Ovce

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Home Sheep Home 2: Lost in SpaceNÁŠ TIP

19.11.2013
96%
Hra - Home Sheep Home 2: Lost in Space
Video se načítá
Zahrajte si další skvělý díl ztracených oveček. Ty jsou tentokrát ve vesmíru, kam je unesla mimozemská loď. Zachraňte ovečky dříve, než na nich budou mimozemšťani provádět pokusy. V každém levelu musíte vyřešit, jak dostat všechny ovečky na druhý konec.
Hra - Home Sheep Home 2: Lost Underground
Video se načítá
Home Sheep Home 2: Lost Underground je pokračování logické hry, ve které se se třemi ovečkami dostanete do tmavého podzemí. Vzájemnou spoluprací mezi ovečkami musíte najít způsob, jak se z podzemí dostat. Každá ovečka má jinou velikost, co budete muset při řešení jednotlivých kol využít.

Farm Doggie

31.8.2013
89%
Hra - Farm Doggie
Video se načítá
Zahrajte si za zlého vlka, kterému se zachtělo oveček. V každém kole musíte všechny ovečky odnést, přičemž vše musíte stihnout do časového limitu. Počáteční kola jsou možná jednoduchá, ale postupně přituhuje a vy se musíte vyhýbat zraku farmářů, aby vám pytel plný oveček nerozstřelili. Za nasbíraná…

Fluffy Golf

3.2.2014
86%
Hra - Fluffy Golf
Video se načítá
Golf je hra pro všechny a pod titulem Fluffy Golf najdete skutečně originální pojetí. Cílem je odehrát všechny jamky co nejlépe. Odpalovat však nebudete míček, ale malou ovci, která je připravena na konfrontaci se všemi překážkami.

Lamb Care

3.11.2013
85%
Hra - Lamb Care
Video se načítá
Lamb Care je hra, ve které bude vaším úkolem postarat se o ovečku nebo ovečky. Záleží na tom, zda si zvolíte hru s časovým limitem nebo bez. V časovém limitu se musíte za určitý čas postarat, o co nejvíce oveček. Ve druhé možnosti, si můžete dát na čas a užít její krmení, kartáčování, hraní nebo…

Run Ram Run

1.11.2013
85%
Hra - Run Ram Run
Video se načítá
Run Rum Run je pěkně zpracovaná skákačka, ve které bude vaším úkolem překonat s ovečkou náročný terén. Po cestě na vás číhají nebezpečí v podobě jam či vražedných ostnů. Kromě toho se snažte posbírat co nejvíce mincí, za které získáte na konci hry body.

Sheep vs Aliens 2

4.9.2014
81%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video se načítá
Urputný boj, který se rozjede ve hře Sheep vs Aliens 2 potřebuje právě Tebe. Dokážeš namířit ovce tak, aby sestřelili zlé mimozemšťany, kteří se snaží obsadit nové planety?
Hra - Sheep vs Aliens 2 Zero Gravity
Video se načítá
Máme tu pro vás druhé pokračování této super logické hry, ve které budete odrážet útok mimozemšťanů. Cílem bude odpalovat z děla ovečky a zasahovat nepřátelé. Podaří se vám je zlikvidovat na co nejméně střel?

Sheep Farm

12.7.2013
80%
Hra - Sheep Farm
Video se načítá
Máte rádi zvířátka? A co takhle ovečky? Pokud ano, tak neváhejte a zahrajte si tuto skvělou hru, ve které budete pečovat o stádo oveček. Ovečky mají hlad a žízeň, takže je musíte krmit, když si vzpomenou. Na oplátku dostanete vlnu a mléko.

Home Sheep Home

29.12.2011
80%
Hra - Home Sheep Home
Video se načítá
Postarejte se, aby se všechny tři roztomilé ovečky z této hry dostali v pořádku do cíle. Ze začátku to bude relativně snadné, ale v pozdějších levelech budete muset opravdu dost přemýšlet a být šikovní, aby ovečky překonaly záludné překážky.
Hra - Shaun The Sheep Сhampionsheeps
Video se načítá
Shaun The Sheep je známý seriál, který každý z vás určitě zná. V této hře vás bude čekat spousta miniher a úkolů, které musíte vyřešit. Zvládnete je všechny splnit?

King Rolla

8.6.2014
79%
Hra - King Rolla
Video se načítá
V logické hře King Rolla budete mít v každém kole za úkol pomoci králi posbírat všechny ovečky. Abyste krále k ovečkám dostali, je potřeba správně využívat různé herní prvky a také královu schopnost na chvíli se vznést do vzduchu. Dávejte si pozor, abyste se nedotkli polštářů.

Pet Stars: Lovely Lamb

28.4.2015
78%
Hra - Pet Stars: Lovely Lamb
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem se postarat o malé jehňátko. Musíte ho umýt a pečovat o něj! Nakonec ho budete moct i obléct.

Sheep Campaign

13.2.2015
76%
Hra - Sheep Campaign
Video se načítá
Cílem hry je vyskákat s ovečkou do nebeských výšin. Jak vysoko to však bude záleží přesně na Tobě. Dokážeš se na cestě vyhnout i hladovým vlkům a mnoha dalším nástrahám?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)