Princezna

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Disney Bridesmaid Selfie

10.3.2016
87%
Hra - Disney Bridesmaid Selfie
Video se načítá
Elsa a Anna budou na svatbě družičkami a rozhodli se tuto chvilku zachytit na fotce. Pomozte jim s výběrem oblečení, aby jejich fotka byla dokonalá.
Hra - Frozen Sisters Manga Makeover
Video se načítá
Oblečte si dvě nejznámější sestry Annu a Elsu a jejich nejlepší kamarádku Rapunzel. Vyberte jim oblečenei, účes a moderní doplňky.

Disney's Got Talent

19.3.2016
87%
Hra - Disney's Got Talent
Video se načítá
Princezny se zúčastnili soutěže, ve které mohou prezentovat svůj talent. Pomozte každé jedné, aby přešli přes porotu. Podaří se vám to nebo ne?

Barbie Boyfriend Thief

16.2.2016
87%
Hra - Barbie Boyfriend Thief
Video se načítá
Barbie chce ukrást její princezny přítele a proto se rozhodla, že si vyhledá v mobilu jednoho z nich a přijde na dohodnuté rande, aby však opustil princeznu, musí se Barbie obléci lépe než ona. Pomozte jí s výběrem make-upu a oblečení, aby se do ní princ zamiloval a zapomněl na svou bývalou…
Hra - Disney Princesses Double Date
Video se načítá
Ariel a Elsa mají dvojité rande a proto se na něj chtějí i společně připravit. Vyber pro každou hezké šaty, účes a doplňky, aby se svým partnerem líbily.
Hra - Now And Then Cinderella Wedding Day
Video se načítá
Oblečte Popelku do šatů, které se nosily v minulosti ale i takových, které jsou moderní dnes. Udělejte z ní staromódní, ale i moderní princeznu.
Hra - Cinderella' s Disney Shoes
Video se načítá
Popelka se rozhodla ozdobit své jednoduché boty, ale netuší jak by je měla ozdobit. Pomozte jí s dekorací, aby si nové boty mohla dát na sociální síť.
Hra - Elsa's True Love Jack vs Hiccup
Video se načítá
O Elsu se zajímá Jack, ale i Hiccup. Mezi ni mi se Elsa neumí rozhodnout a proto chce každému položit pár otázek. Pomozte každému z nich, aby si konečně vybrala.
Hra - Princesses vs Villains Selfie Challenge
Video se načítá
Rozhodněte kdo udělá lepší selfie. Budou to princezny nebo jejich nepřátelé? Vyberte pro každého nejkrásnější šaty a doplňky.
Hra - Frozen Sisters Valentine Date
Video se načítá
Anna a Elsa jdou na večeři se svými přáteli a proto se rozhodli, že se na den Valentýna upraví, aby se jim líbily. Pomozte každé z nich s výběrem make-upu, účesu a šatů.
Hra - Princess Wedding Preparation
Video se načítá
Rapunzel bude mít s Flynnem svatbu a proto se na ni musí připravit. Zvolte oblečení Pro nevěstu Rapunzel ženicha Flynna a dvě družičky. bude jejich svatba dokonalá?

Elsa & Barbie Blind Date

11.2.2016
87%
Hra - Elsa & Barbie Blind Date
Video se načítá
Elsa a Barbie budou mít rande s chlapci a proto se chtějí pěkně upravit. Vyberte pro každou make-up a krásné oblečení, aby si je kluci zamilovali.
Hra - Blonde Princess Prom Shopping
Video se načítá
Pomozte Rapunze, Aurore a Popelce s výběrem nových šatů a doplňků, aby si obohatila svůj šatník o nové pěkné kousky. Bude s nimi spokojená?
Hra - Princess at Barbie's Wedding
Video se načítá
Připravte Barbie a jejího budoucího manžela na svatbu a vyberte jim vhodné oblečení. Nezapomeňte ani na její dvě družičky.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)