Skákání do výšky

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Lil Bratz Angel Baby

13.1.2013
96%
Hra - Lil Bratz Angel Baby
Video se načítá
Skákejte z obláčku na obláček a zachraňute roztomilá zvířátka jako malý Bratz andílek. Myší si dobře naplánujte úhel a sílu odrazu a skočte tak, abyste se dotkly co nejvíce zvířátek. Pokusů máte kolik chcete, ale omezené budete časovým limitem. Když se Vám v něm podaří zachránit všechna zvířátka,…
Hra - Kung Fu Panda: Tigress Jump
Video se načítá
Pomozte tygřici z filmu Kung Fu Panda, aby se dostala do cíle za pomoci lampionů, od kterých se musí odrážet. Nedovolte, aby spadla.
Hra - The Cat in the Hat - Don't Jump on the Couch
Video se načítá
Super a poněkud nevšední skákačka, ve které můžete hrát za jednoho ze dvou sourozenců. Budete mít za úkol skákat na gauči tak dlouho, dokud vás nenachytá vaše maminka. Vždy, když se má blížit, tak vás upozorní váš věrný kamarád v akvárku. Skákejte po gauči, točte se ve vzduchu, když do toho…

Fling a ThingHra s oceněním

19.5.2012
89%
Hra - Fling a Thing
Video se načítá
Vystřelte do vzduchu malé létající stvoření a posbírejte všechny bubliny v oddechovce Fling a Thing. K dispozici je i množství bonusů, které vám pomohou bubliny přilákat nebo vám přidají další body na vystřelování. Pokuste se dostat co nejvýše a nasbírat co nejvíce bodů. Hra může mít problém s…

Starlight Dream

25.4.2012
88%
Hra - Starlight Dream
Video se načítá
V této skákačce s hezkou grafikou půjde o to, dostat se s roztomilou postavičkou po obláčcích co nejvýše. Jakmile na nějaký obláček skočíte, vytratí se, takže panáčka musíte nasměrovat na nejbližší volný obláček. Čím výše se dostanete, tím vyšší skóre získáte.

Jumper

30.5.2011
87%
Hra - Jumper
Video se načítá
Jednoduchá ale přitom velmi zábavná hra Jumper vás zavede do pralesa, kde se svou opičkou musíte vyskákat co nejvýše. Opička dokáže vyskočit výš jen pokud se odrazí od balónku. Není to ovšem tak snadné, musíte se nahoře udržet co nejdéle, protože jakmile spadnete zpět na zem, hra končí.

Minion Jump Adventure

1.6.2015
83%
Hra - Minion Jump Adventure
Video se načítá
Pomozte Minionovi, aby se dostal na nejvyšší příčku. Během cesty budete setkávat různých pomocníků, jako například raketku, která vám pomůže projít většinu políček. Podaří se vám ho dostat do cíle?

Dream Symphony

1.11.2012
83%
Hra - Dream Symphony
Video se načítá
Pokuste se doskákat co nejvýš ve skvělé skákačce Dream Symphony. Po cestě můžete sbírat noty z hudebních nástrojů, které vám po každém tahu poslouží na nákup vylepšení a upgradů. Při skákání si dávejte pozor na červených smajlíků, který by vás mohly zabít.

Winx Flora Believix

26.5.2012
83%
Hra - Winx Flora Believix
Video se načítá
Pro všechny milovnice víl Winx je tady bezvadná hra, ve které budete spolu s Flórou létat vysoko do oblak a sbírat cenné kytičkové artefakty. Po cestě nesmíte ale zapomenout vyhýbat se zlému hmyzu, ani sbírat fialové drahokamy, které Vám k letu dodají energii.

Rainbow Hamster

17.11.2014
82%
Hra - Rainbow Hamster
Video se načítá
Cílem této postřehové hry je dostat křečka v každém kole nad cílovou linii. Abyste křečka dostali tak vysoko, musíte vhodně využívat trampolíny. Ty stačí jen nakreslit tam, kde potřebujete. Nezapomeňte vysbírat v každém kole všechny hvězdičky.

Knightmare Tower

7.11.2012
81%
Hra - Knightmare Tower
Video se načítá
Staňte se odvážným rytířem, nechte se vystřelit z děla, bojujte proti nepřátelským stvořením a pokuste se tak zachránit 10 králových dcer, které byly uneseny. Dostat se na vrchol vysoké věže však bude vyžadovat nejen rychlost, ale i množství upgradů a vylepšení.

Icy Tower

7.5.2013
80%
Hra - Icy Tower
Video se načítá
Zábavná hra, ve které se musíte snažit dosáhnout co největšího počtu vyskákaných pater. S panáčkem skáčete po plošinách, které se po čase zbortí, proto není dobré se na nich zdržovat. Můžete využít i zdi, od kterých se lze odrážet.

Puzzle Farter

16.6.2013
82%
Hra - Puzzle Farter
Video se načítá
Puzzle Farter je skákačka, od které se jen tak neodlepíte. Překonávejte překážky a nepřátelé, dávejte si pozor, s nepřáteli nemůžete bojovat, musíte vymyslet způsob jak je obejít. Postavička má zvláštní schopnost, když zmáčknete 2x šipku nahoru, tak si uleví a vznese se. Bohužel toto je pouze demo,…

Sky Streaker

15.4.2015
79%
Hra - Sky Streaker
Video se načítá
Velký postřeh je základem úspěchu v této hře, kde se zajícem musíte vylézt co nejvíce. Během své cesty se pokuste nasbírat co nejvíce mincí a také vyhnout se všemu oblečení, které potkáte.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)