Piráti

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Ninja Pi Ro

7.10.2012
95%
Hra - Ninja Pi Ro
Video se načítá
V této super adventuře budete ovládat hned tři hlavní hrdiny najednou. Ninja, pirát i robot mají jiné dovednosti a schopnosti, které se budou hodit v jiných situacích. Zajímavé je, že všichni jsou v jednom těle a vy musíte mezi nimi přepínat kolečkem nad hlavou. Zvládnete s nimi splnit náročné mise?

Pirate Slacking

23.9.2013
91%
Hra - Pirate Slacking
Video se načítá
Mladá pirátka má na lodi vytírat podlahu, a tak se není co divit, že ji to nebaví. Mnohem radši dělá dobrodružnější věci jako hledání pokladu, vybírání peněz z truhly, zpívání s papouškem nebo skládání dokonalého pirátského outfitu.

Flooded Village Xmas Eve

3.12.2014
86%
Hra - Flooded Village Xmas Eve
Video se načítá
Vaše vesnice je pod vodou a jen vy ji můžete zachránit. Utopte všech pirátů a dostaňte vodu k zasazeným stromečkem. Abyste to dokázali, musíte správně odebrat některé kusy země. Kromě toho můžete ve hře vytvářet vánoční stromky a to tak, že k nim dostanete led.
Hra - Makeover Studio Pirate Girl
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem se postarat o tuto krásnou a mladou slečnu. Budete z ní dělat pirátku, takže se snažte!
Hra - Cap'n Marcela Parrot Charmer
Video se načítá
V této logické adventuře budete mít za úkol pomoci mladé pirátce zachránit její ostrov před útokem zlého a krutého kapitána Morgana. Pomoci vám přitom mohou lidé z vaší vesnice, ale i rozličné předměty, které v okolí najdete. Důležitý bude především váš důvtip a logické myšlení.
Hra - Fort Blaster: Ahoy There!
Video se načítá
Skvělá hra, ve které na vás čeká několik desítek úrovní! Jako pirát na lodi bude vaším úkolem zničit šlechtu a jejich domy. K dispozici budete mít několik druhů střeliva.

Caribbean Admiral

19.5.2014
80%
Hra - Caribbean Admiral
Video se načítá
Staňte se kapitánem válečné flotily lodí, která bude obávaná po celém širém moři!! V této hře totiž můžete mít až 3 lodě, se kterými se budete plavit po moři, okrádat lodě, plenit přístavy a vozit zboží. Vaše lodě pak můžete upravovat nebo nakupovat mnohem lepší.

Raft Wars

7.5.2014
80%
Hra - Raft Wars
Video se načítá
Připravit, namířit, pal! Znič všechny nepřátelské týmy. Za každé splněné kolo získáš peníze, za ty pak můžeš nakoupit lepší zbraně nebo raft. Čeká tě mnoho různorodých nepřátel, takže nudit se nebudeš.

Pirate Lolita

11.12.2013
78%
Hra - Pirate Lolita
Video se načítá
V této oblíkačce dostanete na starost krásnou mladou pirátku, která potřebuje vaši pomoc s výběrem oblečení. Proto jí udělejte krásný účes a vyberte jedny z krásných historických šat.

Sea Bubble Pirates 3

19.2.2016
77%
Hra - Sea Bubble Pirates 3
Video se načítá
V této pařbě s pirátským motivem budete sestřelovat stejně barevné kuličky. Barevné kuličky střílíte z děla, ve kterém je můžete také měnit.

Pirate Dress Up

13.10.2012
77%
Hra - Pirate Dress Up
Video se načítá
Jak by měl podle Vás vypadat pravý pirát? Necháte se inspirovat třeba populárním filmem, nebo popustíte uzdu vlastní fantazii? Ne náhodou má jistě trochu podobu Johnnyho Deppa ;) Tak si jeho oblékání pořádně užijte!

Pirate Bride

2.5.2012
73%
Hra - Pirate Bride
Video se načítá
Pirate Bride, neboli pirátská nevěsta je originální oblíkačka se zajímavou grafikou, ve které vyberete stylové oblečení a hlavně doplňky na svatbu pirátky, která se rozhodla vdávat. Bude mít klasický závoj a kytici nebo ji necháte jít spíš pořádně "po pirátsku"?
Hra - Pretty Pirate Perfect Dress Up
Video se načítá
Oblékněte a upravte podle vlastní fantazie pravou mořskou vlčici. V této výborné oblíkačce na Vás čeká pirátka jak se sluší a patří se všemi stylovými šaty a nepostradatelnými doplňky jako jsou klobouky, zbraně, ukradené šperky... Dát jí dokonce můžete originálního pirátského papouška nebo dřevěnou…

Pirate Swap

7.8.2016
70%
Hra - Pirate Swap
Video se načítá
Zahrajte si jednoduchou hru, ve které budete spojovat pirátské symboly. Vždy budete spojovat minimálně tři stejné symboly. Dávejte si pozor na utíkající čas.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)