Pizza

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Papas pizzeria

10.7.2011
93%
Hra - Papas pizzeria
Video se načítá
V této hře se stanete majitelem pizzerie. Vaším úkolem je nejen obsluhovat hosty, ale také jim připravovat pizzy podle toho, jaké zákazníci chtějí. Abyste zvládli obsloužit všechny hosty, musíte si ovšem pospíšit a dělat pizzy opravdu rychle.

Čokoládová Pizza

2.8.2012
90%
Hra - Čokoládová Pizza
Video se načítá
Máte rády sladkosti i pizzu? V této super hře o vaření jsou tyto dvě pochoutky spojené v jedno a naučíte se upéct chutnou čokoládovou pizzu. Podle podrobného návodu to jistě zvládnete. Všechno ale budete muset dělat sami (i vyndávat věci ze skřínek), a tak Vás virtuální vaření bude určitě i bavit.

Rolf´s Pizza

18.7.2012
90%
Hra - Rolf´s Pizza
Video se načítá
Vyzkoušejte si jaké to je, být kuchařem v pizzerii, který je zavalen objednávkami. Dokážete dost rychle vyrábět toto klasické italské jídlo, abyste vydělaly dost peněz na postup do dalšího levelu s více objednávkami i ingrediencemi?

Mama's Pizza

19.11.2015
84%
Hra - Mama's Pizza
Video se načítá
Zvládnete obsloužit všechny vaše zákazníky tak, aby byli spokojení? Musíte se pořádně snažit a jídlo jim připravit tak, jak ho mají rádi.
Hra - Girl on Skates: Pizza Mania
Video se načítá
Otevřete si vlastní pizzerii! Přijímejte objednávky, dělejte chutnou pizzu a nakonec ji rozvezte k zákazníkům! Do své restaurace můžete nakupovat různá vylepšení. Můžete také nakoupit další doručovatele.
Hra - Chef Barbie Italian Pizza
Video se načítá
Připravte si společně s Barbie skvělou pizzu, kterou má obzvláště rád Ken. Budete si muset nachystat ingredience, uválet těsto a nakonec dát péci do trouby.
Hra - Dora’s cooking club rescetas de pizza
Video se načítá
Dora dostala chuť na pizzu, a proto se ji rozhodla upéct. Pomozte i vy Dore s krájením surovin a celkovým pečením, aby si na ní mohla pochutnat. Při vaření vám bude pomáhat.

Easy Bake Pizza

18.1.2015
80%
Hra - Easy Bake Pizza
Video se načítá
Dokážete upéct pizzu? Pokud ne, tak nesmutněte. V této hře se naučíte, jaké je potřeba vzít ingredience a jak je nakrájet nebo upravit. Následně si ingredience nakladete na těsto, dáte do trouby a můžete se těšit na velmi chutný výsledek.

Pizza City

25.8.2013
79%
Hra - Pizza City
Video se načítá
V této hře budete rozvážet pizzu autem pro jednu restauraci, kde pracujete. Přijměte objednávky a hurá na to! Buďte vždy včas a hlavně dávejte pozor, ať nikoho nepřejedete nebo do někoho nenarazíte. Jakmile rozvezete všechny pizzy, tak se vraťte do restaurace a přijměte další objednávky, za utržené…

Yummy Pizza

1.8.2013
77%
Hra - Yummy Pizza
Video se načítá
Máte chuť na pořádnou pizzu, kterou si navíc budete moci sami připravit? V téhle hře si připravíte pizzu podle vašich představ až od samého těsta. Těsto budete muset vyválet, pak přidat základ, nakrájet si ingredience a nakonec to všechno zapéct v peci.
Hra - Pizza Cooking With Grandma
Video se načítá
Uvařte za pomoci babičky chutnou pizzu. Abyste recept nepokazili neustále vám bude radit. Držte se těchto zásad a určitě nic nezkazíte.

Dora Pizza Delivery

5.3.2015
76%
Hra - Dora Pizza Delivery
Video se načítá
Dora usedla tentokrát na motorku a rozhodla se dopravovat pizzu. Dokážete pro pizzu dojet a poté ji v časovém limitu dopravit kamarádovi? Dávejte si pozor na to, abyste neztratili rovnováhu.

Pizza Passion

6.8.2012
76%
Hra - Pizza Passion
Video se načítá
Pomozte sympatickému kuchaři vyrobit tu nejlepší pizzu. Když se mu to povede a dá na ni opravdu hodně ingrediencí, dostane od své vyvolené vysněný polibek. Pomůžete mu tak, že na vyhozenou pizzu budete klikat, ona poletí co nejvýš komínem pece a jednotlivé přísady bude sbírat.

Baby Barbie Pizza Maker

27.4.2015
74%
Hra - Baby Barbie Pizza Maker
Video se načítá
Pokud se chcete naučit recept na opravdu vynikající pizzu, pak jste na správném místě. Dokážete si poradit s nalezením všech ingrediencí a poté také s jejich přípravou a pečením pizzy?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)