Přenášení věcí

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Truck Loader 2

3.9.2013
92%
Hra - Truck Loader 2
Video se načítá
Druhý díl skvělé série logických her jménem Truck Loader je tady. Určitě tě bude bavit stejně jako to první. Tvým úkolem je dostat do nákladního auta krabice, které poté odveze. To ale není tak snadné, protože někdy jsou krabice třeba rozbité, jindy mají zase velmi neobvyklý tvar. Čeká tě mnoho…

Truck Loader 4

5.9.2013
90%
Hra - Truck Loader 4
Video se načítá
Čtvrtý a zatím bohužel poslední díl této skvělé logické hry jménem Truck Loader. Opět dostaneš na starost auto s robotickým ramenem, s jehož pomocí musíš do přistaveného nákladního auta dostat všechno zboží. Není to vždy tak jednoduché a je potřeba dost tvé zručnosti.

The Telekinetic Incident

30.10.2013
87%
Hra - The Telekinetic Incident
Video se načítá
V této super hře od Armor Games bude vaším úkolem najít cestu k teleportu, který vás přenese do dalšího levelu. K tomu budete využívat vaše telekinetické schopnosti. Ze začátku to bude jednoduché, ale věřte, že v dalších levelech začne přituhovat. Máte na to vyřešit každý level?

Truck Loader 3

4.9.2013
86%
Hra - Truck Loader 3
Video se načítá
Zahraj si již třetí díl výborné hry Truck Loader. Opět tě čeká nakládání krabic na náklaďák pomocí robota s magnetickou rukou. V tomto pokračování tě čeká třicet záludných levelů, mnohdy zajímavějších a těžších než v předchozích dílech.

Mk5 WorkBot

22.6.2013
84%
Hra - Mk5 WorkBot
Video se načítá
Otestujte si svůj postřeh, rychlost a reakce v této povedené hře Mk5 WorkBot. Kde hrajete za malého robota, který má za úkol sbírat zelené krabičky a nosit je k zelenému světlu. V tom vám budou bránit různé překážky a nástrahy, které musíte zdolat. Dávejte si pozor, robota nesmíte nabourat, jinak…

Truck Loader

2.9.2013
80%
Hra - Truck Loader
Video se načítá
Zahraj si povedenou hru za nakládacího robota. Ten má za úkol co nejrychleji převézt krabice na místo určení. Nakládání krabic do auta ale může být velmi zapeklité a to je právě ten úkol, který bys měla zkusit vyřešit. Někdy může být těžké i se ke krabicím jen dostat.

Ship Loader

19.7.2013
80%
Hra - Ship Loader
Video se načítá
V této bezva hře bude hrát za obsluhu přístavního jeřábu. Vaším úkolem bude nakládat loď tak, abyste ji nepřevážili. Dávejte si pozor, protože kapitán stojí na lodi, a když jí budete nakládat moc rychle nebo zbrkle, tak shodíte kapitána do vody. Pozor, některé bedny mají i směr jakým mají být…

Frost

14.1.2015
78%
Hra - Frost
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické skákačce bude pomoci hlavnímu hrdinovi uhasit všechny ohýnky. Každý oheň je možné uhasit za pomoci jedné ledové kostky. Kostky musíte vždy vhodně přesouvat, popřípadě vytvářet či odstraňovat z hrací plochy.

Vánoční Stromeček

26.8.2013
75%
Hra - Vánoční Stromeček
Video se načítá
V této postřehové hře, dostanete za úkol vystrojit co nejvíce vánočních stromečků. Zní to jednoduše, jenže není. Ze začátku ano, ale později přibývá stromečků a ozdob, takže musíte být opravdu rychlí, abyste stihli všechny vystrojit.

Sokoboom

16.9.2013
70%
Hra - Sokoboom
Video se načítá
V logické hře Sokoboom budete pomáhat hlavnímu hrdinovi dostat všechny dřevěné krabice na vyznačená místa. Krabice je možné tisknout libovolným směrem, avšak nemůžete je táhnout, takže si dávejte pozor, aby vám žádná neuvízla v rohu.

Invention Suspension

19.8.2012
70%
Hra - Invention Suspension
Video se načítá
Invention Suspension je logická hra, ve které si zalétáte s vrtulníkem. Vaším úkolem v každém kole bude přenést určitý náklad na požadované místo. Za pomoci magnetu připoutaného k vrtulníku stačí předměty zvednout a letět ke svému cíli. Předtím se však musíte ještě dostat přes sérii zamčených vrat.

Crane simulator S40

10.9.2013
65%
Hra - Crane simulator S40
Video se načítá
Vyzkoušejte si, jaké to je obsluhovat rameno jeřábu. Vaším úkolem bude dostat co nejvíce odpadu do drtiče, což jsou ty dvě ozubená kola. Zahrajte si hru na čas nebo jen tak pro zábavu.

Truckage

17.11.2012
64%
Hra - Truckage
Video se načítá
Truckage je závodní hra, ve které bude vaší prací převážet náklad na korbě vašeho auta. V každém kole budete muset projít opatrně po náročné dráze a při tom se snažit, abyste po cestě nevysypali vzácný náklad. Dokážete uspět ve všech levelech?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)