Ryba zabiják

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Feed Us 5

12.5.2014
93%
Hra - Feed Us 5
Video se načítá
Skvělý pátý díl brutální hry je tady!! Feed Us je klasika, ve které hrajete za piraňu a snažíte se požrat co nejvíce lidí a získat co nejvíce krve. Za získanou krev pak můžete vaši rybku dále vylepšovat. Pořídit jí silnější tělo, ocas nebo větší zuby.

Big Teeth

19.11.2013
84%
Hra - Big Teeth
Video se načítá
Zábavná hra na skore, kde se budete snažit posbírat do sítě co nejvíce perel. Dávejte si však pozor na zubatou rybku, která je hlídá a síť se snaží zničit.

Miami Shark

19.12.2014
75%
Hra - Miami Shark
Video se načítá
V roli hladového žraloka budete ničit všechno, co vám přijde do cesty. Čím více toho zničíte, tím více dostanete bodů. Dostanete se až do konce?

Fish and Destroy

26.12.2012
70%
Hra - Fish and Destroy
Video se načítá
Ve hře Fish and Destroy bude vaším úkolem dostat se s vražednou rybou co nejdále a získat tak co nejvyšší skóre. Plavat můžete se světlem, přičemž v tomto případě přilákáte kopu ryb, které můžete sníst nebo můžete plavat za tmy a být tak chráněn před některými nebezpečími.

Born To Be Big

29.8.2014
48%
Hra - Born To Be Big
Video se načítá
Staňte se malou rybičkou v moři a pomozte jí vyrůst až do dospělosti tím, že budete jíst menší rybičky a chutné dobroty. Ale pozor musíte se vyhýbat velkým rybám, které by naopak mohly sníst vás.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)