Středověk

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Sherwood Dungeon

13.12.2014
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video se načítá
Máme tu parádní RPG pařbu, ve které budete bojovat proti příšerám. Se svojí postavou můžete plnit úkoly a získávat za to zkušenosti. Díky tom získává vaše postava úrovně a můžete ji dále vylepšovat.
Hra - Stick War 2: Order Empire
Video se načítá
Pěkná vojenská hra, ve které bude Vaším úkolem těžit zlato, vyrábět jednotky a ničit nepřátelská sídla. Hra není nijak těžká, stačí vyrobit pár jednotek a hurá s nimi do bitvy, Jednotky se navíc po mapě mohou pohybovat naprosto libovolně.

Princezna válečnice

14.1.2013
75%
Hra - Princezna válečnice
Video se načítá
V této netradiční oblékací hře připravíte do bitvy pravou válečnickou princeznu. Jako inspirace Vám můžou posloužit hrdinské historické velkofilmy nebo seriály, kde s nájezdníky a obludami bojují nejen stateční muži. Jaké jí zvolíte oblečení, chrániče, účes a samozřejmě štít s mečem?
Hra - Crush the Castle Players Pack
Video se načítá
Víte jak se ve středověku dobývaly hrady? Nejdůležitější roli hrály katapulty. Vy si teď budete moct vyzkoušet, jak úspěšní byste při obsluze tohoto na pohled jednoduchého stroje byli. Důležité je dobře zamířit i zvolit správnou intenzitu hodu a zasáhnout nejcitlivější místo stavby, kterou je třeba…

Knight Elite

15.5.2012
75%
Hra - Knight Elite
Video se načítá
Knight Elite je strategická bojovka, ve které se vydáte s rytířem do boje proti hordě nepřátelských obrů. Svého hrdinu si můžete postupně vylepšovat, kupovat mu nové zbraně a také můžete stavět různé budovy.

Age of Defense 3

28.7.2012
72%
Hra - Age of Defense 3
Video se načítá
Age of Defense 3 je skvělá strategická hra, ve které se se svou armádou vydáte do boje proti znepřáteleným národům. Zajímavý ve hře je zejména upgrade jednotek, který se odehrává skrze evoluci. Na začátku tedy vaši armádu budou tvořit lidé s kyjem a prakem v ruce, postupně se dopracujete až k…

Capture the Castle

1.5.2012
71%
Hra - Capture the Castle
Video se načítá
Bojujte, taktizujte, vydělávejte zlato a vylepšujte své budovy ve strategické hře Capture the Castle. Vaším nejdůležitějším úkolem však bude dobíjet nepřátelské pevnosti za pomoci vybudované armády. Pokud se vám nějaký level náhodou nepodaří, nezoufejte a vyzkoušejte ho znovu s použitím jiné…

Battle of Lemolad

7.7.2012
71%
Hra - Battle of Lemolad
Video se načítá
Obrañte sídlo před útokem nepřátelských vojsk a zničte každého, kdo se vám postaví do cesty ve strategii Battle of Lemolad. Stavěním alespoň tří stejných prvků na hrací ploše budete získávat suroviny a peníze, které vám poslouží na výcvik vašich vojáků a stavbu budov.
Hra - Battle Cry: Ashes of Berhyte
Video se načítá
Nepřátelé se snaží zničit tvé království, což nemůžeš nechat jen tak. Buduješ velikou armádu a kupuješ nové jednotky, aby byly účinější proti různým druhům nepřátel. Nejdůležitější v této hře je ale to, jakým způsobem uspořádáš jednotlivé vojáky, abys získala taktickou výhodu.

War Elephant

19.9.2013
65%
Hra - War Elephant
Video se načítá
Strategické bitvy jsou jedním z předpokladů, jak se vyhrává válka. Je nutné vše do detailu naplánovat. Jak a kdy vyslat jednotky, aby byla mise úspěšná. Můžete si najmout také lučištníky a vikingy, kteří jsou vítanou pomocí. Speciální útoky má i Vaše hlavní jednotka, kterou je obrněný slon.

The Black Knight

1.8.2012
65%
Hra - The Black Knight
Video se načítá
Black Knight je netradiční bojovka, ve které se jménem krále pustíte do vybírání peněz od poddaných. Práce to nebude snadná, protože ve stanoveném časovém limitu musíte nasbírat dostatek financí, abyste krále potěšili.

Warlords: Heroes

29.7.2012
64%
Hra - Warlords: Heroes
Video se načítá
Warlords: Heroes je zdařilá bojová hra, ve které se s hlavním hrdinou vydáte plnit nebezpečné mise, které zachrání vaši říši před zkázou. Vrhněte se do boje proti zástupu nepřátel a porazte každého, kdo by vás chtěl zastavit. Za zlato, které vyděláte za zničení nepřátel si můžete dokupovat brnění a…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)