou hru, ve které budete muset bránit velkou dýni, před nájezdy nepřátel. Nepřátele, ti jsou tu opravdu šťavnatí, ještě aby ne, když na Vás útočí rozzuřené pomeranče nebo citrony. Vy tak musíte sázet obranná rajčátka nebo cibule.

Toys vs Nightmares

7.11.2013
75%
Hra - Toys vs Nightmares
Video se načítá
Toys vs Nightmares je strategická hra, ve které musíte pomoci malému chlapci ubránit se před příšerami, které v noci vylézají a pokoušejí se k němu dostat. K obraně budete využívat dva typy hraček. První ve tvaru knihy vám budou produkovat potřebné suroviny, ty ostatní můžete využít jako bojové…

Carveola Files

15.12.2012
75%
Hra - Carveola Files
Video se načítá
Udržte válečnou linii a zabraňte nepřátelům proniknout přes barikádu ve strategické hře Carveola Files. To jakou obrannou strategii zvolíte bude záviset pouze na vás a vojenských jednotek, které se rozhodnete nakoupit.

BioBots

9.12.2012
75%
Hra - BioBots
Video se načítá
Bio Bots je tower defense hra, ve které se však nebude bránit proti vojákům, ale proti odpadkům. Stavění požíračů odpadků musíte "nepřátele" zastavit a zabránit jim tak dostat se na druhou stranu hrací plochy. Mějte na paměti, že každý požírač je jiný a vhodný na jiný druh odpadu.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)