Obrana pevnosti

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Zombie TD

15.2.2014
65%
Hra - Zombie TD
Video se načítá
Obraňte své území před stovkami různých zombie v akční tower defensovce Zombie TD. Abyste zabránili zombie dostat se na druhou stranu mapy, je nutné vystavět ze střílejících věží účinnou obranu. Pokud získáte dostatek peněz, věže můžete dále vylepšovat.

Barnville Massacre

17.6.2013
65%
Hra - Barnville Massacre
Video se načítá
Na naší planetu se zřítí objekt, který dopadne na vaší farmu. Po dopadu se vaše zvířata začnou chovat velmi agresivně a vám nezbyde nic jiného než vzít do rukou zbraň a zabarikádovat se na střeše a začít je nemilosrdně kosit. Odrážejte vlny a vylepšujte svoji farmu a zbraně. Je jen na vás jak dlouho…

Crop Circles

22.7.2013
65%
Hra - Crop Circles
Video se načítá
V tower defensovke Crop Circles bude vaším cílem vybudovat silnou obranu, aby žádný nepřítel nepronikl na vaše území. Předtím však, než se pustíte do budování samotné obrany, můžete si cestu k vaší základně libovolně upravit a tím zvýšit svou šanci na úspěch.

Colony

26.7.2012
65%
Hra - Colony
Video se načítá
Colony je perfektně zpracovaná vojenská strategie, ve které budete mít za úkol vybudovat mocnou základnu schopnou produkovat mnoho vojenských jednotek a tak zničit nepřítele. Hra má tři módy - kampaň, rychlá hra a multiplayer.

Storm the House 2

8.10.2012
65%
Hra - Storm the House 2
Video se načítá
Storm the House 2 je druhý díl akční střílečky, ve které budete znovu bránit svou základnu před útokem nepřátel. Vylepšená grafika a několik nových upgradů vás dozajista potěší.

Tank Wars Arena

2.1.2014
64%
Hra - Tank Wars Arena
Video se načítá
V akční střílečce Tank Wars Arena se zúčastníte tankových bitev v nejrůznějších levelech. Pokud chcete nad vašimi soupeři zvítězit, musíte být dostatečně rychlý, abyste je stihli zasáhnout dřív, než vás zničí. Kromě toho musíte nepřátelům za každou cenu zabránit, aby zničili slunce, které se v…

Palisade Guardian

12.7.2012
64%
Hra - Palisade Guardian
Video se načítá
Ve hře Palisade Guardian se stanete vojákem z povolání, jehož úkolem je ochránit důležitou budovu před útokem nepřátelských jednotek. V roli odstřelovače nesmíte dovolit, aby byla budova zničena. Na začátku budete mít k dispozici jen jednu zbraň, postupně si však můžete nakoupit i další a účinnější.

Penguin Massacre

14.7.2012
64%
Hra - Penguin Massacre
Video se načítá
Penguin Massacre je zdařilá střílečka, ve které s hlavním hrdinou - tučňákem budete mít za úkol bránit svůj kopec před útokem ostatních nepřátelských tučňáků. Na výběr budete mít množství zbraní i kopu různých upgradů.

Demonrift TD

22.8.2013
63%
Hra - Demonrift TD
Video se načítá
Demonrift je skvělá tower defense hra, ve které je tvým úkolem ubránit království před démony a nestvůrami. Na mapě můžeš stavět různé typy jednotek, jako jsou bojovníci a střelci. Za zabité nepřátele získáváš body, za které si poté můžeš dokupovat jednotky nebo je vylepšovat.

Left to Die

8.5.2013
62%
Hra - Left to Die
Video se načítá
Left to Die je defenzivní střílečka, ve které jako poslední přeživší bojovník musíte odolat útoku vražedných zombie. Ty útočí na vaši pevnost, kterou musíte za každou cenu ochránit, pokud chcete přežít. Ve hře najdete i množství vylepšení v podobě nových zbraní, útočných věží či lepší obrany.

Desert Rifle

23.4.2012
62%
Hra - Desert Rifle
Video se načítá
Staňte se vojákem v zákopu a čelte hromadě nepřátelských jednotek. Se svého úkrytu musíte zneškodnit všechny nepřátele. V této nelehké roli vám pomohou různé zbraně a nášlapné miny, které máte k dispozici.

Bunny Flags

22.7.2012
62%
Hra - Bunny Flags
Video se načítá
Nedovolte nepřátelům ukrást vaši vlajku a přenést ji na své území. Stavte obranné barikády, ničte nepřátele širokým arzenálem zbraní a ochraňte tak svou vlajku.

Dead Tree Defender

20.12.2013
61%
Hra - Dead Tree Defender
Video se načítá
Dead Tree Defender je akční střílečka, jejímž cílem je ubránit vysoký strom před útokem nejrůznějších příšer a monster. Ty se budou snažit zničit nejen strom, ale i vás, v čem jim musíte za každou cenu zabránit. Pomáhat vám při tom budou další dva bojovníci, kteří na nepřítele střílejí automaticky.

Palisade Guardian 2

16.7.2012
61%
Hra - Palisade Guardian 2
Video se načítá
Druhý díl střílečky Palaside Guardian vás zaujme především svou propracovanou grafikou a skvělou hratelností. Vaším úkolem je ničení nepřátelských jednotek, které se snaží zlikvidovat důležitou budovu. Vy jim v tom musíte zabránit.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)