Princezna

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…
Hra - Pretty Princess Makeover
Video se načítá
Vytvořte si svou nejoblíbenější princeznu za pomocí make-upu a nového oblečení. Výběr je jen na vás. Příjemnou zábavu.

Disney Bridesmaid Selfie

10.3.2016
87%
Hra - Disney Bridesmaid Selfie
Video se načítá
Elsa a Anna budou na svatbě družičkami a rozhodli se tuto chvilku zachytit na fotce. Pomozte jim s výběrem oblečení, aby jejich fotka byla dokonalá.
Hra - Frozen Sisters Manga Makeover
Video se načítá
Oblečte si dvě nejznámější sestry Annu a Elsu a jejich nejlepší kamarádku Rapunzel. Vyberte jim oblečenei, účes a moderní doplňky.

Barbie Boyfriend Thief

16.2.2016
87%
Hra - Barbie Boyfriend Thief
Video se načítá
Barbie chce ukrást její princezny přítele a proto se rozhodla, že si vyhledá v mobilu jednoho z nich a přijde na dohodnuté rande, aby však opustil princeznu, musí se Barbie obléci lépe než ona. Pomozte jí s výběrem make-upu a oblečení, aby se do ní princ zamiloval a zapomněl na svou bývalou…
Hra - Disney Princesses Double Date
Video se načítá
Ariel a Elsa mají dvojité rande a proto se na něj chtějí i společně připravit. Vyber pro každou hezké šaty, účes a doplňky, aby se svým partnerem líbily.
Hra - Now And Then Cinderella Wedding Day
Video se načítá
Oblečte Popelku do šatů, které se nosily v minulosti ale i takových, které jsou moderní dnes. Udělejte z ní staromódní, ale i moderní princeznu.
Hra - Elsa's True Love Jack vs Hiccup
Video se načítá
O Elsu se zajímá Jack, ale i Hiccup. Mezi ni mi se Elsa neumí rozhodnout a proto chce každému položit pár otázek. Pomozte každému z nich, aby si konečně vybrala.
Hra - Princesses vs Villains Selfie Challenge
Video se načítá
Rozhodněte kdo udělá lepší selfie. Budou to princezny nebo jejich nepřátelé? Vyberte pro každého nejkrásnější šaty a doplňky.
Hra - Frozen Sisters Valentine Date
Video se načítá
Anna a Elsa jdou na večeři se svými přáteli a proto se rozhodli, že se na den Valentýna upraví, aby se jim líbily. Pomozte každé z nich s výběrem make-upu, účesu a šatů.
Hra - Princess Wedding Preparation
Video se načítá
Rapunzel bude mít s Flynnem svatbu a proto se na ni musí připravit. Zvolte oblečení Pro nevěstu Rapunzel ženicha Flynna a dvě družičky. bude jejich svatba dokonalá?

Elsa & Barbie Blind Date

11.2.2016
87%
Hra - Elsa & Barbie Blind Date
Video se načítá
Elsa a Barbie budou mít rande s chlapci a proto se chtějí pěkně upravit. Vyberte pro každou make-up a krásné oblečení, aby si je kluci zamilovali.
Hra - Cinderella' s Disney Shoes
Video se načítá
Popelka se rozhodla ozdobit své jednoduché boty, ale netuší jak by je měla ozdobit. Pomozte jí s dekorací, aby si nové boty mohla dát na sociální síť.
Hra - Blonde Princess Prom Shopping
Video se načítá
Pomozte Rapunze, Aurore a Popelce s výběrem nových šatů a doplňků, aby si obohatila svůj šatník o nové pěkné kousky. Bude s nimi spokojená?
Hra - Princess at Barbie's Wedding
Video se načítá
Připravte Barbie a jejího budoucího manžela na svatbu a vyberte jim vhodné oblečení. Nezapomeňte ani na její dvě družičky.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)