Stmívání

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Color Twilight

2.11.2013
87%
Hra - Color Twilight
Video se načítá
Twilight sága je jeden z nejznámějších romantických filmů, který se proslavil po celém světě. Pokuste se i vy vybarvit pár a jejich přívrženců, co nejvěrohodněji. Příjemnou zábavu.

Bella's Vampire Makeover

13.11.2013
85%
Hra - Bella's Vampire Makeover
Video se načítá
Bella se o sebe musí rovněž starat. Pomoz jí vybrat pěkný make-up, oblečení a doplňky. Můžeš jí dát podobu klasické Belly nebo slavné hvězdy. Pro kterou možnost se rozhodneš?

Ashley Greene Makeover

24.6.2014
81%
Hra - Ashley Greene Makeover
Video se načítá
Staňte se maskérkou Ashley Greenové, známé americké modelky a herečky! Můžete jí také znát z Twilight! Pomozte jí vybrat ten správný make up a účes!

Hollywood Hall of Fame 5

28.5.2012
80%
Hra - Hollywood Hall of Fame 5
Video se načítá
Tři představitelé oblíbených hrdinů filmové ságy Stmívání čekají na to, až je nalíčíte, učešete a vyberete ty správné doplňky. Ve svých rukou budete mít hvězdy jako je Kristen Stewart i Robert Pattinson.
Hra - Twilight Vampire Makeover
Video se načítá
Upravte tuto mladou slečnu na ples, kde chce být za upírku. Takže jí musíte pořádně připravit!

Twilight Celebrity Puzzle

19.12.2012
78%
Hra - Twilight Celebrity Puzzle
Video se načítá
Užijte si moc pěkné puzzle se super obrázky hlavních hrdinů současného filmového hitu Twilight. Ve třech obtížnostech, ze kterých si můžete zvolit, budete vzájemně měnit pozice pomíchaných čtverečků do té doby, než bude obrázek kompletní ;)

Stmívání hra

12.7.2013
76%
Hra - Stmívání hra
Video se načítá
Pro všechny milovníky ságy Twilight přinášíme skvělou oblíkačka, ve které si podle sebe můžete obléknout hlavní hrdiny. Na výběr budete mít velké množství skutečně originálních šatů, ale i moderního oblečení. Celkový image hrdinů, můžete na konci dotvořit za pomoci různých módních doplňků.

Twilight líbání

12.4.2012
76%
Hra - Twilight líbání
Video se načítá
Pro všechny milovnice ságy Twilight je tady super líbací hra, ve které se můžete vžít do hlavní hrdinky Belly, která chce políbit oba své nápadníky. Tentokrát si nemusí vybírat kterému dá přednost, ale užije si pěkné chvilky s oběma ;) Jen je nesmí druhý z kluků přistihnout.
Hra - Robert Pattison and Kristen Stewart puzzle
Video se načítá
Máte rádi Roberta Pattisona a Kristen Stewart z filmu Twilight? Poskládejte si s nimi puzzle. Na skládaní si můžete vybrat jednu ze čtyř fotek, ale pozor máte omezený časový limit. Příjemnou zábavu.

Edward Cullen

14.11.2012
75%
Hra - Edward Cullen
Video se načítá
Pro všechny milovnice Twilight ságy je tady super oblíkačka se sympatickým Edwardem v hlavní roli. Tento upír se snaží zapadnout mezi současné lidi a je na Vás, abyste mu pomohly s výběrem správného oblečení a doplňků.

The Fame Ashley Greene

5.3.2015
73%
Hra - The Fame Ashley Greene
Video se načítá
Pomozte Ashley, známé americké modelce a herečce, která se proslavila ve filmu Twilight. Pomozte jí se upravit na dnešní večírek. Udělejte jí účes, naličte jí a pak jí oblékněte.

New Moon Puzzle

12.3.2012
73%
Hra - New Moon Puzzle
Video se načítá
Užijte si bezvadné puzzle s obrázky z oblíbeného filmu Stmívání. Před začátkem si budete moct zvolit přesný počet dílků i to, jestli mají být správně otočeny. Hru si tak užije opravdu každý. Zajímavostí je, že se obrázky mění již v průběhu skládání, takže musíte být přizpůsobivější než u jiných…

Bella a Edward

2.4.2012
71%
Hra - Bella a Edward
Video se načítá
Upravte si hlavní hrdiny oblíbeného filmu Stmívání - Bellu i Edwarda podle svých představ. Vyberte jim postupně ten správný účes, barvu pleti, očí, doplňky i oblečení. Oba vypadají opravdu realisticky a určitě se Vám hra bude líbit.

Kristen Stewart Real

3.9.2014
68%
Hra - Kristen Stewart Real
Video se načítá
Pomozte Kristen s výběrem pěkných šatů a make-upu, aby mohla jít na plac a dohrát svůj film.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)