Santa

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Snowline

24.12.2011
88%
Hra - Snowline
Video se načítá
Snowline je vánoční hra, při které se určitě pobavíte i si odpočinete. Vaším úkolem bude totiž nakreslit do vzduchu Santovi dráhu tak, aby po cestě posbíral všechny dárečky a zároveň nespadl do propasti pod ním.

Santa's Real Haircuts

30.7.2013
86%
Hra - Santa's Real Haircuts
Video se načítá
Máte rádi kadeřnické hry? Tak tahle se vám bude líbit! Vaším úkolem bude hýčkat samotného Santu a jeho plnovous. No, vousy mu můžete ostříhat nebo úplně oholit a následně mu je díky fialové lahvičce všechny vrátit. Dále můžete jeho vousy nabarvit na jednu z pestrých barev a na závěr přidat mašličku…

Christmas Gifts

27.11.2014
85%
Hra - Christmas Gifts
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické hře bude pomoci Santa Clausovi posbírat všechny vánoční dárky a bezpečně se dostat do cíle. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně prořezávat rozličná lana a využít i další herní prvky.

Santa's Journey

13.1.2015
85%
Hra - Santa's Journey
Video se načítá
V této postřehové hře bude vaším úkolem dostat Santu na konec 3 tisíc metrů dlouhé cesty. Vyhýbat se přitom musíte různým překážkám i pohyblivým nepřátelům. Snažte se v každém kole posbírat co nejvíce mincí, které vám poslouží na nákup vylepšení.

Santa Slice

5.2.2014
83%
Hra - Santa Slice
Video se načítá
Další skvělá hra se Santou je tady! Tentokrát budete muset vymyslet, jak přeřezat jednotlivé prvky tak, aby zabili každého Santu. Dávejte si však velký pozor na ostatní panáčky, kterým nesmíte ublížit.

Santa Makeover

10.1.2014
83%
Hra - Santa Makeover
Video se načítá
I Santa se musí udržovat, aby vypal přes Vánoce dobře. Proto se o něj musíte postarat ve Vašem salónu. Upravte mu vzhled, ostříhejte ho a vyberte reprezentativní oblečení, kterého je Santa hoden.

Santa Claus Makeover

11.1.2014
82%
Hra - Santa Claus Makeover
Video se načítá
Vytvořte Santovi nový účes, který mu můžete navrhnout sami. Vlasy, ale i bradu mu můžete stříhat natáčet, ale i barvit. Nakonec můžete Santu a jeho soba obléci do zajímavých kostýmů.

Xmas Fever

24.12.2015
80%
Hra - Xmas Fever
Video se načítá
V této vánoční postřehové hře budete mít za úkol vysbírat spolu se Santa Clausem všechny vánoční dárky. K dárkům se však musíte nejdříve dostat a to tak, že budete Santu vystřelovat do vzduchu za pomoci různých odrazových plošin a kanónů.

Santa Claus hair salon

10.1.2014
80%
Hra - Santa Claus hair salon
Video se načítá
Zahrajte si šílenou hru, ve které můžete Santu ostříhat podle vašich představ. Můžete ho ostříhat, udělat mu lokny nebo naprosto rovné vlasy. Taky můžete obarvit knír na libovolnou barvu. Jako třešničku na dort pak můžete přidat nějaký slušivý doplněk.

SANTA ROCKSTAR HD

7.3.2014
79%
Hra - SANTA ROCKSTAR HD
Video se načítá
I Santa má rád hudbu a hraní je pro něj ideálním okamžikem, jak se odreagovat. Vyberte si obtížnost hry a také nástroj. Můžete hrát na kytaru nebo na klávesy. Podle předlohy musíte zahrát všechny tóny. Dokážete přehrát všechny melodie?

Santa Claus At The Doctor

29.12.2013
79%
Hra - Santa Claus At The Doctor
Video se načítá
Santa naboural své saně a je zraněný, vy budete hrát za jeho doktora. Váš úkol je jasný, pomozte Santovi opět na nohy. Pomozte mu zachránit Vánoce a ošetřete ho co nejrychleji.

Fly Santa Christmas

16.12.2014
78%
Hra - Fly Santa Christmas
Video se načítá
V dnešní hře Santa rozváží dárky za pomoci svého letadla. Pomozte mu vyhnout se všem překážkám ve vzduchu. Za mince, které nasbíráte během letu si můžete koupit mnoho zajímavých vylepšení v obchodě.

St Nicholas Christmas

21.12.2014
78%
Hra - St Nicholas Christmas
Video se načítá
Cílem hry je za časový limit naházet co nejvíce dárků do komínů pod Vámi. Pokud si povedete dobře bude to pro Santu opravdu velká pomoc. Dokážete si poradit s tímto úkolem a rozdávat radost malým dětem?

Go! Santa Go!

24.12.2014
78%
Hra - Go! Santa Go!
Video se načítá
Pomozte Santovi se sbíráním potřebných věcí a získáváním bodů, aby byl šťastný. Pozor si musíte dát na to, aby Santa nespadl. Podaří se vám ho odstát až do cíle?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)