Snowboard

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Downhill Snowboard 3

12.12.2014
94%
Hra - Downhill Snowboard 3
Video se načítá
Máte rádi zimní sporty? V této hře si užijete jízdy na snowboardu. Naneštěstí se za vámi při jízdě utrhla lavina, takže musíte pádit hodně rychle dolů. Při sjezdu se navíc snažíte o co nejlepší triky.

Ice Run

20.6.2013
84%
Hra - Ice Run
Video se načítá
Ice Run je zábavná hra, ve které hrajete za tučňáka, který závodí na snowboardu, jenže máte před sebou spoustu soupeřů, kteří se s vámi nebudou vůbec párat. Sbírejte žluté hvězdičky, za ty máte body, modré vám pomůžou s protivníky. Když na ně najedete tak máte 3 střely, na dráze jich najdete…

Snow Sporty Dress Up

30.11.2012
81%
Hra - Snow Sporty Dress Up
Video se načítá
Zima se neúprosně blíží, tak si zahrajte tématickou oblíkačku, ve které připravíte na ty pravé zimní sporty mladou slečnu. Jakému sportu se bude věnovat - necháte jí lyžovat, bruslit nebo sáňkovat? Zvolte teplé oblečení aby k sobě pěkně ladilo a u nebezpečnějších sportů nezapomeňte na helmu ;)

Downhill Snowboard

10.5.2014
80%
Hra - Downhill Snowboard
Video se načítá
Zábavná sportovní hra, ve které si vyzkoušíte nějaké ty triky na prkně. Můžete dělat salta dopředu, dozadu nebo jen tak sjíždět kopec. Za čas strávený ve vzduchu dostáváte dokonce i body. Dávejte si však pozor ať nespadnete!

Kool Girl

19.3.2014
79%
Hra - Kool Girl
Video se načítá
V oblíkačce Kool Girl bude vaším úkolem obléknout mladou snowboardistku. Na výběr budete mít množství zimního oblečení i snowboardového vybavení, které můžete libovolně kombinovat a vytvořit tak styl, který se vám bude nejvíce líbit.

Avalanche Stunts

9.1.2013
77%
Hra - Avalanche Stunts
Video se načítá
Prkno na nohy a hurá na svah! Teda spíše na horu než na svah, protože v této hře budete sjíždět jen ty největší kopce. Na nich se dají totiž dělat triky, za které máte spousty bodů, a to nemluvě o sbírání hvězdiček po cestě.

Niwit Slide

10.10.2013
70%
Hra - Niwit Slide
Video se načítá
Milovníci zimních radovánek a sportů si budou moci užít spoustu zábavy díky hře Niwit Slide. Stoupnete si totiž na snowboardové prkno a můžete vyrazit na svah. Přes jámy v ledu musíte přeskákat. Také se vyhněte červeným šipkám, které jsou určeny ke zpomalení. Snažte se naopak sbírat ty zelené, které…

Penguin skate 2

28.11.2013
70%
Hra - Penguin skate 2
Video se načítá
Penguine Skate 2 je sportovní hra, kde vystupuje v hlavní roli milý tučňák, V téhle hře dostanete možnost předvést, jací jste dobří na svahu. Vaším hlavním úkolem je nespadnout a cestou posbírat co nejvíce lízátek.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)