Odrážení paprsku

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

The Telekinetic Incident

30.10.2013
87%
Hra - The Telekinetic Incident
Video se načítá
V této super hře od Armor Games bude vaším úkolem najít cestu k teleportu, který vás přenese do dalšího levelu. K tomu budete využívat vaše telekinetické schopnosti. Ze začátku to bude jednoduché, ale věřte, že v dalších levelech začne přituhovat. Máte na to vyřešit každý level?

Cathode Rays

4.3.2014
86%
Hra - Cathode Rays
Video se načítá
V této hře budete mít za úkol spojit všechny paprsky a následně je přesunout do vyplněného trojúhelníku. V cestě máte překážky v barvách paprsků. Když narazíte na barvu, která neodpovídá paprsku, bude přerušen a musíte začít znovu.

Nodes 2

22.3.2013
78%
Hra - Nodes 2
Video se načítá
Druhý díl logické hry, ve které máte za úkol spojit všechny body. Tentokrát hra nabídne několik obtížností a možnost bombového časovače. Červené lasery lze posunovat pouze v rovině, modré však lze ohýbat.

Nodes

8.3.2013
74%
Hra - Nodes
Video se načítá
Logická hra, ve které laserem musíte spojit všechny modré body tak, aby se rozsvítily červeně. Potom co se rozsvítí, tak se otevře další kolo a s lasery už není možné hýbat.

Laser Logic

15.3.2013
68%
Hra - Laser Logic
Video se načítá
Logická hra, ve které budete muset za pomoci zrcadel usměrnit lasery tak, aby protnuli barevné objekty. Pokud je protnete správně tak se rozsvítí.

Prizma Puzzle

23.5.2011
50%
Hra - Prizma Puzzle
Video se načítá
V této logické online hře je vaším úkolem dostat ze z výchozího bodu přes kužely do cíle. Není to ovšem jediná podmínka. Máte jen omezený počet kroků, takže si musíte dobře promyslet, kudy se vydáte.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)