Obrana pevnosti

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Whiteboard TD

7.4.2013
70%
Hra - Whiteboard TD
Video se načítá
Stavte obranné věže, budujte opevnění a zabraňte každému protivníkovi dostat se na druhou stranu hrací plochy ve skvělé tower defense hře Whiteboard TD. Za zabité nepřátele budete získávat peníze, bez kterých není možné stavět, proto se snažte zvolit optimální taktiku.

Frontline Defense 2

23.3.2012
70%
Hra - Frontline Defense 2
Video se načítá
Braňte své pozice a hlavně vchod do své pevnosti před nájezdy nepřátel ve výborné tower defense hře s válečnou tématikou. Rozmístěte co nejlépe své palebné věže a nenechte projít žádného nepřátelského vojáka. Za zabité nepřátele získáte body k nákupu dalších obranných prvků.

Demonic Guardians

14.6.2012
70%
Hra - Demonic Guardians
Video se načítá
Vytvářejte monstra a démonů a s jejich pomocí obrañte svůj hrad před útokem různých nepřátel. Různé jednotky se vytvářejí v různých budovách, která se liší svou silou, ale i cenou. Peníze získáte za zneškodnění nepřátelské jednotky.

The Battle

4.9.2012
70%
Hra - The Battle
Video se načítá
The Battle je strategická hra, ve které budete mít za úkol porazit v každém kole svého soupeře, který se nachází na druhém konci mapy. Do boje můžete vysílat všechny jednotky, které máte momentálně k dispozici a na které máte dostatek finančních prostředků.

Potion Panic

1.6.2012
69%
Hra - Potion Panic
Video se načítá
Ve hře Potion Panic budete mít za úkol bránit se před hordou nebezpečných protivníků. K obraně však nebudete využívat zbraně, ale speciální elixíry, které si můžete namíchat. Každý elixír má jiné účinky a je vhodný pro jiný typ protivníků.

SpaceCraft

1.8.2012
68%
Hra - SpaceCraft
Video se načítá
SpaceCraft je vesmírná strategie, v níž se v každé misi utkáte s jedním protivníkem. Vaším úkolem bude zničit nepříteli základnu a bránit svou před jeho útokem. K obraně i útoku můžete využít více než 20 různých jednotek, z nichž každá je vhodná pro jiný typ útoku.

Onslaught 2.2

23.5.2011
68%
Hra - Onslaught 2.2
Video se načítá
Tato povedená hra ve stylu Tower Defence vás dostane do role obránce základny. Vaším úkolem je vystavět obranné budovy tak, aby útočící vlny jednotek nikdy nepřežili a nezaútočili na základnu. Útočníků je stále více a jsou silnější, vy ovšem můžete své zbraně různě vylepšovat.
Hra - Freedom Tower: The Invasion
Video se načítá
Skvělá hra, ve které máte za úkol ubránit věž před nájezdy nepřátelských jednotek. Dávejte si pozor, protože na Vás budou útočit jak pozemní, tak i letecké jednotky. Ze zabitých nepřátel pak padají modré energetické kuličky, které musíte sbírat. Za ty pak můžete nakoupit vylepšení pro věž nebo…

Pirates of Teelonians

18.9.2013
67%
Hra - Pirates of Teelonians
Video se načítá
Ve hře Pirates of Teelonians budete velet posádce pirátské lodi, kterou se snaží obsadit nepřátelští piráti. Budou na Vás přicházet postupně a několikrát za kolo se připravte na velkou invazi, kdy vyšlou více jednotek. Vy máte na obranu několik typů věží a také svého kapitána, který disponuje…

The Utans

10.5.2013
66%
Hra - The Utans
Video se načítá
V tower defensovke The Utans bude vaším úkolem ochránit hlavní pevnost před útokem nepřítele. K obraně můžete využít více jednotek, které stačí vyslat na konkrétní místo, kde si postaví svou obrannou věž. Tu je možné vylepšovat a ještě efektivněji tak zničit nepřítele.

Siege Tank Defence

21.8.2012
66%
Hra - Siege Tank Defence
Video se načítá
Siege Tank Defense je akční střílečka, ve které budete mít za úkol zabránit útěku nepřátel skrz teleport. I když budete bojovat proti velké přesile, s vaším tankem můžete nepřátele porazit.

Mothership Warfare

23.8.2012
66%
Hra - Mothership Warfare
Video se načítá
Mothership Warfare je strategická hra, která vás přenese do vesmíru, kde budete svádět boj o nadvládu nad různými planetami. Se svou armádou budete začínat na nejslabší planetě. Postupně jak se budete vylepšovat, budou silnější i vaši soupeři.

Storm the House

11.9.2012
66%
Hra - Storm the House
Video se načítá
V střílečce Storm the House budete mít za úkol bránit svou základnu před neustálým útokem nepřátel. Jen za pomoci kurzoru myši, musíte protivníky rychle likvidovat, aby se k vaší pevnosti nikdo nedostal. Postupem času si můžete dokoupit různá vylepšení, které vám v obraně pomohou.

1 Will Survive

15.4.2016
65%
Hra - 1 Will Survive
Video se načítá
Vybudujte si město se slabou armádou a ekonomikou a pokuste se zničit svého nepřítele, který vás ohrožuje. Podaří se vám zvítězit?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)