Správné načasování

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Shadow Game

14.12.2014
94%
Hra - Shadow Game
Video se načítá
Stín je pro vás v této hře bezpečné místo. Vaším úkolem bude sebrat každou hvězdičku v dané úrovni. Musíte si však dávat pozor na jejich strážce. Jakmile vás někdo spatří, tak se spustí smrtící palba.

Holubova pomsta

16.9.2012
89%
Hra - Holubova pomsta
Video se načítá
Staňte se na chvíli pomstychtivým holubem v této vtipné oddechovce a zasáhněte svou nepříjemnou municí co nejvíce lidí chodících po Vámi. Musíte dobře mířit a vystřelit vždy v pravou chvíli. Úkol Vám bude ale znepříjemňovat protivný kluk s prakem, který po Vás bude střílet kameny.

Mouse House

21.9.2013
88%
Hra - Mouse House
Video se načítá
Pomozte malé myšičce dostat se k sýru. Klikněte na spící kočku, která sýr upustí a pak už jen musíte dovézt sýr až k myši. Klikejte na předměty, které zmizí, můžete je i obnovit. Zdá se to jednoduché, ale musíte ještě po cestě vysbírat zlaté hvězdičky. Zvládnete pokaždé malou myšku nakrmit?

Cut the Rope: Time TavelNÁŠ TIP

15.6.2015
85%
Hra - Cut the Rope: Time Tavel
Video se načítá
V této parádní hře budete mít za úkol nakrmit žabky. Krmit je budete sladkostmi, které visí na laně. Lano musíte přeříznout vždy tak, aby jste posbírali co nejvíce hvězdiček. Díky nim se dostanete do dalších levelů.

Cut The Rope

22.9.2013
85%
Hra - Cut The Rope
Video se načítá
Milovníci mobilních her jistě znají hru Cut The Rope. Nyní ji přinášíme i my. Cílem hry je nakrmit malou příšerku pomocí bonbónků. Během hraní také sbírejte hvězdičky. Pokud kolo dohrajete na tři hvězdy, dosáhnete nejvyššího skóre. V pokročilých kolech je obtížnost zvýšena díky změnám v gravitaci a…

Duck And Roll

18.6.2013
84%
Hra - Duck And Roll
Video se načítá
Výborná logická hra pro každého. Máte za úkol dostat kačenu do vody. Pouze pomocí myši odebírejte prvky a snažte se je odebírat tak, aby kačena vysbírala co nejvíce hvězdiček. Hra je na skóre, takže se snažte. Taky vaše pohyby může hodně ovlivnit fyzika, takže dobře promýšlejte tahy. Podaří se vám…

Touch the Bubbles 4

7.1.2015
82%
Hra - Touch the Bubbles 4
Video se načítá
Spojuj kuličky v této postřehové hře. Nejlepší je, abys to zvládla rovnou jedním tahem. Možná ti to nejdříve bude připadat lehké, ale časem se budou objevovat různé červené překážky. Když se jich dotkneš, přijdeš o život. Zvládneš se dostat skrz všechny levely?

Snow Village

30.12.2015
80%
Hra - Snow Village
Video se načítá
V této postřehové hře s vánoční tématikou se vydáte na severní pól, kde budete muset pomoci skřítkům, pracujícím pro Santa Clause, zabalit vánoční dárky. Aby byl každý dárek dokonalý, musíte každý krok přípravy správně načasovat.

Grasshopper

16.5.2014
78%
Hra - Grasshopper
Video se načítá
Vyzkoušejte si novou skákačku Grasshopper, ve které hrajete za malého mimozemšťana, který rád skáče a přeje si překonat rekord. Hra se ovládá myší, tou regulujete sílu, kterou Yuichi použije. Když budete tlačítko pouze držet, tak se vám zobrazí i bílá čára, která naznačuje trajektorii letu.…

Santa's Little Helpers

29.12.2013
78%
Hra - Santa's Little Helpers
Video se načítá
Během Vánoc mají na severním pólu mnoho práce. Santovi skřítci pracují o sto šest a vyrábí spoustu dárků pro děti po celém světě. Jenže hodně jich onemocnělo a potřebují vaši pomoc! Váš úkol je tedy jasný, podívejte se do pytlíku a podle toho vytvořte dárek. Dávejte si pozor, máte na málo času,…

Monkey Go Happy Survive

12.3.2016
77%
Hra - Monkey Go Happy Survive
Video se načítá
Vyberte si opičku a zažijte nové menší dobrodružství. Tentokrát však nebudete ovládat opičku, ale jeho kamaráda, který musí překonat různé překážky. Využijte svůj postřeh, reagujte rychle a dávejte si pozor na pasti. Zvládnete projít všechny kola?
Hra - Touch And Catch Winter Fun
Video se načítá
Vaším úkolem v této hře bude pomoci veverce jménem Scrat z filmu Doba ledová posbírat co nejvíce žaludů. Ty se budou postupně objevovat na stromě, přičemž vy je musíte v pravou chvíli shodit tak, aby je veverka chytila ​​do připraveného koše. Jaké nejvyšší skóre dokážete nahrát?

Tučňáci z Madagaskaru

31.5.2012
77%
Hra - Tučňáci z Madagaskaru
Video se načítá
V této hře na motivy oblíbeného animovaného filmu Madagaskar dostanete na starost jednoho z neohrožených tučňáků, který bude muset projít trasu plnou nebezpečných nástrah. Dokážete to?

Pyramid Bloxx

26.12.2013
76%
Hra - Pyramid Bloxx
Video se načítá
Zahrajte si jednoduchou hru, ve které budete potřebovat pevné nervy a správné načasování! Vaším úkolem je předat drahokam do dalšího patra. Postupem času je však hra rychlejší a patra jsou mnohem dále od sebe.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)