Střílení postaviček

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Bounzy 2Hra na skóreHra o medaile

30.11.2013
89%
Hra - Bounzy 2
Video se načítá
Zahrajte si tuto super hru, ve které budete mít za úkol vyčistit každý level od krve lačných zombie! Ze začátku vám to přijde jako sranda, ale později vás smích přejde. Je dobré využívat zdi, pomocí kterých se kulky odrážejí. Myslíte si, že dokážete vyčistit každý level?

Laser cannon 3

16.8.2013
83%
Hra - Laser cannon 3
Video se načítá
Laser cannon 3 je výborná logická hra, která prověří Vaši schopnost překonávat problémy a překážky. Cílem je pomocí pojízdných děl střílet monstra, která se mohou také různě pohybovat. Někdy musíte také vyřešit problém, jak vystřelit, abyste trefili svůj cíl.

Sheep vs Aliens 2

4.9.2014
81%
Hra - Sheep vs Aliens 2
Video se načítá
Urputný boj, který se rozjede ve hře Sheep vs Aliens 2 potřebuje právě Tebe. Dokážeš namířit ovce tak, aby sestřelili zlé mimozemšťany, kteří se snaží obsadit nové planety?

Cat God vs Sun King 2Hra na skóreHra o medaile

3.4.2013
80%
Hra - Cat God vs Sun King 2
Video se načítá
Skvělá hra, ve které si můžete zahrát na boha! Vaší postavou boha je sice kočka, ale to je podle Egypťanů božské zvíře, tak proč ne. Se svojí kočkou se musíte snažit zabít co nejvíce dělníků, kteří se snaží dostavět chrám nebo jinou stavbu. Dávejte si však pozor, mají i ochranku, která po Vás může…
Hra - Moorhuhn 2 online contest
Video se načítá
Máme tu další parádní pařbu, ve které budete střílet slepice. Čím vzdálenější slepici trefíte, tím více získáte bodů. Můžete zkusit trefit i telefonní budku nebo ovce.

Duckmageddon

10.11.2012
75%
Hra - Duckmageddon
Video se načítá
V postřehové střílečce Duckmageddon se vžijete do kůže lovce, který se vydal na lov divokých kachen. Sestřelit kachnu však není až tak snadné jak se zdá, navíc když jich musíte zasáhnout dostatečný počet, abyste mohli postoupit do dalšího kola.

Desert Rifle 2

25.4.2012
75%
Hra - Desert Rifle 2
Video se načítá
Desert Rifle 2 je druhý díl skvělé střílečky, ve které budete mít za úkol ze svého úkrytu likvidovat nepřátelské vojáky. Koupit si můžete množství zbraní a dalšího vybavení, které vám při likvidaci nepřátel pomůžou.

Moorhuhn

8.9.2012
75%
Hra - Moorhuhn
Video se načítá
Moorhuhn je dnes již klasika mezi hrami. Za omezený čas musíte sestřelit co nejvíce letících a vykukujících slepic. Nezapomeňte dobíjet a dobře se bavte ;)
Hra - Moorhuhn Wanted High Huhn
Video se načítá
Slepice jsou tentokrát na divokém západě a utkáte se s nimi v soubojích na život a na smrt. Mířidlo musíte mít na zbrani a jakmile začne slepice tasit zbraň, tak ji musíte rychle střelit. Dávejte si pozor, protože máte omezený počet životů.

Rico Ninja

11.9.2013
72%
Hra - Rico Ninja
Video se načítá
Ve hře Rico Ninja se stanete ninjou, který se musí vypořádat se všemi nepřáteli, kteří se mu postaví. Není to tak jednoduché, protože se v každém kole nachází celá řada překážek. Počet střel je také omezený. Pokud je však vyčerpáte, můžete si celé kolo zkusit znovu.

Hoth Shot

2.1.2013
70%
Hra - Hoth Shot
Video se načítá
V této hře se stanete fotografem přírodopisného časopisu a budete muset "ulovit" co nejvíce snímků exotických zvířat na nové planetě. Máte na to ale velice omezený časový limit a navíc se Vám do práce budou plést hlavní hrdinové Futuramy, takže to vůbec nebude tak snadné.

Simpsons Arcade

14.3.2012
70%
Hra - Simpsons Arcade
Video se načítá
Pro všechny fanoušky Simpsonových přinášíme hru Simpsons Arcade, ve které bude vaším úkolem zastřelit některé nebezpečné obyvatele dříve, než oni zastřelí vás. Nezapomínejte si doplňovat náboje a být stále ve střehu.

Counter Strike 1.6

24.8.2013
71%
Hra - Counter Strike 1.6
Video se načítá
Tento Counter Strike je online předělávkou velmi klasické multiplayerové počítačové hry. I když jde o spíše typicky klučičí hru, třeba tě bude bavit i tak. Ve hře tě čeká převážně střílení a schovávání se, různé zbraně, různí nepřátelé. K dispozici jsou jak single player módy (můžete přidat…
Hra - Scooby Doo Monster Food
Video se načítá
Scooby Doo se svými přáteli vyrazil v jejich dodávce na výlet. Musí ale projet přes nebezpečné území plné příšer. A nebyl by to Scooby Doo kdyby se bránil jinak než jídlem. Házejte různé pochoutky po objevujících se příšerách a nechte tak Scoobyho auto projet.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)