Středověk

Seřadit od nejlepších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Legends of Honor

2.6.2016
80%
Hra - Legends of Honor
Video se načítá
V této parádní budovatelské strategii si budete moci postavit hrad a vládnout jako královna! Vybudujte ke svému hradu mnoho důležitých budova a postavte si obří armádu.
Hra - Goodgame Shadow Kings - Dark Ages
Video se načítá
Další skvělá hra od společnosti Goodgame. Můžete znát již Empire nebo Big Farm. Tentokrát se vydáme do fantasy doby, kde proti sobě bojují lidé, elfové, trpaslíci a zlý skřeti a orkové. Vytvořte si vlastní pevnost a dobývejte rozsáhlá území.

Sherwood Dungeon

13.12.2014
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video se načítá
Máme tu parádní RPG pařbu, ve které budete bojovat proti příšerám. Se svojí postavou můžete plnit úkoly a získávat za to zkušenosti. Díky tom získává vaše postava úrovně a můžete ji dále vylepšovat.

Sieger

13.5.2014
84%
Hra - Sieger
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru, ve které budete ničit objekty a snažit se v nich pohřbít vojáky. Hra má skvělou fyziku, takže při kombinaci štěstí a dobré trefy se Vám může povést sestřelit celou budovu jednou ranou. Dávat si však musíte pozor na rukojmí, kterým se nesmí nic stát.

History Middle Ages

22.1.2014
79%
Hra - History Middle Ages
Video se načítá
Víte jak se lidé oblékali ve středověku? Pokud to chcete zjistit tak si zkuste zahrát tuto hru, ve které budete oblékat slečnu do těchto oblečení. Napřed začněte účesem a pak pokračujte strojením.

History Viking Age

20.11.2013
81%
Hra - History Viking Age
Video se načítá
Máme tu pro vás hru, ve které budete moci obléci vikingskou ženu! Můžete z ní udělat tradiční hospodyňku nebo opravdovou válečnici!

War Elephant

19.9.2013
65%
Hra - War Elephant
Video se načítá
Strategické bitvy jsou jedním z předpokladů, jak se vyhrává válka. Je nutné vše do detailu naplánovat. Jak a kdy vyslat jednotky, aby byla mise úspěšná. Můžete si najmout také lučištníky a vikingy, kteří jsou vítanou pomocí. Speciální útoky má i Vaše hlavní jednotka, kterou je obrněný slon.
Hra - Battle Cry: Ashes of Berhyte
Video se načítá
Nepřátelé se snaží zničit tvé království, což nemůžeš nechat jen tak. Buduješ velikou armádu a kupuješ nové jednotky, aby byly účinější proti různým druhům nepřátel. Nejdůležitější v této hře je ale to, jakým způsobem uspořádáš jednotlivé vojáky, abys získala taktickou výhodu.
Hra - Stick War 2: Order Empire
Video se načítá
Pěkná vojenská hra, ve které bude Vaším úkolem těžit zlato, vyrábět jednotky a ničit nepřátelská sídla. Hra není nijak těžká, stačí vyrobit pár jednotek a hurá s nimi do bitvy, Jednotky se navíc po mapě mohou pohybovat naprosto libovolně.
Hra - Crush the Castle Players Pack
Video se načítá
Víte jak se ve středověku dobývaly hrady? Nejdůležitější roli hrály katapulty. Vy si teď budete moct vyzkoušet, jak úspěšní byste při obsluze tohoto na pohled jednoduchého stroje byli. Důležité je dobře zamířit i zvolit správnou intenzitu hodu a zasáhnout nejcitlivější místo stavby, kterou je třeba…

Princezna válečnice

14.1.2013
75%
Hra - Princezna válečnice
Video se načítá
V této netradiční oblékací hře připravíte do bitvy pravou válečnickou princeznu. Jako inspirace Vám můžou posloužit hrdinské historické velkofilmy nebo seriály, kde s nájezdníky a obludami bojují nejen stateční muži. Jaké jí zvolíte oblečení, chrániče, účes a samozřejmě štít s mečem?

Trojan War

11.12.2012
93%
Hra - Trojan War
Video se načítá
Zahrajte si tower defensovku Trojan War a poražte všechny nepřátelské jednotky. Vhodným rozmístěním různých věží kolem cesty, je potřeba zajistit, aby se žádný nepřítel nedostal na vaše území. Za každého zabitého nepřítele získáte peníze, které vám poslouží na stavbu dalších věží.

Hordes and Lords

6.12.2012
81%
Hra - Hordes and Lords
Video se načítá
Přeneste se do středověku a doveďte vaši armádu k vítězství ve strategické hře Hordes and Lordes. Začínat budete lehkými bitvami, avšak vaši nepřátelé budou postupně silnější a silnější. Proto je nutné dokupovat nové jednotky a ty co už máte vylepšovat.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)