Rovnováha

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Transformice

20.6.2015
87%
Hra - Transformice
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem společně s myší získat sýr a dostat ho do domku s ostatními myšmi. Jednotlivé úrovně jsou však komplikované a budete muset využít i logické myšlení, aby se vám podařilo zvítězit. V několika úrovních vám může pomoci i šaman.

Lofty Tower

20.1.2013
80%
Hra - Lofty Tower
Video se načítá
Máte dobrou rovnováhu? To si můžete ověřit v zábavné logické hře Lofty Tower, ve které bude Vašim úkolem postavit v každém kole co nejvyšší věž (minimálně do zadané výšky). Používat ale můžete jen kostky, které už na herní ploše jsou a žádná Vám nesmí při stavbě ani po jejím dokončení spadnout.

Tilt

30.5.2011
79%
Hra - Tilt
Video se načítá
Hra Tilt patří mezi 3D oddechovky, ve kterých musíte mít trochu postřeh a trochu logického myšlení. Vaším úkolem je dostat kuličku, která je umístěna na pohyblivé dřevěné desce do portálu, který ji přenese do dalšího levelu. Pohyb kuličky udáváte nakloněním desky.

Release the Mooks 3Hra na skóreHra o medaile

8.8.2014
78%
Hra - Release the Mooks 3
Video se načítá
Release the Mooks 3 je zábavná logická hra, ve které budete umisťovat kostky a snažit se udržet rovnováhu. Vaším úkolem bude pustit kostku vždy ve vyznačeném poli a přitom si dávat pozor, aby se nepřevážila nebo nespadla dolů.

Wooden Pieces

31.10.2014
78%
Hra - Wooden Pieces
Video se načítá
Rozestavte na hrací plochu všechny dřevěné prvky tak, aby byly v rovnováze a žádný z nich nepadl mimo hrací plochu. Ve vyšších kolech budete muset navíc prvky umístit tak, abyste udrželi stlačené všechny knoflíky. Do dalšího kola postoupíte pokud vaše konstrukce vydrží stát alespoň čtyři sekundy.

Build Balance

30.10.2014
78%
Hra - Build Balance
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol umístit na hrací plochu všechny herní prvky tak, aby byly v rovnováze a vytvořili stabilní konstrukci, která vydrží stát po stanovenou dobu. Dokážete zdolat všech 30 levelů?

Levers

6.2.2015
75%
Hra - Levers
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické hře bude za pomoci různých předmětů vyvažovat váhy. Každý předmět je jinak těžký, takže je musíte vždy vhodně rozmístit. Jakmile se vám to podaří, přibude další předmět, který je potřeba zavěsit na správné místo.

Little Big BalanceHra na skóreHra o medaile

14.7.2014
75%
Hra - Little Big Balance
Video se načítá
Skvělá hra na skóre! Vaším úkolem bude vytvářet objekty a skládat je na sebe. Následně musíte jedním objektem sebrat hvězdu. Dávejte si pozor na rovnováhu!

Animal Dash

7.3.2012
75%
Hra - Animal Dash
Video se načítá
V této opravdu zajímavé závodní hře pojede na nejrůznějších zvířatech jako je kůň, kráva nebo dokonce žirafa. Navíc zvířata běhají po zadních :) Abyste dorazili do cíle v pořádku a nejlépe jako první, musíte vyrovnávat jejich vzpřímenou polohu šipkami vpravo a vlevo.

Safari Park Apeldoorn

7.4.2014
74%
Hra - Safari Park Apeldoorn
Video se načítá
Mladý lev se ve hře Safari Park Apeldoorn stane tak trochu akrobatem. Rozhodl se uprchnout z rezervace na střeše auta. Dokážete mu pomoci držet rovnováhu a vyhnout se všem překážkám.

Super Stacker 2

15.8.2014
73%
Hra - Super Stacker 2
Video se načítá
Skvělá hra, pokračování úspěšného prvního dílu jménem Super Stacker. Máš za úkol postavit stabilní konstrukci ze všech prvků v každém kole, která se po nějakou dobu nezřítí. Čeká tě 40 těžkých levelů.

Money Balance

20.10.2014
72%
Hra - Money Balance
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické hře bude stavět na sebe různé herní prvky tak, abyste vytvořili stabilní konstrukci a žádný z prvků přitom nepadl mimo hrací plochu. Dokážete zdolat všechny levely?

Tower Bloxx Deluxe 3D

30.5.2011
71%
Hra - Tower Bloxx Deluxe 3D
Video se načítá
Ve hře Tower Bloxx máte jediný cíl. Váš úkol je prostý, musíte na sebe skládat patra domu tak, aby se tam mohlo ubytovat co nejvíce lidí. Nebude to ale snadná, patra na sebe musíte skládat opatrně, aby se váš mrakodrap nepřevážil.

Super Mega Balance Party

17.5.2012
70%
Hra - Super Mega Balance Party
Video se načítá
Jaký máte cit pro rovnováhu? V této hře budete muset naskládat určené množství objektů jako jsou krychle, koule a prkna na více či méně nakloněné stoly tak, aby žádné nespadly. Podaří se Vám to v časovém limitu?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)